838 Shares 9023 views

rowery dla dzieci na benzynie mini-cross, sport (zdjęcia)

Wszyscy chłopcy, a nie tylko marzyć o motocyklu. Ryk silnika i prędkości jazdy mistrzowskim są teraz dostępne i małych jeźdźców. rowery dla dzieci na benzynie powodują fajerwerki zachwyci każdego. Są niezawodne, bezpieczne i niezwykle ekscytujące.


Mini motocykl – nie jest to atrakcja minut, a mała kopia odpowiednika dorosłych. Jego małe wymiary i parametry techniczne, zaprojektowane specjalnie dla dziecka. Mały rowerzysta może po prostu cieszyć się jazdą i nauczyć zręczne manewry lub użyj motocykl dla podróżujących sportowych i szkolnych.

Trochę historii

Pierwszy mini rowery benzyna pojawiła się w Japonii w połowie ubiegłego wieku. Początkowo były one tworzone dla lokalnych ras i silnikowych fanów zgromadzonych w garażu. Ale tendencje w zakresie mobilności, jego niewielki rozmiar i zdolność do przechodzenia przez wąskie uliczki przyciągają uwagę nastolatków. Popyt na rowery dla dzieci benzyny przyczynił się do powszechnej produkcji. Przez 70., kilka amerykańskich firm (Fox, taco, Gilson) wypełniony motorynok niezbędne produkty. Dziś produkcja mini-rowery są zaangażowani także w Europie i Azji.

Rodzaje mini-rowery

rowery dla dzieci na benzynie kilka typów:

 • rowery kieszeni. Ich producenci są głównie chińskie przedsiębiorstwo, na przykład, V-Racer i Sendai. Są one klasyfikowane jako sportowych motocykli dziecięcych na benzynę i przeznaczone są do jazdy po torze. Mają stosunkowo mocny silnik w 6-7 KM o pojemności 50 metrów sześciennych. W stanie rozpędzić się do 70 km / h.
 • Mini-krzyże, być może, najbardziej popularne dziś. Są one bezpieczne i przeznaczone są dla dzieci w wieku od siedmiu lat. Wyposażona w regulowane zawieszenie, „wytrwały” kół i przekładni. Dzięki temu można korzystać z mini-cross w warunkach terenowych. Z prędkością do 50 km / h.
 • rowery dołu. Są one zaangażowane w produkcję w Stanach Zjednoczonych, Europie, Japonii i Chinach. Nadaje się do jazdy terenowej. Posiada mocniejszy silnik 15-20 KM do 200 kostek.
 • Mini śmigłowce. W przeważającej części produkowanych w Chinach i Japonii. Najczęściej oglądane – żywność Japońskie marki Yamaha i Suzuki. Wizualnie przypominają mini śmigłowce dzieci chodzących motocykli na benzynie. Ale nie lekceważ tych maluczkich! Mają mocny silnik o pojemności 200 metrów sześciennych i osiągać prędkość 100 km / h. Dość głośny. Zestaw zawiera pilota zdalnego sterowania, który pozwala na zatrzymanie motocykla w sytuacji awaryjnej.
 • Mini ATV. Najpopularniejsze modele produkowane przez Chiny. Są bezpieczne i łatwe w obsłudze dzięki zastosowaniu czterech kołach, tak duże zapotrzebowanie u dzieci.

pojazd zabawka lub

Dzisiejsze dzieci rosną szybciej i mają tendencję do przypominają dorosłych już w młodym wieku. rowery dla dzieci na benzynie trudno nazwać zabawki. Kupując ten „małą bestię”, konieczne jest rozważenie jego okresowej konserwacji. Plus, dziecko musi nauczyć się zarządzać mini-rower, poczuć urok jazdy i zabezpieczyć się przed przypadkowymi zderzeniami. motocykl zabaw na benzynie może być korzystne dla wprowadzenia dziecka do podstawowych urządzeń oraz staranne przygotowanie do zarządzania dorosłego rowerem.

