897 Shares 3369 views

Suknie ślubne Vera Wong – światowej sławy

Każda panna młoda na świecie zna nazwisko projektanta mody Vera Wong. Kariera tego słynnego projektanta, który dokonał prawdziwej rewolucji w branży sukni ślubnych, rozpoczął się w dziewiętnastym dziewiętnastym roku. W tym okresie Vera Wong otworzyła salon flagowy, położony w hotelu Carlisle w Nowym Jorku. Po krótkiej chwili ta jasna, ambitna kobieta z ogromną liczbą niestandardowych pomysłów zyskała uznanie jako jeden z wiodących projektantów na świecie.


Suknie ślubne Vera Wong, które są sprzedawane w jej butiku, wyróżniają się oryginalnymi i inteligentnymi modelami. Są bardzo popularni wśród bohaterów świeckiej kroniki i gwiazd na ekranie. Obecnie imperium słynnego projektanta oprócz sukni ślubnych zajmuje się produkcją luksusowych akcesoriów dla nich, a także przyborów kuchennych, porcelany i materacy.

Najbardziej znani gwiazdy gwiazd projektantów mody: Andy McDowell, Uma Thurman, Victoria Beckham, Jennifer Lopez i wiele innych ważnych rzeczy.

Suknie ślubne Vera Wong są zaprojektowane z zastosowaniem różnych odcieni kolorów i mają niestandardowy format dla tej uroczystości. Tak więc, na przykład, jest strój robiony z czarnej tafty.

Wesele to specjalne święto. Wspomnienia tego dnia chcesz pozostać w pamięci przez resztę swojego życia. Dlatego przygotowanie do małżeństwa powoduje konieczność rozwiązania ogromnej liczby problemów i zadań. Najbardziej ekscytująca chwila w przedświątecznym zamieszaniu to wybór stroju dla panny młodej. Wszyscy marzy o idealnej sukience, która byłaby w pełni zgodna ze stylem życia, nastrojem uroczystego dnia i była niezrównana na samej ceremonii ślubnej.

Suknie ślubne z Vera Wong – klasyczna, bujna spódnica, awangardowa, luksusowa, elegancka – pasuje do smaku każdej panny młodej. Wszakże cokolwiek to jest, wybór jest zawsze za nim.

Suknie ślubne Vera Wong mają nie tylko bogaty wybór stylów, ale także kolorów. Panna młoda może się wydawać, że biały strój jest zbyt częsty. Kolor sukni ślubnej zależy wyłącznie od jej gustów i preferencji. W tym przypadku suknia ślubna zmieni anioła śnieżnobiałego w księżniczkę z bajek dziecięcych.

Suknie ślubne Wong'a wykonane są z tkanin wszystkich odcieni i kolorów, które codziennie widzimy wokół siebie. Żółty strój na małżeństwo wyraża radość, pragnienie żyć jasno i przynieść szczęście. Złote sukienki dla panny młodej przypominają dojrzałe uszy pszenicy na łące. Dają spokój i pokój, odzwierciedlając kolor obrączek. W takiej sukni panna młoda zawsze pozostaje w centrum uwagi i będzie wyglądać szczególnie radośnie i latwo.

Suknia ślubna koloru wody i nieba przyniesie wolność i inspirację. Niebieskie odcienie tradycyjnie symbolizują miłość i wierność. W takiej sukience każda panna młoda poczuje się jak wróżka lub delikatna księżniczka.

W dzielnych, ambitnych, jasnych i zdeterminowanych dziewczynkach w kolekcji znajdują się czerwone suknie ślubne.

Sukienka na wesele może być cokolwiek. Ale z pewnością powinno być niezapomniane i jasne. A przecież trzeba zachować wierność zrozumieniu tego, co jest dobre dla twojej postaci.

Suknie ślubne z Vera Wong, których zdjęcia można znaleźć w Internecie, przeznaczone są dla tych kobiet, które mają silną pozycję życiową i wiedzą, kim są i kim chcą być.