566 Shares 6123 views

Jak zawarte w "CS: GO" BX? instrukcja

Istnieje wiele sposobów, aby szkolić swoich umiejętności w grach. Firma, która opracowała zawór strzelanka sieciowa CS: GO, w tym celu wprowadził specjalny zespół, pozwala nam odkryć lokalizację wrogów i zobaczyć je przez ściany.


Ban czy nie?

Ale wszystko po kolei. Głównymi zagadnieniami dotyczącymi graczy, którzy chcą wiedzieć, jak to w „CS: GO” BX – o tym, czy będą się mu grzywnę i stałe VAC-zakazu, od którego nie da się wydostać?

Rzeczywiście, na mechanika wbudowany w grze mocno przypomina BX kody użytkowników, co pozwala widzieć przez ściany. Należy jednak pamiętać, że ta funkcja została zbudowana przez twórców, a więc kara za jej stosowanie nie są przewidziane.

funkcje

Przed włączeniem w „CS: GO” BX, upewnij się, że masz następujący warunek. Gra powinna być tworzone wyłącznie przez ciebie. Kogo grać – z botami lub przyjaciół, nie tak ważne, najważniejsze, że gospodarz był po prostu komputer.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak to „CS: GO” BX na serwerach publicznych, można bezpiecznie wyrzucić to przedsięwzięcie. Oni pocieszać polecenia są zablokowane i nie działają. Więc przejść strzelca jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces.

Konieczne jest również, aby rozważyć kilka możliwości zespołu. Na przykład, jeśli wróg ukryty w dymie z bomb, to nie będą wyświetlane, nawet z pomocą VC. Ponadto, istnieje pojęcie zasięgu wzroku, ogranicza się do pewnego promienia. Jeśli cel znajduje się w odległości większej niż ta wartość, VC nie pomoże to zobaczyć.

włączenie

Więc tepr kiedy wreszcie rozumieć wszystkie niuanse, nadszedł czas, aby nauczyć się być zawarte w „CS: GO” BX.

  1. Aby rozpocząć, musisz aktywować konsolę. Aby to zrobić, należy uruchomić aplikację. Następnie w górnym menu, wybierz „Ustawienia” – „Opcje gry” W czwartym rzędzie od góry na „Enable Developer Console” wystawiać „tak”.
  2. Teraz można przejść do gry i jak grać w „CS: GO” BX. Natychmiast po utworzeniu lobby, otwórz konsolę i wpisz sv_cheats 1. Ważne jest, aby to zrobić przed podłączeniem do co najmniej jednego znajomego, lub polecenie nie zadziała.
  3. Teraz można uruchomić sesję. Dostosuj botów lub czekać na przyjaciół. W grze można teraz użyć następującego polecenia: r_drawothermodels 2. Więc natychmiast przełączyć BX. Aby anulować, ponownie wprowadź polecenie, tylko z „1”.

Teraz, gdy wiesz niezbędne polecenia w „CS: GO” jak VC obejmują konsoli, a wszystkie szczegóły związane z nimi. Mamy nadzieję, że będzie przydatny do naszych rad.