179 Shares 9512 views

Moskwa – Anapa (samochodem): trasa, dystans, mapa i recenzje

Anapa jest jednym z najstarszych rosyjskich miast, które pojawiły się dwa tysiące lat temu. Posiada status uzdrowiska All-Union. Nazwa pochodzi od Abchaskiej dialekt „anape”, co oznacza „na ustach.”

Anapa słynie z ciepłego morza, krystalicznie powietrza i słońca. Wielu podróżnych tam na nowe doświadczenia i relaksu. Aby dostać się z Moskwy do Anapa, można na własnym samochodem. Jeśli wybierasz się do ośrodka, pomożemy Ci zaplanować trasę. Dane w niniejszym artykule.

Zalety podróży samochodem

Istnieje wiele powodów, dlaczego jest to bardziej wygodne do podróży z Moskwy do Anapa z własnym samochodem zamiast transportu publicznego. Po pierwsze, oszczędność czasu. Po drugie, swoboda przemieszczania się.

Trasa Moskwa – Anapa na samochodzie przezwyciężyć wystarczająco szybko. Ścieżka biegnie przez elementy, takie jak Saratowie, Wołgograd, Rostów nad Donem i Krasnodarze (punkt końcowy). Wskaźnik można dojechać Dzhubga i włączyć do rozwidlenia w kierunku Gelendzhik. Następnie przychodzi Noworosyjsk, a Anapa. Należy zauważyć, że ta droga jest jedną z najdłuższych, ale ma swoje zalety. Można wybrać się na przejażdżkę wzdłuż wybrzeża, aby cieszyć się naturalnej scenerii i atrakcji. Gelendzhik ich wielka różnorodność.

Map Moskwa – Anapa. Samochodem – do morza

Pamiętaj kartę, ponieważ można zgubić. Najkrótsza ścieżka jest kierowany przez Krasnodar. Pozostawienie Moskwę, podejmują autostrady A 145. użyć wskaźników i jechać do Enem, Afipsky, Ilyinsky. Gdy pojawi się znak, włącz Morza Czarnego, następnie przejazd przez Chełm, Akhtyrsky i Abinsk. Ostatnim punktem będzie Krymsk, Nizhnebakansky i Varhnebakansky. Scalanie na drodze M25, a po przybyciu na Anapa.

Jak przygotować się do podróży?

Trasa Moskwa – Anapa w samochodzie mogą być kierowane przez Woroneż. Długa droga. Więc zanim usiądziesz za kierownicą, upewnij się, serwisowania samochodu. Polegać na profesjonalistów, którzy w pełni przygotować się do zbliżającej się podróży. Masz długą drogę. Oblicz dokładną odległość z domu do miejsca przyjazdu w Anapa. Pomoże to nawigatora. zdecydować się również na stronie finansowej kwestii. Jest to szczególnie ważne, jeśli wybierasz się na wakacje z dziećmi. Oprócz systemu nawigacji, pomożecie schłodzić kartę. Advance rozliczeń wyboru w nim, przez które będzie przechodzić. Jeśli to konieczne, zarezerwować miejsce w motelu z wyprzedzeniem, aby umożliwić członkom na noc. Kierowca jest bardzo ważne, zdrowe i zdrowy sen.

Droga przez Woroneżu głównych destynacjach

Moskwa – Anapa – trasa, która zostanie ustanowione. Odległość między tymi punktami wynosi 1472 km. Te odcinki drogowe takie jak ten: Tula – Woroneż – Rostów nad Donem – Krasnodar. czas podróży, oczywiście, zależy od zdolności i chęci, aby odwiedzić wszystkie miasta. Wychodzić z domu wcześnie rano, około czwartej, gdyż w tym czasie droga będzie wolna od transportu ładunków. Do Tuły z Moskwy osiemdziesiąt pięć kilometrów. Nie może być osiągnięta na autostradzie M2. Następnie można dostać się do starego i bardzo pięknym mieście Rostów nad Donem. Do niego rozciąga autostradą M4 i dziewięć kilometrów.

