680 Shares 9727 views

Jak zrobić naleśnik z rękami? Oryginalny prezent dla przyjaciół lub krewnych

Mardi Gras jest jednym z najważniejszych rosyjskich świąt. W dawnych czasach ludzie świętowali go na zasadzie obowiązkowej. Przez siedem dni trwało święto, którego sens polega na pożegnanie zimy i wiosny spotkania.

Jeśli spojrzeć w kalendarzu kościelnym, można zobaczyć, że święto przypada w tygodniu „sera”. Wcześniej ludzie rzadko prezentów na Ostatki własnymi rękami, a teraz stało się modne.

Oczekiwanie na wakacje zawsze w sercach wielkiej radości i nadziei. Jak się zbliżył, a natura zaczyna być przekształcona. W powietrzu unosi się duch został już wiosna, a zima jest stopniowo oddala. Coraz częściej, ze słońcem świecącym niebie, ocieplenie nie tylko ciało, ale także serca ludzi. To też czuje podejście Carnival i rzetelnie wykonuje swoją pracę: powoduje śnieg do stopienia, przekształcając go w wodzie. Tak, aby nie korzystać z tego wesoły święto wiosny? Tym bardziej, że można zrobić rzemiosła na Ostatki z ich rąk i rozweselić swoich przyjaciół. Ponadto, jest to bardzo ekscytujący proces.

Wcześniej to święto obchodzone jest wszystko, od małych do dużych. Ale ze szczególnym entuzjazmem dzieci zbliżył się do niego. O świcie, tłum dzieci wybiegł na podwórko i zbudowany rollercoaster. Ktoś uczy specjalną uroczystą mowę i mówił o niej wymownie. To było w chwale Carnival. Również dziecko zapytałem ją grać, kuchnię, sankach. Zazwyczaj, kiedy to się skończyło, slajdy zostały już wykonane, a naleśniki są gotowe.

Każdy wie, że w Rosji nie była tradycja nagrać podobiznę Maslenitsa. Zdarza się to najczęściej w przebaczenie niedzielę. Jednak w niektórych miastach było również decyzję majstrować przy całej rodziny małych lalek, nazywane również Carnival. Mówimy o Twerze, Vladimir i Tula. Jeśli mówimy o wróble, to zawsze było proste, nieatrakcyjne i wykonane bez specjalnego wysiłku. Ale lalki wykonane bardzo piękne. Dziś można majstrować podobnych pamiątek na Ostatki własnymi rękami.

Wierzono, że takie rzemiosło chronić domy z bolączek i nieszczęść. Byli w każdym domu, zwłaszcza tam, gdzie żył młode małżeństwo. Lalki te reprezentowane zdrowych dzieci i obfitość pieniężnej. Mardi Gras zwykle stał w pobliżu drzwi lub w rogu czerwonego.

Dziś, oczywiście, tacy ludzie poczwarki traktować mniej poważnie. Można je znaleźć w sklepie lub na rynku, ale o wiele bardziej interesujące, aby utworzyć własną Pancake Day. Jest to dość proste i bardzo zabawne. To nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń inne niż ręce. I nie trzeba nawet igły. Przyjrzyjmy się, jak zrobić naleśnik z jego rąk.

Co trzeba

  1. Kij drewniany (korzystnie ma długość 45-50 cm).
  2. Kilka kolorowych łat (bawełniane lub bawełniane).
  3. Nacięcie (silną preferencję w wyniku czego, na przykład akrylowy).
  4. Karton.
  5. Materiał Trim, kawałki papieru, waty.
  6. Bast.

kij

Jeśli to nie jest gładka, na niej znajduje się niewielki oddział, nie jest konieczne, aby je wyciąć i spróbować zrobić to gładka. Niech różdżka pozostanie tak jak jest.

głowa

Powinna ona być wypełniona niektórych materiałów, na przykład skrawków papieru, tkaniny, wełny starych. Wszystko to musi być szczelnie zaciśnięte w dłoni, wziął szmatkę do utworzenia piłkę. Następnie należy wziąć dwa kawałki białej grubości materiału (to jest pożądane, aby jego rozmiar wynosi 25×25 cm) i do użycia go w „wypychania”. Dostać piłkę trzeba umieścić na patyku i związać ściśle z wątku. Nie należy malować twarz, to nie jest akceptowana. Teraz już zapewne stało się jasne, jak to zrobić Mardi Gras z rękami, to naprawdę proste.

tułów

Dla niego, musimy parę pasemek z łyka (można go znaleźć w artykułów gospodarstwa domowego). Konieczne jest, aby związać je do kija nieznacznie poniżej balonu, jeden z przodu i jeden z tyłu.

siła robocza

Wziąć karton i przekręcając ją do probówki. Konieczne jest, aby średnica była około 3 cm i długości. – 20 cm w rurce umieszczonej w materiale zmieniającym kolor (imbiru, cytryny, czerwony), a bandaży gwintu w trzech miejscach. Następnie otrzymaną ręka przechodzi pod tułowiem za i napięty primatyvaem trzymać.

pierś

Jeśli myślisz, jak zrobić naleśnik z ich rąk, trzeba zrozumieć, że nie jest mała, ale pełnoprawnym kobieta. Dlatego trzeba dokonać jej duże piersi (pamiętaj, jako mistrz głowie) i primotat trzymać.

gałganek

Pierwszym krokiem jest, aby związać halki lalki. To może być dowolną szerokość, jak wolisz. Należy jednak pamiętać, że odwołanie lalek zależy od liczby zespołów. Teraz konieczne jest, aby nosić sukienki. Jak to zrobić? Wystarczy wyciąć prostokąt materiału, a następnie wykonać otwór na głowę i ramię. Następnie podejmuje tkaniny w innym kolorze (pożądane jest, że to było zbyt chwytliwy) i wyciąć fartuch. Związać swoją karmazynowy pasek do lalki.

włosy

Jak już wiesz, musisz warkocz oplot. W przypadku konieczne jest wykonanie trzech pasków materiału (nie mniej niż 35 cm). Gdy jest warkocz pleciony, konieczne jest, aby rzucić się jej wątek na górze i na dole, a następnie umieścić na głowie w taki sposób, aby uzyskać tak zwany „skok”. Ostatni etap – mocowanie nici. Teraz, na potrzeby nosić szalik głowy. Lepiej jest, aby związać go z powrotem.

pomyśl życzenie

Mardi Gras jest gotowy. Teraz można zapamiętać starożytną tradycję, która nastąpiła w Tula. Tam, pokroić w paski materiału szkarłat, pomyśl życzenie i primatyvali je do ręki Carnival. Wypróbuj go i nagle spełnione, czego więc chcieć?

Teraz, gdy wiesz, jak to zrobić Mardi Gras rękami. Można dać go do przyjaciół lub krewnych, będą kochać tę uroczą pamiątkę.