109 Shares 7835 views

Kijów Handlu i Uniwersytetu Ekonomicznego. uniwersytetów Kijów

Kijowski Narodowy Handlu i Uniwersytetu Ekonomicznego (KNTEU) jest jedną z „lokomotyw” Edukacji Ukrainy. W jego murach wśród pierwszy wprowadził nowy system edukacyjny, testowane zaawansowanych metod szkoleniowych. KNTEU – udział w wielu międzynarodowych programach naukowo-edukacyjnych i studenckich. Regularnie w rankingu 20 najlepszych uczelni w kraju.


krótki opis

Kijów Handlu i Uniwersytetu Ekonomicznego pochodzi od All-Union Instytutu Handlu Radzieckiego, którego oddział w Kijowie zostało otwarte w 1946 roku. W 1966 roku, po przeniesieniu Donieck i Charków oddziałów, instytucja otrzymała status niezależnej instytucji, a później – na Uniwersytet.

Aby zapewnić kompleksowe szkolenia na 7596 194 foteli widowni funkcjonują na uniwersytecie, w tym 27 sal wykładowych strumieniowe (za 60 i więcej osób) oraz specjalistycznych laboratoriów, 45 pracowni komputerowych z dostępem do Internetu podłączonych wyświetlaczy edukacyjnych miejscach. Łączna liczba studentów – około 40.000 osób.

Po przyjęciu do handlu i Gospodarczej Uniwersytetu Kijowskiego, wynik mijania jest utworzony z dwóch elementów: średnia wnioskodawców piłka paszport i średnich kulkowych wnioskodawców UPE (ocena zewnętrzna). Dla każdego z tych specjalności, jest inaczej, i stanowiły podstawę popularności pacjenta. W 2010 roku łączny średni wynik i zaświadczenie piłka UPE były odpowiednio 178,15 i 170,17.

wydziały

Kijowski Narodowy Uniwersytet Handlu i Ekonomii świadczy usługi dla kawalerów (mistrzów, specjalistów) w następujących działach:

Czesne, UAH

dzień

Czesne, UAH

zaoczny

jurysprudencja

17590

7690

reklama

17590

7690

psychologia

14490

nie

international business

17590

nie

Inżynieria oprogramowania

14490

nie

Cybernetyka Ekonomiczna

14490

6590

business Economics

14490

7690

international Economics

17590

7690

marketing

14490

6590

Rachunkowość i Auditing

14490

6590

Finanse i kredyt

17590

7690

zarządzanie

17590

7690

badania towarem

14490

6590

technologia żywności

14490

6590

Filologia (tłumaczenie)

14490

6400

turystyka

17590

7690

Hotel i restauracja biznesu

17590

7690

mieszkanie

Kijów Handlu i Uniwersytetu Ekonomicznego, posiada własne zasoby mieszkaniowe. Na terenie kampusu – trzech akademikach zlokalizowanych w pobliżu głowy budynku edukacyjnego. Do centrum miasta (Chreszczatyk Str.) Można dojechać w 30 minut. W pobliżu uniwersytetu umieszczone Parki i Park Kyoto.

Schronisko posiada pokoje dwu- i trzyosobowe z łazienką i aneksem kuchennym na każdym piętrze i pralnia. Kolacja (w budynku głównym i ciała d) prace na uniwersytetach, sklep (w budynku głównym), restauracje i kawiarnie (we wszystkich budynkach akademickich).

konserwacja medyczny

Na terenie kampusu prowadzi klinikę stomatologiczną, i jest tam również centrum medyczne, lekarz podstawowej opieki obsadzona i dwóch asystentów medycznych, przeprowadzanie szczepień zapobiegawczych, procedur obsługi, edukację zdrowotną. W holu głównym budynku uniwersytetu ma aptekę.

