713 Shares 4555 views

Słuchawki EarPods: fotografie, opinie, dane techniczne. zarządzanie słuchawki EarPods. Jak czyścić, jak rozbierać?

Dość długi czas, firma Apple krytykowane za brak wyposażenia w urządzenia iPod i iPhone prawdziwie wysokiej jakości słuchawek. Urządzenia do słuchania muzyki, które uzupełniają markowe gadżety nie iść do dowolnego porównaniu z modelem klasy średniej z europejskich marek. Taki stan rzeczy nie mógł pomieścić największy producent urządzeń mobilnych. Efektem wysiłków Apple było pojawienie się dobrej jakości powłok z dobrym dźwiękiem i oryginalnym wzornictwem. Do tej pory, słuchawki EarPods, którego zdjęcie jest przedstawione poniżej są popularne nie tylko wśród fanów produktów Apple, ale także duże zapotrzebowanie jako niezależna jednostka, oddzielony od głównego urządzenia „jabłko”.

Specyfikacja modelu

Firma była w stanie zrealizować kilka znaczących i innowacyjnych rozwiązań, ale wewnętrzna farsz jest na ogół zgodne z konkurentów w klasie. Nie możemy powiedzieć, że zestaw słuchawkowy jest produktem szablon lub kopia jednego z najbardziej udanych wersji niemieckiej, ale jego dane są bynajmniej nie wybitne. To jednak nie przestaje korzystać z zalet posiadanych przez EarPods słuchawki. Charakterystyka modelu są następujące:

  • Słuchawki Typ – wykładziny.
  • Zakres częstotliwości, – od 20 do 20000 Hz.
  • Volume Control – zapewnia.
  • Rodzaj połączenia – przewodowe.
  • Wtyczka – projekt I-kształtne.
  • Mikrofon – pod warunkiem.
  • Plug – standardowy mini-jack.
  • Długość przewodu – 120 cm.
  • Kolor schematy – tylko biały design.
  • Waga – 10 gramów.

Urządzenie, zwłaszcza słuchawek

Oryginalny podejście do rozwoju słuchawek jest już widoczna na pierwszy rzut oka na nich. Model ma kształt łezki i dwa otwarte oczka głośnik z każdej strony. Jak zauważono w Apple, jest to optymalna forma, która najlepiej pasuje do ludzkiego ucha. I jest to potwierdzone przez samych użytkowników. Ponadto EarPods słuchawki są różne niestandardowe wdrożenie narzędzi zarządzania. W porównaniu z modelem strukturalnym środkowego segmentu w ucho słuchawki, zestaw słuchawkowy zdobyła kontrolę w rozszerzonej wersji.

Wytwarzanie materiału z tworzywa sztucznego,. Muszę powiedzieć, że cały ten sam model jest tani i jest jasne, że wiele inwestycji w nim nie zostało zrobione dla wszystkich Premium-założyciela firmy. Oczywiście, w porównaniu z solidnym podejściu do rozwoju gadżetów mobilnych. Dlatego EarPods słuchawki można uznać za kolejny etap rozwoju technologii tylko pod względem wzornictwa.

jakość dźwięku

Model ten był chyba pierwszym w wierszu firmy, która była w stanie pewnie utrzymać niskie częstotliwości. Użytkownicy nawet zauważyć przyjemne wibracje w transmisji dźwięku. Jednak wysokie widmo częstotliwości programistów przesadził, w wyniku podejmowania zbyt zatłoczone. Być może istnieje wiele fanów, którzy doceniają tę decyzję, ale do słuchania dynamicznymi kompozycjami z takimi ustawieniami trudnych. EarPods słuchawki nie może poradzić sobie z przetwarzaniem ciężkiej muzyki. W procesie dźwięku generowanego „kasza”, od której trudno się identyfikować nie tylko wokalne subtelności i niuanse drugiej, ale w ogóle, czują integralność kompozycji. Jednak z basem sytuacja jest nieco lepsza – w każdym razie, dokładności i kompletności modelu gwarancji. Nawet lepsze rzeczy z muzyki rockowej, gdzie ujawnia wszystkie główne zalety EarPods. W szczególności, dobrze grał na gitarze i śpiew jest podzielony na dwa kanały, a nie są smarowane wysiłki perkusistę. Ogólnie rzecz biorąc, należy rozważyć ten model specjalnie do słuchania swoich ulubionych utworów nie są tego warte. Jego zalety są ujawnione w metodach zarządzania oraz stylowy design – czyli właśnie jako atrakcyjne i funkcjonalne apartamenty w tym modelu jest interesująca.

