861 Shares 6996 views

Solarus Imperial Hammamet – komfortowy pobyt w przystępnych cenach

Solarus Imperial Hammamet 4 * znajduje się w zielonym parku w obszarze Yasmine Hammamet w Tunezji. Zalecany dla fanów świeżym powietrzu dla firm młodzieżowych, dla rodzin, jak dzieci, a bez nich. Jest na drugiej linii. Od centralnej części jest oddzielona od odległości 10 kilometrów. Najbliższe lotnisko Enfidha znajduje się 40 kilometrów od hotelu. Położony w pobliżu portu Marina. W pobliżu rozciąga się wspaniały park rozrywki Cartago.


Jest to nowy hotel. Jego obudowa mieści się w trzypiętrowym budynku.

pokoje

Jego rozrywka Solarus Imperial Hammamet oferuje zakwaterowanie w jednym z 255 pokoi standardowych. Każdy z nich posiada balkon, łazienkę. Jest mini-bar (płatny), sejf (za dodatkową opłatą), klimatyzacja, TV, telefon. W zależności od lokalizacji pokoju, widok z niego może być basen, patio, morze, tereny zakwaterowania. Przez rodzaj zakwaterowania oferuje pokoje dwu- i trzyosobowe. Pierwszy umożliwiła utworzenie dostawką (na życzenie).

żywność

Solarus Imperial Hammamet dla swoich gości oferuje posiłki all inclusive, które serwowane jest w kawiarni. W uzupełnieniu do 11.00 prowadzi centralny pasek, który zamyka się o godzinie 23.00. Tutaj można kupić wszystkie rodzaje napojów. Jest pizzeria, bufet tematyczny (raz w tygodniu), 3 restauracje i bar na plaży.

plaża

Piaszczysta plaża znajduje się 200 metrów od hotelu. Profesjonalnym instruktorem. Wejście do morza wygodny, bez pestki.

informacje dodatkowe

Aby pobyt jest jak najbardziej komfortowy, Solarus Imperial Hammamet ich wypoczynek oferuje szereg różnych usług. Dla dzieci, mini-klub oferuje różne sale gier dla różnych grup wiekowych: dla dzieci posiadają unikalne zestawy zabawek edukacyjnych i starszych dzieci mogą odwiedzić twórczego, animacje i zajęcia sportowe.

Dla dorosłych na terenie Solarus Imperial Hammamet są kryte i odkryte baseny ze zjeżdżalniami – i ogrzewane. Sauna, Hammamet i masaże – za dodatkową opłatą. Dla tych, którzy są nie tylko do wypoczynku, ale również rozwiązać niektóre z problemów produkcyjnych, znajduje się sala konferencyjna, wyposażona we wszystkie niezbędne do spotkań o wysokiej jakości. Jeśli to konieczne, można wynająć samochód. Na miejscu czynna jest bezpłatny parking. Inne usługi obejmują fryzjer, pralnia, opieka medyczna, Wi-Fi.

opinie

Pomimo jego młodość Solarus Imperial Hammamet 4 opinii o już, a jest ich wiele. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na pokojach – są bardzo czyste, meble jest gustowny. Jedzenie tłuste, ale smaczne. Uwzględniać preferencje wegetarian. Animacja aktywnych i tych, którzy są sami, nie trzeba się nudzić. Dużo uwagi poświęca się sportowej rozrywki. Aby zachować kształt, można zrobić kondycję i spalić kalorie na siłowni. Są rzutki, bilard. Wieczorem zawsze dyskoteka. Jeśli jest ktoś nie spodoba, znajduje się w bliskim sąsiedztwie klubu nocnego.

Każdego dnia w hotelu znajduje się przewodnik, który prowadzi wycieczki, podczas których można odkrywać nie tylko uroki Hammamet, ale także okolicznych gmin. utrzymanie personel uprzejmy i pomocny dla gości.