620 Shares 7754 views

Wydawca "field Kuchkovo". Historia i ciekawostki

Wydawca „field Kuchkovo” jest dobrze znany tym, którzy są zainteresowani w historii swojego kraju. Wynika to z faktu, że wiele książek naukowych zostały wydrukowane w tej edycji ścian, wpływając na najbardziej intrygujące tematy. Jednakże, jeśli sam produkt nie wymaga dodatkowego publikacji reklamy, jej pracownicy często pozostaje w cieniu. A to, delikatnie mówiąc, nieuczciwe.


Początek długiej podróży

„Pole Kuchkovo” ukazał się w 1992 roku, opierając się na starszego brata – Wydawnictwo „Fabula”. Finansowanie zostało przeprowadzone na koszt Fundacji Humanitarnej imienia AS Puszkina. Niestety, kryzys w 1995 roku doprowadziły do tego, że przepływ środków pieniężnych został zablokowany i „Na działce” był całkowicie zbankrutowała. Część długu spadły na „pola Kuchkovo”, ponieważ nie jest on zamknięty, a jego życie zaczęło walczyć redaktor naczelny Georgij Kuchkov.

W rzeczywistości, nie mógł zrobić inaczej. Po tym wszystkim, to miejsce było jego dziecko, a jego ojciec, kochał go całym sercem. Dlatego George robił wszystko, co możliwe, aby znaleźć nowych sponsorów, na którego konto może produkować świeże książek. „Pole Kuchkovo” choć powoli, ale jednak zaczynają się znaleźć swoje stopy. Dopiero wraz z nadejściem nowego tysiąclecia, było w stanie osiągnąć poziom poprzedniego wydruku.

Historia nazwy

Dla wielu czytelników, pozostaje tajemnicą, dlaczego zmiana jest taka dziwna nazwa. Jednak trzeba kopać głębiej, w jaki sposób wszystko wraca na swoje miejsce. Co jest prawdą, „głębiej” oznacza, aby przejść do początku XII wieku w okresie panowania Yuriya Dolgorukogo. Tak, okrążając ich ziemię, by sprawdzić król przyszedł do cudownej urody obszaru, który należał do bogatych pali kupiec Stepan.

Kapitan postanowił zawiesić z właścicielem, ale on odpowiedział chamstwa na jego wniosek (według jednej z wersji, Jerzy Dołgoruki prostu wymyślił tę historię, aby zabrać ziemię od handlowca). Król był wściekły i nakazał wykonanie ignoranta szlachcica i jego rodzinę zesłano na Vladimir. Później ziemie te stały się częścią Moskwie, a tylko mały kawałek ich szczątków Kuchkova.

Jeśli chodzi o komunikację z redaktorów Georgij Kuchkov uważa, że kupiec był dalekim krewnym. Nie jest zaskakujące, a fakt, że jego dzieło nosi dumną nazwę „pola Kuchkovo”, tym samym przywołując smutnych wydarzeń z przeszłości.

polityka redakcyjna

Dzisiaj, wydawnictwo „field Kuchkovo” zajmuje się produkcją książek historycznych. Należą do nich serię poświęconą dwóch ostatnich wojen, biografie sławnych polityków, objazd pracy służb bezpieczeństwa i tak dalej. W tej edycji jest bardzo surowe o dokładności danych historycznych, więc to nie rumienić przed swoimi czytelnikami.

Aby osiągnąć ten cel, często współpracuje z różnego rodzaju muzeach i kolekcjach prywatnych. Ze względu na to, że otwarty dostęp do ogromnych źródeł informacji, takich jak pamiętniki, fotografie, teksty archeologicznych i tak dalej. Ponadto, jak wyznał Georgij Kuchkov, nawet pozwolono otworzyć szereg tajnych archiwów w celu lepszego opisania prac rosyjskich służb specjalnych z przeszłości.

Nagrody i wkład do społeczeństwa

Od 2000 roku „pole Kuchkovo” stale uczestniczy w zawodach w Moskwie i regionalnych, poświęconych edukacji kulturalnej kraju. Dzięki temu zyskał popularność książki, która jest niezbędna dla zdrowego konkurencji na rynku rosyjskim.

Ponadto wydawnictwo otrzymał wiele prestiżowych nagród związanych z dziennikarstwem. Na przykład, za książkę "The Great Patriotic War of 1941-1945" otrzymała nagrodę "Book of the Year". Ponadto wydawca wielokrotnie wysłał podziękowania promocji przez Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji w dziedzinie literatury.

Wszystko to doprowadziło do tego, co było kiedyś mała edycja stała się pióro prawdziwy rekin, w stanie pokonać rywali w uczciwej walce. Tak, świat rosyjski może być spokojny, jak księga historii nadal będzie pojawiać się w witrynach sklepowych.