648 Shares 9286 views

Givenchy play Intense: Opinie

Wszyscy chcemy wyglądać świetnie. Co więcej, nie tylko chcą dobrze wyglądać, ważne jest, aby zapach dla nas dobre. Sędzia dla siebie: Pan nearomatnogo żadne ubranie nie zbawi. To z tego powodu, że prawie wszystkie znane domy mody nie produkowane tylko ubrania, ale także perfumy. Dziś będziemy mówić o perfumach francuskiego domu mody Givenchy. Dom został stworzony przez Huberta de Givenchy w 1952 roku, a duchy ludzi, zaczął produkować tyle, ile w 1959 r. To był zapach Monsieur de Givenchy.


W ogóle, przez cały czas istnienia Givenchy wyprodukowała ponad sto pozycji zapachów dla kobiet. można stwierdzić z całą pewnością, że producent ma więcej niż doświadczony. Zobaczmy, co ludzie opuszczają opinie o smaku Givenchy zagraj intensywny.

aromat

intensywne perfumy, jasny, niepokojące. Intensywny zapach Givenchy play dla mężczyzn sprawia, że zastanawiam się o pełnej wolności, silnej pasji i żarliwego młodzieży. Został on stworzony dla młodego, człowieka sukcesu, atrakcyjny, spokojny, gotowy do przygody i niebezpieczeństwa. Francois Donshe Emily Kuppermann wsp. Zostały ciężko pracuje, aby stworzyć zapach Givenchy Zagraj Intense. Opis tej wody toaletowej charakteryzuje się łagodnie wyczuwalnych zapachów mandarynki, bergamotki, różowego pieprzu, Amyris, kawa i paczuli i bobu tonka. Wiele można powąchać jeszcze coś specjalnego. Pakowanie w smaku jest dość ciekawy – to butelka stylu odtwarzacz MP3.

Teraz spójrzmy na niektóre smaku Givenchy Zagraj Intense dla niego opinii.

pozytywne opinie

Fani „Givenchy” w zasadzie woda toaletowa od Givenchy Play Intense smakiem – ale istnieją pewne wspólne styl produktów. I że przed zadowolony, jest mało prawdopodobne, aby zakłócić silny. Wielu powie, że ten zapach będzie to doskonały prezent dla mężczyzny. Ma dobry powód dopisek „intensywny”. Faktem jest, że zapach jest wystarczająco ostry, nie spokój, co dla niektórych może być plusem. Opór w bardzo dobrym smaku. Od ubrań nawet ledwo zadowolony z tej treści. Tkaniny nie może pozbyć się zapachu, nawet po tygodniu.

Już nie „młodych” wyzywające, ale może pójść w górę i na tyle dojrzały człowiek, jeśli ma niezbędną zaczep. Podstawowych notatek dźwiękowych wydaniu: mocna kawa, dym papierosowy, odcienie drewna, pociągający słodycz. Pory roku – zima. To właśnie w tym okresie węchu, według znawców, musi objawić się w pełni.

negatywne opinie

Intensywny zapach Givenchy Graj, jak wcześniej wspomniano, często jest to zbyt trudne. Miłośnicy świeżych smaków będzie trudno umysł. Takie silne intensywność zapachu szybko się wiercenie, który może zniweczyć. Silny słodycz może zniechęcić lub nawet w niektórych rzadkich przypadkach powodować niepożądane apetyt. Aromat kawy i papierosów może być zbyt ekstremalne dla niektórych ludzi. Silny nacisk na młodszego pokolenia również będą straszyć klientów najbardziej stałych.

Ten zapach jest trudny do wyobrażenia na człowieka w garniturze. Orientalne nuty w zapachu i zapachy odstraszyć fanów konserwatywny i zwolenników tradycyjnych poglądów. zwraca również uwagę na stosunkowo wysoką cenę produktu, ale raczej silny smak, to powinno wystarczyć na długo. Ogłoszono, że będzie korzystał co najmniej sześć miesięcy.

