710 Shares 9700 views

Zielone koktajle są różne. Niekiedy dramatycznie …

Ludzie kochają koktajle dla wyrafinowanego smaku, połączenie smaków i egzotycznych wygląd. Napój zielony kolor w ogóle wydaje się nierealne. Może dlatego tak popularne absynt zdobył. Emerald, tajemnicza mocny alkohol Szalony ciepła, syn piołunu dać dekadencki touch do dowolnego koktajlu. Być może najbardziej ekstremalny z nich jest „Zielony Anioł”. Koktajl ten zawiera w równym stopniu wódka, gin, tequila, rum światło, absynt, syrop i koks. Jest przygotowany w szklanej. Specjalne składniki łyżka ostrożnie dodano w tej kolejności, ale nie mieszać.

Zielony może być „czysta polityka”. Zwłaszcza jeśli chodzi o Irlandii Północnej. Na szczycie pomarańczową Dzień Świętego Patryka kupił dla katolików żyjących w tej części Wielkiej Brytanii, specjalny konotacji. Święto obchodzone jest na niespotykaną dotąd skalę. Koniczynki i szmaragd – znaków Irlandczycy – widać na każdym kroku, jak choinki w nowym roku. Dzień Świętego Patryka specjalnego przygotowania zielone koktajle.

Najzwyklejszy irlandzki 17 marca po prostu wypić piwo, i barwnika spożywczego w kolorze z młodych liści. Ale bardziej wyrafinowanych miłośników alkoholu przygotować rozmaite napoje, uhonorowanie St. Patrick. Jak zrobić zielony koktajl? Składniki tego cienia, istnieje wiele w świecie: jest miętowy likier i absynt już wspomniano, a „Chartreuse”. I pożądany kolor można osiągnąć przez zmieszanie „Blue Curacao” oranżady. A nawiasem mówiąc, jest bardzo modne teraz „Mojito” również ma jasnozieloną barwę.

Jeśli pójdziesz do przygotowania zielone koktajle, a oto kilka prostych receptur. Shaker wytrząsa 4 plastry wapno i kilka liści mięty. Dodawanie pięćdziesiąt miligramów gin, a następnie 80 ml roztworu z melona. Po raz kolejny, wymieszać, wlać do szklanki. Rozcieńczyć tonicznego (150 ml). Albo oto kolejny przepis. Rzut wytrząsarce pokruszonego lodu, a następnie wypełnia się 25 ml roztworu, mięty zielonej „Chartreuse” irlandzka whisky i Becherovki. Energicznie wytrząsa się i wylewa śmiertelną mieszankę okularów. Można eksperymentować w nieskończoność.

Kolejna rzecz – zielone koktajle dla zdrowia! Po wypiciu jednej szklanki, nie czują wybuchową smak alkoholu i świeżość wiosenny poranek, wesołość. Ponadto witamina ta bomba może imponować niezwykłą gamę aromatów i smaków. Natura obfituje przydatnych ziół. Nie jest konieczne, aby ograniczyć się tylko do tych, którzy pewnie wygrał miejsce w gotowaniu (koperek, pietruszka, bazylia, majeranek, szczawiu, etc.). Spróbuj jak mięta pieprzowa, pokrzywy, babki i liści mniszka lekarskiego, truskawek i porzeczek, ogórki i dynie, rzodkiewki i marchewki szczytach.

Tak długo, jak nie masz umiejętności, oto kilka pomysłów, jak gotować pyszne i zdrowe zielone koktajle:

  • kocheshok sałata, kilka malin, jeden gruszy;
  • seler, dwa kiwi jeden banan, wodą (zastąpi pierwszy promień składowy szpinak);
  • łodyga młodych pokrzyw, mango, wodę;
  • zielenie buraków, szczaw wiązka pulpa melon, woda,
  • koper, pietruszka, dwa jabłka, pomarańczy, plasterek cytryny.