Dzieci motocross motocykle są również potrzebne na benzynę dla facetów, którzy zdecydowali się zaangażować w sportach motorowych. Właściwie, to jest główny kierunek produkcji. Na to, aby dziecko miało pewni siebie i swoich umiejętności, on po prostu potrzebuje wiarygodnych „asystenta żelaza.” Dzisiaj na całym świecie, konkurencja odbywa, gdzie młodzi kierowcy wykazują takie mistrzowskie manewry i jechać cuda, że są one przedmiotem zazdrości doświadczonego dorosłego rowerzystę. Szczególnie popularne i Mototrial gdzie młodzi uczestnicy pokonać różne przeszkody na torze.

zalety

 • rowery dla dzieci na benzynę są bezpieczne ze względu na niską sadzenia i przesunięty środek ciężkości.
 • Niektóre mini-modele motocykli mają udźwig do 90 kg, dzięki czemu mogą oni zarządzać i dorosłych. Jest to przydatne, na przykład, gdy dziecko uczy się.
 • Dzieci motocross motocykle na benzynę są bardzo wytrzymałe i trwałe. Producenci uwzględniać brak doświadczenia młodych kierowców, więc kilka kropel mini-bike nie boli.
 • Prawo jazdy nie jest wymagane, jeżeli silnik nie przekracza 50 metrów sześciennych.
 • mini benzyny motocykl dzieci, oprócz pozytywnych emocji, pozwoli dziecku rozwijać wytrzymałość, koordynację i równowagę.

Wybierz funkcje

Przy wyborze modeli mini-motocykle powinny uwzględniać wiek i wagę dziecka. W związku z tym istnieją trzy grupy.

 • Dla dzieci 2-5 lat o wadze do 25 kg modeli pasuje dwusuwowego silnika. Są niskiego poboru mocy, który jest właśnie dla nauki jazdy. Prędkość maksymalna – 4 km / h. Ilość kół – trzy.
 • W drugiej grupie obejmuje dzieci 3-8 lat o wadze do 40 kg. Prędkość maksymalna wynosi 8 km / h. Ilość kół zależy od zdolności dziecka (dwa lub trzy).

Ze względu na mały wiek, dzieci do 7 lat, aby uzyskać poprawny model electrocharge. Jednakże istnieją rowery dla dzieci na benzynę, która pomimo przyspieszenia do przyzwoitej prędkości, mogą być sterowane za pomocą specjalnego separatora.

 • Trzecia grupa składa się z dzieci w wieku 7-8 lat. Dla nich odpowiednich mini-motocykli z silnikiem czterosuwowym, które są jak najbardziej zbliżone do zasilania Senior Fellow i osiągają prędkości powyżej 60 km / h. Dane te pozwolą dziecku stać się prawdziwym Motorcycle Racer.

Większość modeli z mini-rowery są zasilane benzyną. Istnieją jednak wyjątki, które łączą w sobie benzynę i olej. Przy wyborze konieczność wyjaśnienia.

dodatkowe wyposażenie

Dla przykładu wizerunku małego motocyklowych i dać mu zaufanie potrzebne dodatkowe bieg: kask, rękawice, buty oraz specjalny kombinezon. Zazwyczaj jest oferowany jednocześnie z mini-rowery. Nie należy skąpić na dodatkowe wydatki, to nie tylko ozdoba, ale również zewnętrzne bezpieczeństwo dziecka.

koszt

Ceny dla rowerów dziecięcych są dostępne na benzynie. Jednak one zależeć dużo na silnik i moc producenta. Model chiński wysokiej jakości i niedrogie. Promowane marki często mają taką samą jakość, ale ceny są znacznie wyższe ze względu na popularność marki.

dzisiaj dzieci motorynok jest dość szeroka i jest uzupełniane każdego roku bardziej wyrafinowane gadżety. Przed zakupem trzeba dokładnie przeanalizować katalog modeli i specyfikacji, aby wziąć pod uwagę czynnik służby i odpowiedzialności, aby wybrać jako niezawodny środek transportu dla dzieci motocykli na benzynie. Zdjęcia i wskazówki konsultant, aby pomóc znaleźć drogę w tym. Mini-bike będzie luksusowy i użyteczny prezent dla dziecka.