155 Shares 1842 views

Atrakcje w Hua Hin (Tajlandia)

Uwielbiam ciepło. Każdego roku marzyłem, że lato się nie kończy, aw tym roku nie jest już marzyć i przeniósł się do zimy w Azji! Na tym etapie nie każdy odważy, ja też było trudno go za to, ale czytałem wiele informacji w internecie, w blogach już doświadczonych niezależnych podróżnych i z wielkim bogactwem wiedzy na podbój egzotycznych Tajlandii!


Znajomość kraju, postanowiłem zacząć od Royal Resort i poszedł zwiedzanie Hua Hin.

Hua Hin jest jednym z najstarszych miast w Tajlandii. On jest otoczone górami, dlaczego i ma swoją nazwę, która oznacza w tłumaczeniu „kamiennej głowie”. Klimat jest bardzo suche i chłodniejsze niż w innych ośrodkach w kraju.

Miasto zaczęło być utworzone tutaj za panowania króla Rama 4, który postanowił na miejscu małej wioski rybackiej do zbudowania swoją letnią rezydencję na odpoczynek, a to określane dalszy rozwój Hua Hin jako miasto.

Hua Hin jest zaledwie trzy godziny jazdy od Bangkoku – stolicy Tajlandii. Ponieważ istnieje letnia rezydencja króla, miasto uważane za najbardziej spokojny i nie miasto karna królestwa.

Atrakcje w Hua Hin – to jest coś, że nie można mówić bez przerwy! I to pomimo faktu, że wiem tylko o atrakcji turystycznych! Niestety, zbadać mnie do tej pory nie udało, jak musiał tymczasowo opuścić tego wspaniałego miasta i udać się do zarejestrowania Thai wizy turystycznej do Laosu.

Kościoły i klasztory w Tajlandii, zwykle budowane na szczytach gór. Większość vysokoraspolozhennye w Hua Hin – Khao Krailas buddyjski klasztor i świątynia Sarn Phra Phrom Sanktuarium na Lion Rock Dreamer.

Innym, nie mniej słynna świątynia Wat Khao Lad znajduje się na górze Khao Takiab, gdzie wiele małp zamieszkujemy, które są bardzo lubiący mieszkańców i turystów, a ze względu na ich dużą liczbę, nawet dał drugą nazwę tego miejsca – „Mountain Małp” THE

Po zwiedzania świątyń, poszedłem do zapoznania się z wielkich i dobra naszej planety zwierzęta – słonie. Każdy wie, że są one najbardziej cenionych zwierzęta w Tajlandii. Na ulicach słoni nie można znaleźć – to jest zabronione, ponieważ uniemożliwia ruch. Można zobaczyć je w wyznaczonych miejscach – w Elephant wsi lub w Safari Park.

To wszystko, co udało mi się zobaczyć, ale nadal planuje odwiedzić wioskę artystów Artysta wioski, pójść do parku, gdzie występują namorzyny i zanurzyć w hendmeyda światowej na targach Cicada Market.

Jeśli zawsze spoczywał na bilecie, nie trochę czasu, aby coś zmienić i robić plany, aby rzucić przyszłość niezależnego podróżowania. Reszta jest w ten sposób nie jest łatwe, zwłaszcza za pierwszym razem. Trzeba będzie rozważyć kilka niuansów, aby obliczyć wszystkie połączenia do lotów / przejazdy, Rezerwuj hotele i pamiętaj, że jeśli coś pójdzie nie tak, nie masz z kim żądać odszkodowania za zepsute wakacje. Ale to tylko dwa tygodnie w roku. Czy jesteś gotów je zaryzykować? Jeśli tak, aby zacząć czytać historie atrakcję miały już miejsce, jak ja. W drodze do mnie ich doświadczenie bardzo pomaga.