Podczas jazdy do Woroneża, kierować się drogowskazami na „Rostów nad Donem”. Po przekazać policji słupek ruchu, po 800 m skręcić w prawo. Następnie wziąć obwodnicy. Po drodze możesz wpaść do kawiarni przydrożnego lub zatrzymać się na noc w hotelu. Prowadzenie samochodu trwa zbyt długo, więc ważne jest, aby uzyskać dobry sen.

Co warto zobaczyć w drodze do Anapa?

Jeśli planujesz długą podróż, radzimy zajrzeć do Abchazji. Może to zostać osiągnięte przez malownicze drogi, znajduje się w pobliżu wybrzeża Morza Czarnego. Bądź pewny, że nie pożałujesz.

Aby dostać się z Woroneża do Rostowa, trzeba będzie około siedmiu godzin. W tym czasie będzie można doskonalić 563 kilometrów. Zaleca się wydać przynajmniej niewielką część swojego cennego czasu i odwiedzić go. Idziesz przez ogrodów botanicznych, promienna nabrzeża, zobaczyć zieloną wyspę i piękny motyl ogród. Jest to tylko niewielka część tego, co warto zobaczyć w Rostowie. Krasnodar – 272 km, a trzy i pół godziny. Jeśli chcesz zadzwonić, należy odwiedzić muzeum, akwarium i park safari. Dla dzieci będzie to fascynujące widowisko! Sam upewnić się, że sposób Moskwa – Anapa na samochód będzie dla Ciebie prawdziwą przygodą.

Ostatni punkt – Krasnodar

Droga tam trwa około dwóch godzin (163 km). Tam można dowiedzieć się, jak dostać się do Gelendżik, jeśli istnieje takie pragnienie. Pamiętaj, że w środku sezonu drogach wakacje są przepełnione. Trasa Moskwa – Anapa na samochodzie (odległość wynosi 1472 km) może być rozciągnięty. Plan z góry, ile czasu chcesz spędzić w danym mieście, a następnie postępuj zgodnie z harmonogramem. Po drodze, nie będzie się nudzić. Będzie można zajrzeć do kawiarni, stacje benzynowe, motele i kawiarni, które zostaną napotkane na trasie.

Trasa przez jelca

W razie potrzeby, można walczyć na swój sposób do Morza Czarnego przez M4. Odwiedź Woroneż a następnie jelec. Ta droga ciągnie się w poprzek regionu Tula.

Woroneż można od razu dostać się do Rostowa. Od Krasnodar, można wywołać w Bataysk stacja Bryukhovetskaya, Kanev i innych. Ta trasa Moskwa – Anapa w samochodzie obejmuje wizytę Sławiańsk nad Kubaniem i Temryuk (wyjazd z Rostów nad Donem). Następny Timashevsk biegnie, z którego można łatwo dostać się do Anapa. Droga jest przez drogach drugorzędnych i zatorów jest znacznie mniej. Będziesz w stanie zredukować czas i trochę dłuższy spacer do nowych miejsc. Jest to duża zaleta.

Najkrótsza droga do Anapa

Niewiele osób wie, ale w Kanev i Leningradzie stacja leży najkrótszą drogę na trasie Moskwa – Anapa. Samochodem (potwierdzają to opinie) wiele przejść przez te punkty. Po przyjeździe tam skręcić na drogę R268 i jechać do Timashevsk. Następnie przychodzi kolej ponownie, co prowadzi do słowiańskich-on-Kubań. Następnie trzeba jasno śledź na Osiedli Ludzkich: stacja Anastasievskaya – Korzhievsky zejście – Varenikovskaya art. – Dzhiginka. Długą drogę, można kąpać się w promieniach słońca Anapa i opalać się na plażach jedwabiste.

