900 Shares 4380 views

Rzecz w różnych stylach – długi kardigan

Delikatna i praktyczna rzecz, stworzony, aby dać ciepło do najsilniejszego zimnem. Można to opisać jako długi kardigan, którego popularność rośnie z roku na rok.


stylowy rzecz

Projektanci uwielbiają długi kardigan jest wyjaśnione po prostu: jest to dość łatwo zostać włączone do najnowocześniejszych trendów, szczególnie jeśli chodzi o boho-chic, romantycznym stylu, grunge, mody ulicznej i ulicy – szyk.

Jaka jest tajemnica tego wszechstronnego ciuch? Oczywiście, materiał z którego jest uszyty.

Długi kardigan w zasadzie nie szydełkowane lub dzianiny. Jego doskonała jakość jest, że potrzeba żadnych stylów. Z pomocą przędzy splot różnorodnych wzorów i dzianiny taka sama jak każda inna ciepłe tkaniny podkreślają piękno sylwetki.

Jednak oprócz roli tkanek i jak długo sweter pasuje kształt. Nie miał podwójną funkcję: z jednej strony będzie to ukryć wady, pojawiające się czasem w zimnych porach roku, a z drugiej strony, na ciepłym, bez przeciążania obraz ze zbędnych elementów.

Tak różne Cardigans

Damski długi wzór tej wspaniałej rzeczy są podzielone na wiele opcji, najważniejsze z których, oczywiście, jesienno-wiosenne i latem.

Lato wydłużone sweter na chłodne wieczory na mieście. Te są swetry z dzianiny z przędzy bawełnianej i uszyte z najlepszego Jersey. Oni celowo przewiewne i przezroczyste.

Demi wydłużony kardigan jest uniwersalna. Może to być ściśle dopasowana forma modele przeznaczone do biurowej szafie. Wolumetryczne opcje idealne na spacery po mieście lub wyjazdu natury.

Ponadto, długi kardigan wyraźnie zróżnicowane style i akcesoria. Specjalna popularność zyskały one w grunge i thrash. Workowate, celowo wieku modelem niemal całkowicie ukryć postać właściciela.

Nie do pomyślenia bez swetra i stylu angielskim. Tylko te modele wyglądają, w przeciwieństwie do powyższego, idealnie siedzi na rysunku.

doskonały widok

Styliści łatwo generowane obrazy należą sweter. Długi wariant doskonale pasują do każdej garderoby.

Aby utworzyć obraz w stylu „biznesie casual» wydłużonego sweter powinny być połączone z prostymi dżinsy lub spodnie lub topom klasycznej bluzki, wysokie obcasy i szerokiej części podnosochnoy. Akcesoria należy wybrać spokój i dźwięk do swoich butów. To, na przykład, mogą mieć kształt prostokątny i tout zegar na szerokiej taśmy.

Dla fanów stylu „boho-chic” wydłużonego sweter można łączyć z wąskimi podarte dżinsy, szary T-shirt, buty zamszowe na płaskiej oczywiście bag – temblaku i wiele cienkich bransoletek.

Romantyczny styl też nie można zrobić bez użycia wydłużonego sweter. Tylko tu powinien być zbudowany na kontraście obrazu. Tak więc, wielkość grubości przędzy sweter w połączeniu z powietrzem szyfonu ubranie, uzupełnione buty niskie pięty i „worek boulingu”.

Podczas tworzenia obrazu z wydłużonym sweter, należy zawsze pamiętać, że model trójwymiarowy są łączone na podstawie opozycji i subtelne wariacje połączone są z tej samej gęstości tkanek.