333 Shares 1202 views

Traktowanie strun głosowych

Elastyczne mięśnie i tkanka łączna w centrum gardła, który znajduje się w środku szczeliny strun głosowych, chronić od światła wnikając nich tylko na zewnątrz. Wraz z funkcją oddychania obrazu i głosu ludzkiego. Jeśli przeziębić gardła, zapalenie strun głosowych, też musi być leczona. zapalenie PI (choroba krtani), staje się stanem zapalnym i zwiększa rozmiary. W ten sposób powietrze wchodzi płuca są już walczą. Zimno – nie jest to jedyna sytuacja, w której występuje obrzęk strun głosowych, a także zaszkodzić i wirusy oraz alergie.


Na niebezpieczeństw samoleczenia

Bardzo często ludzie są traktowani bez uciekania się do tradycyjnej medycyny pracy. To jest złe i bardzo niebezpieczne. Nawet jeśli nie istnieją wirusy, alergie i przeziębienia, obrzęk może być spowodowany napięciem strun głosowych. Do wyleczenia tej choroby może być potwierdzone tylko lekarza z odpowiednim doświadczeniem i prawa do powołania niezbędnych leków dla pacjenta. Istnieją przypadki, i to nie jest niczym niezwykłym, gdy potrzebna jest operacja. Samoleczenie może tylko pogorszyć sytuację.

W sprawie zapobiegania i ludowych środków zaradczych

Stałe napięcie jest wymagana do głosowania dla osób w wielu zawodach w pierwszej kolejności, śpiewaków, nauczycieli, wykładowców. W takich przypadkach konieczne jest podjęcie środków zapobiegawczych, ostrzegając, obrzęk gardła i wiem jak przywrócić strun głosowych, jeśli głos ciągle sfrustrowany. Tutaj należy używać tradycyjnej medycyny. Na przykład mleko ciepły miód do picia i soku ziemniaczanego (RAW) do płukania. można przygotować wlew chrzanu (drobno startego korzenia wylewania wrzącej wody, na kilka godzin i zjeść trochę co godzinę z miodem i cukru). Doskonale pomaga chrypka ajerkoniak łyżką miodu, masła, łyżka, łyżka soku z cytryny, łyżeczka brandy i świeżego żółtka batem w blenderze i połknięte przez pół łyżką co godzinę, przynajmniej pół godziny ma picia mieszać gardło rozmazany, i namoczone i zmiękczona zapalenie strun głosowych. Ponownie, jeśli ból gardła trudne, niebezpieczne siebie. Jest to konieczne, aby zobaczyć się ze specjalistą. Zwłaszcza głos za wiele – narzędzie pracy.

Znajomość Foniatrii

Ta część artykułu dla tych ludzi, którzy potrzebują głosu jako hobby, a „chleb”: to aktorzy, piosenkarze, nauczyciele wszystkich przedmiotów, opieki nad dziećmi, a także spikerzy na radio i telefidenii, przewodników, operatorów telefonicznych. Tak, i wszyscy inni ludzie cenią głos – od więzadła zdrowie zależy od tonu i intonacji mowy, a zatem uroku w kontaktach z innymi. Nie zbyt miło porozmawiać z kimś, kto ma lub piskliwy głos, świszczący oddech, prawda? Jak przywrócić swoje struny głosowe? Mówi Foniatrii – sekcja Otolaryngologii, „za” diagnostyka, profilaktyka i leczenie wszystkim w odniesieniu do problemów związanych z aparatu wokalnego.

Które mogłyby mieć wpływ na powstawanie naruszenia dźwięku?

Phoniatrician lekarz nie tylko przywrócić, ale może to zrobić i rozwój zdolności głosowych. Naruszenie każdy plan może być nie tylko choroba krtani. Tutaj w pracy i płuc, oskrzeli i tchawicy, a fałdy strun głosowych, wszystkie jamy ustnej, nosa i zatok. Niepowodzenie jakiegokolwiek narządu wpływa na możliwości głosowych. Ponadto, wiele chorób przewlekłych, nawet daleko od narządów moczowych głosowych może niekorzystnie wpływać na użyteczność swoje funkcje istotne jest, aby ogólny stan zdrowia, kolejność układu sercowo-naczyniowego, układu nerwowego i hormonalnego czystość światła. Częstą przyczyną zaburzeń przewodu wokalnego – stres i przemęczenie.