Koszt podróży

Średnio droga Moskwa – Anapa na samochód będzie kosztować 5000 rubli. Obejmuje to koszty benzyny, żywności i grzywny. Odległość, jak już wspomniano, jest 1472 km.

Można również pokonać 1562 km jeśli przejść Soczi. W tym przypadku, sposób Moskwa – Anapa w samochodzie będą: Rostów nad Donem (400 km) – Krasnodar (170 km) – Soczi (360 km) – Gelendzhik (90 km) – Noworosyjsk (50 km). Średnio jest to trasa będzie można spędzić 22 godzin, nie licząc nocy. Zaprawiony podróżnych, że jej czas wzrośnie do 26 godzin lub więcej.

Jak zaoszczędzić czas?

Aby trochę czasu, aby zaopatrzyć się, może to być pierwsze sto kilometrów od Moskwy, aby przejść na autostradzie. Kierowcy mówią, że nie ma prawie żadnych stanowisk kontrolnych policji drogowej, a więc mogą być bezpiecznie rozproszone do 140 kilometrów na godzinę. Po drodze, aby zaopatrzyć się w jedzenie Woroneż szczelnie i przechowywać napełniania kontrole.

Tankować tylko w dużych stacjach benzynowych łańcuchowych. Po opuszczeniu stacji benzynowej, pamiętać, że nie są zainstalowane billboardy, które pokazują, jak wiele kilometrów w lewo do następnej stacji benzynowej. Jeśli wierzyć opinii, ważne jest, aby obliczyć trasę z wyprzedzeniem oraz ilość paliwa.

Droga do Noworosyjsk

Skupić się na znakach, jak podjechać do Rostów nad Donem. Państwo przydatne wskazówki map (Moskwa – Anapa – długa droga), w celu prawidłowego obliczenia trasy i czasu. Uwaga oddzielenie transportu i trzech pierścieni. Po dotarciu na obwodnicę, pomyśl o obiekcie. Nawiasem mówiąc, pokój w hotelu będzie kosztować co najmniej 500 rubli. Ci, którzy byli tu wcześniej, donoszą, że przyzwoity pokój można znaleźć, płacąc połowę dwa tysiące.

Od Rostów nad Donem jest niezbędne do jazdy 150 km, gdzie można spotkać Kushevsky KPPM. Bądź ostrożny w tym przejściu postu. Krasnodar region – największa rosyjska wymiana transport południowej. Tam zawsze korki, więc być przygotowany do spędzić dwie godziny średnio. Jeśli planujesz otworzyć drogę przez miasto Sławiński, sprawdź uważnie mapę. Istnieje kilka wskazówek do Anapa. Po przekroczeniu Anastasievsko, jazda w kierunku kołchozu. Nie będzie to znak „Czerwony Październik”. Po 300 metrach skręcić na polnej drodze i dążyć w kierunku stacji Varenikovskaya. Obserwowani Gostagaevskaya. Zrobiwszy wszystkie trasy, pojawi się znak „Anapa”. Oznacza to, że podróż samochodem Moskwa – Anapa dobiegła końca. Wystarczy wyobrazić – 26 godzin na drodze, jeden i pół tysięcy kilometrów, a tutaj jest – długo oczekiwany morze.

Ważne! W kurorcie prędkości ograniczonej wskaźnik 40 kilometrów na godzinę, więc nie przyspiesza. widać znaki ostrzegawcze z numerem „40” na wejściu. Na najmniejsze odchylenia od tego wskazania masz prawo do grzywny policja drogowa. Jeśli nadal nie przekroczył prędkości, ale nie więcej niż 20 kilometrów, odnoszą się do braku znaków ostrzegawczych. Stanowczo bronić swojego punktu widzenia. Mimo to, należy pamiętać, że ruch jednokierunkowy pracuje w Anapa. Większość dróg jest przystosowana wyłącznie dla autobusów i minibusów.