Obcokrajowcy Kijowski Narodowy Uniwersytet Handlu i Ekonomii zapewnia pomoc medyczną w sposób określony przepisami Gabinetu Ministrów Ukrainy o numerach 1146 79 i 1021. Opieka medyczna dla cudzoziemców czasowo przebywających na Ukrainie, przeprowadzonych w państwowych i komunalnych instytucjach medycznych do własnych środków, a kontrakty Medical ubezpieczenie z ubezpieczycieli Ukrainy.

ubezpieczenie

Dla studentów ukraińskich dobrowolnego ubezpieczenia. Obcokrajowcy, którzy zdecydowali się studiować handlowe i gospodarcze Uniwersytecie Kijowskim, są zobowiązane do zakupu polisy ubezpieczeniowej na nadzwyczajnej pomocy medycznej (z wyjątkiem cudzoziemców, którzy pochodzą z krajów, z którymi Ukraina podpisała umowę o bezpłatnej opieki medycznej). Podczas kontaktu placówek medycznych cudzoziemiec musi przedstawić odpowiednią polisę. Jeśli to konieczne, Uniwersytet przyczynia się do projektowania wymaganej polityki medycznej.

wsparcie finansowe studentów

dziennych studenci wydziałów GPA-państwo, w którym wyniki końcowej kontroli i 4 powyżej, naliczonych miesięcznie stypendium naukowe.

Kolejność oceny studentów KNTEU stypendia są publikowane raz w semestrze. Wszyscy studenci pierwszego roku studiujący na zasadach budżetowej, otrzymują stypendium w pierwszym semestrze. Powołanie stypendiów dla kolejnych semestrów zależy na sukcesie szkolenia.

Za wybitne osiągnięcia w nauce, udział w działaniach naukowych, społecznych, sportowych studenci mogą być przypisane do stypendium:

  • Academic Prezydenta Ukrainy.
  • Akademicki Rady Najwyższej.
  • Gabinet akademicki.
  • Kijów burmistrz.
  • Prywatne Akademickie KNTEU.

Aktywiści można zachęcać dyplomy, potwierdzające litery, prezenty, nagrody pieniężne, i tym podobne.

biblioteka

Kijów Handlu i Uniwersytetu Ekonomicznego jest dumna ze swojej biblioteki. Książka KNTEU fundusz 1,385,147 książek i 270 czasopism. Roczna wielkość uzupełnianie funduszu w ciągu tysiąca egzemplarzy. Większość procesów roboczych w zautomatyzowanej bibliotece: pozyskiwanie, przetwarzanie, wystawiających przeszukiwanie literatury dokumentów w katalogu elektronicznego. Pisać i korzystać z biblioteki realizowane podpis cyfrowy (kod PIN) w postaci elektronicznej czytnika.

Biblioteka zapewnia komfortowe środowisko dla użytkowników informacji. Zapewnia – 6 pokoi czytania, 7 subskrypcje, MBA, biblioteka multimedialna, sale literatury obcej, katalogi elektroniczne, nowe wpływy literatury, specjalny Sektor: metodyczne publikacje, tezy i streszczenia KNTEU nauczycieli.

Sport i rozrywka

Zajęcia wychowania fizycznego studentów uczelni prowadzonych w oparciu o przekroju w różnych obszarach: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis, aerobik sportowy, badminton, sportowiec gimnastyka, pływanie, siłownia ciała, ogólny trening fizyczny, rehabilitacji fizycznej. Odbywa się co roku na 13 olimpiada, zainicjowany przez Kijów Handlu i Uniwersytetu Ekonomicznego.

Opinie studentów wskazują, że KNTEU mieć coś po szkole. Ważnym obszarem organizacyjnej i edukacyjnej pracy na uczelni – studenci uczestniczą w tradycyjnej działalności, główne z nich to: Dedykacja dla studentów, dni studenckich pierwszaków debiut wydziału, Festiwal KVN Drużynowych Mistrzostw Świata na Brain-Ring, festiwalu student „grill”.

Uniwersytet ma kulturalnym i artystycznym centrum, gdzie znajdują się twórcze zespoły amatorskie: taniec ludowy, wokale studio i muzykę współczesną, student Kameralnej Chór Akademicki.