Co Mężczyźni Talk About

Mężczyźni szybko wybierać. To pachnie jak, ale czekać tylko czasu. Głównie mężczyzn stoi przyjemny aromat kawy. Zagraj w Givenchy Intense dla mężczyzn są nawet aluzje czekolady. Między innymi zauważyć silną słodycz sprawia, że zapach dla amatora. Na początku może to bardzo lubiany, a następnie Pall, tak że będą wykorzystywane tylko jako opcja w nagłych przypadkach.

Nawiasem mówiąc, słodycz może nawet spowodować apetyt. Istnieją opinie, że jeśli (zapach) czuć, złapiesz się myśleć o filiżance mocnej kawy z czymś słodkim. Są tacy, którzy zapach wydawał się nienaturalnie. Jednak wciąż nie pozostawia nikogo obojętnym – były zarówno nienawidzący i kochankami.

Co kobiety mówią

Słaba płeć smak notatki takie cechy: seksualność, atrakcyjność i młodzieży. Ktoś coś mówi o braku brutalności. Pozornie podpowiedzi aromatu przy właściciela miękkość. Zasadniczo dać perfumy Givenchy Zagraj Intense mężów. Niektóre kobiety perfumy Givenchy play Intense dla niego, nie wiedząc, że są ludzie, nawet wykorzystywać dla siebie.

Na początku może się wydawać, świeży zapach, ze względu na obecność nutami cytrusów, ale to uczucie szybko mija. Panie, to jest często postrzegane jako korzystne dla obu płci. Ktoś powiedział, że zapach nawet działa jak afrodyzjak i jest nadawany przez bardzo bliskich ramion kontaktowych. W aromacie istnieje silna ekspresja orientalnych nut. To sprawia, że przyczyną komfort tych, którzy czują; który je otacza. Aromat przyszedł do smaku, nawet dla dzieci, które chcą być jak tata. Nastąpił ciekawy trend – kobiety starają się wyobrazić męskie perfumy. Jako takie Intense przyszło wielu młodych kobiet do smaku.

wynik

Ten niezwykły zapach. To może być reprezentowana jako kobiety i mężczyzny. Wynik może być zupełnie nieprzewidywalne, ale nie pozostawi nikogo obojętnym. Silne wiązanie się do skóry nie pozwoli Ci być zbyt arogancki, ale nietypowe podkreślają, że jesteś niezwykła osoba, jasne, aktywne. Interesująca mieszanka smaków Givenchy Zagraj Intense dla Niego (opis podaliśmy powyżej) wymagane jest, aby poruszyć wiele wspomnień kawy – Nicea porannej rozmowy z czymś smacznym, Tangerine – ferii zimowych, bergamotka – przytulne herbaty w miłym towarzystwie.

Oczywiście, może się nudzić, a nawet szybko, ale będziemy chcieli wrócić do niej co najmniej jeszcze raz, jak wiele stowarzyszeń w jednej butelce nie często znaleźć.

Czy ta woda toaletowa dać do kogoś? Oczywiście. Ponadto można podać zarówno mężczyzn jak i kobiet. Ciekawy pakiet pewnością zadowolą swoich bliskich i powodują wiele pytań, które na pewno stworzyć przyjazną pogawędkę z praktycznie nic.

Najlepszy czas w roku dla tego zapachu – cool. W zimie lub późną jesienią, kiedy na północnych szerokościach geograficznych podczas zamrożone do niskiej temperatury, stop, ten zapach jest szczególnie ciepły, nie dać sobie powód bez zapiętych pasów. Tak, cena może gryźć, ale gdy dobre duchy były tanie? Najlepiej, oczywiście, iść do (oh) do sklepu i słuchać aromatem, a następnie spokojnie kopanie w ilości niezbędnej do zakupu i mieć przyjemny i niezwykły bukiet Givenchy. Zwłaszcza, firma jest dobrze znane, sprawdzone. Smakosze docenią smak.