Dlaczego warto iść do Anapa?

Trasa Moskwa – Anapa na samochód ma wiele zalet, które warto rozmawiać. W samochodzie trzeba iść do odwiedzenia okolicznych miejscowości, aby zobaczyć wielkość Rostów nad Donem, Woroneż do odwiedzenia atrakcji i ocenić drogę Tula i Krasnodar. Idź wcześnie rano, kiedy słońce nie jest jeszcze w górę, a następnie przejdź do podziwiać wspaniałe krajobrazy wybrzeża Morza Czarnego. Jest to najlepiej udać się z dziećmi! Dla nich będzie to prawdziwa przygoda. Jeśli lubisz Rostowa, można zatrzymać się tam na kilka dni i odwiedzić park wodny, akwarium, parki i wiele lokalnych atrakcji.

Należy zauważyć, że Anapa uznane przez uzdrowiska dziecięcego All-Unii. Dziś uważany za najlepszy uzdrowisko na wybrzeżu Morza Czarnego w skali krajowej. Od Dawno minęły czasy Związku Radzieckiego, nie wybudowano nowoczesne hotele i atrakcje dla dzieci. Koniecznie odwiedź Anapa delfinarium, który znajduje się na terytorium Wielkiej Utrish.

W Anapa zawsze pozostawał ten sam morze, złocistych plaż i przyjemny klimat. Nie jest wydobywany wody lecznicze, które mogą być swobodnie w pomieszczeniu typu pompy, błoto i sól. Anapa w wielu dziedzinach i procedur ośrodka. Ze względu na to turyści pochodzą z całej Rosji, Białorusi i Ukrainy.

Zbieramy walizki całą rodzinę

Podróżować Moscow – Anapa na maszynie – niezapomniane przeżycie dla całej rodziny. Istnieje wiele rozwiązań. Każdy powinien wybrać coś, co spodoba. Ktoś ma na celu osiągnięcie przez 24 godziny, podczas gdy inni wolą zatrzymać się w każdym miejscu i zobaczyć zabytki. Tak czy inaczej jest obarczona wieloma niespodziankami, bo idziesz na wakacjach. Jest to niemożliwe, aby powiedzieć, co najlepsze trasy. Są one różne i są dobre na swój własny sposób.

Jeśli chcesz spędzić niezapomniane miesiąc, wygrzewając się w słońcu, czuć się swobodnie wybrać trasę, która biegnie przez Soczi. Odwiedzić park rozrywki, gdzie dzieci mogą się bawić. Ponadto, istnieje eco-wieś – zespół gra wody z różnych tratwy, śluz i stawów. Jeśli pójdziesz do jakiegokolwiek koncert lub festiwal – uważają się bardzo szczęśliwy. W Soczi, ciągle nadchodzi gwiazd na trasie tak, że spektakl w ośrodku wystarczy.

W poszukiwaniu pięknych zabytków podróżować do Anapa przez Woroneż i Rostów nad Donem, gdzie można zobaczyć wiele zabytków rosyjskich poetów i pisarzy, muzeach i kościołach. Piękne miasto Krasnodar, które jest ostatnim punktem przed Anapa, stoi na brzegu Kubań. można spojrzeć wstecz i, w razie potrzeby.

W Krasnodarze, można zadzwonić, aby przejść przez zielonych alejek i parków, ogrodów publicznych. Ciesz się malownicze tereny i grządek. Najbardziej znanym był ozdobą miasta opery i teatru lalek. Pamiętaj, aby odwiedzić kino „Aurora” i teatr lalkowy dla młodych widzów.

Dla nowych emocji i wrażeń powinni iść na trasie Moskwa – Anapa. Wiele atrakcji i nowe miejsca będą dla ciebie inspiracją do nowych aktów i czynów. Wziąć samochód i pojechać z całą rodziną. Można chwycić namioty i śpiwory, aby nie spędzić noc. Cieszyć się wakacjami!