518 Shares 2018 views

Miasto Izberbasz: święta morza, opcje zakwaterowania oraz rozrywki dla turystów

Rosyjskich turystów każdego roku stają się coraz bardziej wymagający i pomysłowy. sny graniczne obywatela radzieckiego był letnie wakacje w ośrodkach terytorium Krasnodar, po upadku Związku Radzieckiego zaczęły cieszyć popularnych ośrodków zagranicznych, dziś wielu obywateli naszego kraju chcą odpocząć przy minimalnych kosztach w jakiś „nietypowy” miejsce. Doskonały wybór na letnie wakacje to miasto Izberbasz. Morze urlop z godnych warunków komfortu przy jak najniższych kosztach – tak można krótko opisać ten ośrodek.

Młody miasto z bardzo bogatą historią

W latach 30. ubiegłego wieku na terytorium Republiki Dagestanu wyprawy geologiczne przeszukali miejsce najbardziej odpowiednie do produkcji komercyjnej. W 1936 roku obóz namiot został położony na terenie współczesnego miasta Izberbasz. To tutaj legendarny wywiercono numer wiertniczej 8, który rozpoczyna się z historią produkcji ciekłego „złoto” w Dagestanie. Izberbasz miasto sama pojawiła się na mapach dopiero w 1950 roku, jako ważnego ośrodka przemysłowego. Skąd takie nietypowe nazwy miejscowości? Według jednej z wersji popularnej, jest to, że gdy lokalny kolejowy zbudowany Niemców i wyznaczone ich lokalizację w języku ojczystym jako ist das Berg ( «góra” – dosłowne tłumaczenie). Uważa się, że z tego powodu lokalna góra nazwano Izberg tau, a dorastał w bezpośrednim sąsiedztwie miasta – Izberbasz.

ośrodek przemysłowy zamienia się w turystę!

Czasy kiedy Izberbasz (Dagestan) był znany jako główny ośrodek przemysłu naftowego, znikają. Obecnie największe i najważniejszych firm w regionie są: Wine and Brandy Company, fabryki cukiernicze oraz zakład produkujący napoje do picia. W tym samym czasie miasto znajduje się na obszarze o korzystnych warunkach środowiskowych i pięknej przyrody. Turystyka w tym rejonie dopiero zaczyna się rozwijać, ale pomimo tego faktu, dziś można odpocząć w komfortowych warunkach. Wystarczająca ilość hoteli i kurortów, korzystny klimat lokalny, delikatne słońce – wszystko to oferuje Izberbasz. Reszta morza w tym mieście daje wiele pozytywnych emocji i zapamiętać. Piaszczyste plaże i łagodnie opadający dna sprawia, że lokalne ośrodki są doskonałym miejscem na rodzinne wakacje, bo tu można pływać nawet dzieci, które dopiero zaczynają chodzić.

: Izberbasz wakacje morze z komfortem

Morze w pobliżu miasta z bardzo nietypowym imieniu łagodne i spokojne, gwałtownych burz – rzadkość tutaj. Plaże zagospodarowany, są wystarczająco czyste, zawsze można znaleźć wolny leżak i parasol. Oferowane tu turyści i rozrywka – tradycyjne restauracje i fast food na wybrzeżu, a mini-parki wodne, wycieczki statkiem są organizowane. Wiele lokalnych hotele i kurorty mają własną prywatną plażę, na terytorium, gdzie można bezpiecznie pływać i opalać się w towarzystwie kilku obozowiczów wybranych kompleks.

Opcje zakwaterowania

Wybierając się do zorganizowania miasto świątecznym Izberbasz turyści mogą zatrzymać się w jednym z tutejszych hoteli lub wynająć pokój / dom w środowisku rekreacyjnym. Przed dokonaniem rezerwacji zakwaterowania, spróbuj określić swoje wymagania dotyczące komfortu i lokalizacji tymczasowej obudowy. To właśnie połączenie tych dwóch parametrów zależy od szybkości pokojowej. Jeśli planujesz swoje wakacje po raz pierwszy w Izberbasz, byłoby przydatne wiedzieć, że najczęściej spotykane są 3-4 * hotele. Średnia cena pokoju w nich zaczyna się od 1500 rubli / dzień. Wiele lokalnych hoteli skupiają się na rodzinne wakacje, co oznacza, że znalezienie pokój z meblami dla dzieci nie będzie miał trudności.

Ponieważ turystyka w regionie dopiero zaczyna się rozwijać, prawie wszystkie hotele i ośrodki wypoczynkowe niedawno zbudowany. Oznacza to, że nawet na minimalnych kosztach czekasz nowo wyremontowany pokój z nowoczesnymi meblami. Alternatywnego zakwaterowania w ośrodku – wynajem domów gościnnych i pokoje z mieszkańcami.

działalność związana z turystyką

Co robić w czasie wakacji? Miejsca historyczne tu nie ma, bo jeszcze nie minął i 100 roku jako miasto na mapie pojawiły Izberbasz. Odpoczynek na morze bez objazdu mogą wydawać się nudne, ale zawsze można iść z zorganizowanej grupy w sąsiednich wsiach i odwiedzić najciekawsze i najbardziej znanych zabytków Dagestanie.

Jednocześnie Izberbasz należy zrobić dwie rzeczy: cieszyć lokalnej kuchni i podziwiać góry Izberg Tau, które nawet miejscowi często nazywana po prostu: Puszkina tau. Turyści są również zapraszani do udziału w rybołówstwa morskiego, nurkowania na dnie morza i robić inne sporty ekstremalne.