424 Shares 5782 views

Tambukansky brud: Wskazania do stosowania, przeciwwskazań i opinie

Od niepamiętnych czasów ludzie aktywnie korzystający z leków z surowców pochodzenia naturalnego. Nie jest to zaskakujące, ponieważ człowiek jest główną częścią świata, jego rozwój jest nierozerwalnie związana z naturalnym biorytmy. Rezultatem jest to, że bezpośredni wpływ podłoża roślinnego w postaci wody mineralnej lub brudu pozytywny wpływ na wszystkich istotnych procesach w organizmie.


Ponadto, w przeciwieństwie do syntetycznych leków, powodując szereg niepożądanych następstw, peloidotherapy (chodzi o leczenie mułu zostaną omówione w artykule) jest uważana za najbardziej bezpieczne oraz skuteczne przeciwko większość patogenów. Długoterminowe badania wykazały złoża naturalne i zbadać ponad 700 błoto lecznicze.

Wszystkie z nich są różne pod względem składu i efektu terapeutycznego. Obdarzone brudu szczególne właściwości Tambukansky. Wskazania do stosowania przeznaczone do zwalczania chorób zapalnych i patologii traumatyczne. Sądząc po wypowiedziach ekspertów, z pomocą surowców roślinnych nie może poradzić sobie z chorobami neurologicznymi o różnej etiologii.

Co jest specjalnego Tambukansky brudu: Skład i właściwości

Peloidy (błoto) ekstrahuje się z dolnej części w mały zbiornik Tambukan. Nijaki jezioro znajduje się w pobliżu Piatigorsk. Woda jest bardzo słony, więc nie utonąć. Co jest najbardziej interesujące przez cały rok, o każdej porze roku, jezioro ma ciemną barwę. Jeśli spojrzeć na wodzie, to jest przerażające, można było zobaczyć na dole złoża lecznicze błota.

W rzeczywistości, to surowiec mineralny, który jest gęsty, płynny konsystencji. Jej kolor może różnić się od brązowego do czarnego popiołu. W skład struktur koloidalnych dokładnie zbadane. Rejestrowane przez obecność soli mineralnych, pierwiastków śladowych (litu, żelazo, cynk, mangan) i związki organiczne.

Przedmiotem niniejszego peloidy dwutlenek węgla, siarczek oraz metan wodoru. Naukowo udowodnione fakt przenoszenia ciepła i pojemności cieplnej, co czyni go niezastąpionym w leczeniu wielu schorzeń. Naturalne surowce ma działanie bakteriobójcze: łagodzi gronkowce, grzyby, Trichomonas, paciorkowców do tłumienia Pseudomonas aeruginosa. Zrównoważony skład borowiny w modalności terapeutycznych właściwości i jest lepszy od wielu innych minerałów.

zastosowanie kliniczne

Wiele przychodni wykorzystywać w swoich działaniach Tambukansky edukacji, ich zaletą jest trudny do przecenienia. Ze względu na obecność lecytyny, że błoto stosowanych w dziedzinie dermatologii jak lotiony, okłady, aplikacjami. Środki promuje najszybsze eksponaty komórkowych odzyskiwania właściwości lecznicze. Borowiny mają przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, immunomodulujące i rozwiązywania wpływ na tkanki i narządy.

Aplikacja Tambukansky borowiny często łączą się z elektroterapii. Sposób ten sprawia, że możliwy do normalizacji systemu nerwowego i endokrynologiczne. Aby poprawić metabolizm za pomocą ultradźwiękowych częstotliwości i błota. Procedura jest skierowany do przyspieszania regeneracji tkanek, aktywację układu krążenia.

brud Tambukansky: Wskazania do stosowania naturalnych surowców

Błoto manipulacji pozytywne działanie na organizm jako całości. Peloidotherapy ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i działanie przeciwbólowe. Przy użyciu naturalnych materiałów leczenia licznych chorób. brud niezbędna w praktyce ginekologicznej. Jest on stosowany w walce z niepłodności procesu klejącą różnych chorób zapalnych (w okresie pełnej remisji).

Pod wpływem środka roślin normalizuje cykl menstruacyjny, rozpuścić zrosty i zmiękczyć blizny. Zastosowana technika w dziedzinie urologii. Jest przewidziany do przewlekłego zapalenia prostaty, niepłodność i zaburzenia erekcji. I nie zatrzymać się na bok i stomatologia. Traktuje przyzębia, dziąseł i innych problemów jamy ustnej lecznicze brud Tambukansky.

Oznaczenia są skierowane na stymulację urazów tkanek kostnych i złamań. kąpiele błotne leczeniu chorób reumatoidalnych, bóle kręgosłupa, łagodzi ból w kręgosłupie. Procedury uspokajająco na centralny układ nerwowy, korzystny wpływ na układ naczyniowy, naskórek. Środki stosowane w Otolaryngology i dermatologii.

Peloidotherapy, jego wpływ na tkankę nabłonka

Balneomud manipulacje są szeroko zażądał w branży kosmetycznej. Ta pierwsza oznacza zwiększania koloryt skóry oraz stabilizację soli w bilansie energetycznym. Maski na podstawie borowiny wykazują aktywność przeciw starzeniu, przeciwświądowe, antyseptyczne i tonizujące działanie.

Praktyka wykazała, że procedura poprawia krążenie krwi, likwiduje łuszczenie, przycięte stan zapalny. Ponadto, zwiększa się elastyczność skóry, wygładzenie zmarszczek i przywraca nadmiarowy Tambukansky brudu. Wskazania do stosowania dla osoby:

  • wyprysk;
  • trądzik;
  • łuszczyca;
  • liszaj płaski;
  • atopowe zapalenie skóry;
  • pokrzywka;
  • zwiększona produkcja łoju.

okłady borowinowe i kąpiele są powoływani na cellulit. Procedura jest prosta do przeprowadzenia w domu. Substancja roślinny ogrzewa się na łaźni wodnej do 40 ° C, a następnie stosuje się do obszarów problemowych i owinąć folię. Pod upływie pół godziny mieszaninę przemyto wodą. Kurs składa się z 10-15 sesji, na przemian co drugi dzień.

Kiedy nie odbyła peloidotherapy?

Pewne ograniczenia terapii ma brudu Tambukansky. Wskazania do stosowania określa jedynie wykwalifikowany lekarz po kompletnym badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Poza tym poszczególne nietolerancji zabiegi płuczkowe są przeciwwskazane u kobiet w ciąży, u dzieci, jak również nasilenie choroby narządów wewnętrznych (wątroby, żołądka, trzustki, dróg moczowych). Terapia nie jest prowadzona w onkologii, chorób układu krwiotwórczego, niedokrwistość, cukrzyca, choroby serca.

Widoki pacjentów

Według obserwacji ekspertów okazało się, że osoby przechodzące peloidotherapy, byli zadowoleni z wyniku. Dodatnia dynamika zaobserwowano już po drugiej i trzeciej sesji. Znacząco poprawia jakość życia, przywraca funkcjonalną pracę organów uzdrowienie brud Tambukansky. Wskazania do stosowania (entuzjastyczne opinie pacjentów), są rozległe, tak, że każdy może być traktowane bez szkody dla zdrowia.

tworzenie koloidu naturalny zmniejsza ból, przycięte wyrażona wyświetlacze i poprawić ogólny stan zdrowia. Zadowolony, że borowiny nie powodują alergii i są dobrze tolerowane przez organizm. Unikalne podłoże roślina rozmnaża się naturalnym pięknem i stabilizuje zdrowia.