zarządzanie słuchawki

Nadal EarPods to nie tylko słuchawki, a pełnoprawnym zestaw słuchawkowy, który jest obdarzony szerokimi narzędzi do pracy z urządzeniem mobilnym. Mimo, że kontrole nie jest wiele, ale są. Zatem pilot model posiada cztery komponenty – gniazda mikrofonu, dwa regulatory głośności i środkowy przycisk, który jest realizowany kosztem podstawowych EarPods zarządzania słuchawkach podczas pracy z muzyki lub rozmów telefonicznych. Tak więc, aby rozpocząć odtwarzanie utworu muzycznego lub wideo należy kliknąć raz na przycisku. Jeśli chcesz, aby przewinąć utwór lub wybrać inny utwór, należy wykonać podwójne lub potrójne kliknięcie – w zależności od konkretnej operacji. Również rodzaj działania jest określona, a potrzeba przytrzymać przycisk po serii uderzeń. Pomoc ze słuchawkami ma Siri asystenta głosowego. On może dać różne instrukcje i zadawania pytań, bez konieczności korzystania z menu na urządzeniu mobilnym.

urządzenie do czyszczenia

Wszelkie słuchawki jak operacji czyszczenia. Jeśli obudowa i zewnętrzne powierzchnie plastikowe zawiłości opieki nie powstaje, głośniki siatki wymagają specjalnego podejścia. Tak więc, w odpowiedzi na pytanie o sposób czyszczenia słuchawek EarPods powinny być postrzegane jako trudne miejsce nisz z metalowych prętów. W czasie pracy nie jest konieczne stosowanie gaziki, wykałaczki i nadtlenku wodoru, który korozji i zanieczyszczenia łatwo oczyścić mesh. Pozostawienie wacika zwilżoną w roztworze, po czym jest startej powierzchni głośnika. W razie potrzeby użyć ostry wykałaczka delikatnie naciskając na komórce siatki. Kiedy cała powierzchnia do przetworzenia, można zwilżyć kij w zwykłej wodzie i delikatnie przetrzeć powierzchnię słuchawki roboczych.

Jak zdemontować słuchawek?

procedura demontażu są podzielone na dwie części, z udziałem pracy za pomocą zdalnego sterowania i podwozia z głośników. W pierwszym przypadku, problem jest uproszczony za pomocą mediatora. Z pomocą tego urządzenia mogą być otwierane i osłoną z tworzywa sztucznego, aby dostać się do mikrofonu i stowarzyszonych obwodów. Co za tym idzie jest odpowiedź na pytanie, jak rozbierać EarPods słuchawki lokalizacje głośników. Oznacza to, że będzie on o „kropli”. Niestety, nie ma połowy w przypadkach, które nie są uregulowane, więc trzeba wyciąć słuchawki na tradycyjnej linii połączenia. W tym celu korzystnie pincety lub ostrzem. Zdemontowane urządzenie może wykryć dość proste napełnianie zawierający cewki, membrany i magnes. Trudno powiedzieć, na ile wiarygodne te elementy, ale, jak pokazuje praktyka, trwałość w wysokich EarPods. urządzenie jest konieczne zbieranie za pomocą kleju.

Recenzje modelu

Model jest sprzeczne informacje zwrotne od użytkowników. W ten sposób, w odpowiedzi pozytywnych zauważyć wytrzymałość, trwałość i wysoką funkcjonalność zestawu. Firma nadal miał znaczący krok naprzód w zakresie rozwoju projektu i wdrożyła wygodny system sterowania, który sprawia, ergonomiczne słuchawki EarPods. Opinii o negatywnych odcieni głównie wpływa na brak wygłuszenia. Co dziwne, model ten wskaźnik traci nawet wiele słuchawek budżetowych. Jeśli w domu z tych niedociągnięć można tolerować, na ulicy wszystkie zalety dźwięku są zredukowane do zera.

wniosek

Oceniając zestaw słuchawkowy firmy Apple, ale nie należy zapominać, że słuchawki nie są główną działalnością spółki. Obecnie na rynku jest wyraźnie segmentowe gadżety tech i najlepsze wyniki pokazują producentów zajmujących wąskie nisze. Dlatego EarPods słuchawki powinny być traktowane jako opcjonalne akcesorium, obdarzonego przeciętnych możliwościach działania. Jednak nie możemy ignorować i rozwój korporacyjnej firmy Apple, która w rzeczywistości odróżnić modele nawet wśród gigantów na rynku słuchawek. Pierwszym z nich jest projekt. Kształt i ogólny styl słuchawki są organicznie połączone z naturą urządzeń mobilnych firmy. Kolejną zaletą – system zarządzania bogate który poprawia łatwość obsługi urządzenia i czyni go bardziej ergonomiczny.