565 Shares 2160 views

Strefy erogenne kobiet: jak doprowadzić swój ukochany niebiańską przyjemność

Zapewne każdy z nas słyszał, że w relacji i życia rodzinnego w ogóle, najważniejszymi czynnikami są wzajemne zrozumienie, szacunek i wzajemne zainteresowanie. Oczywiście, bez obecności któregokolwiek z powyższym silnej rodziny jest po prostu niemożliwe. Ale czasami zdarza się tak, że pełną parą na pierwszy rzut oka, w którym wszystko jest gładka, bez kłótni i spokoju nagle wybucha. Co może spowodować zerwanie stosunków, gdzie wszystkie te czynniki występują w obfitości? skupi się na intymności.


Ktoś waha się podnieść przedmiot z najbliższymi, ktoś myśli, że po prostu w porządku. Och, a niektóre po prostu nawet nie wiem co to ogromna rolę do odegrania, aby osiągnąć przyjemność stref erogennych seksualnych. Kobiety, które nie są zorientowani w takich mężczyzn, nawiasem mówiąc, jest znacznie mniejszy. Ale płci przeciwnej, rzeczy są nieco gorsze. Badania naukowców wykazały, że czasami nawet najbardziej doświadczony partner nie płaci tyle uwagi do tego „punktów Love” na ciele pani.

Zatem punkty erogenne kobiet. Ile oni? O tak, na pewno nie pięć lub sześć. Dziesiątki, jeśli nie setki. I dla każdego zestawu może być zindywidualizowane. Więc teraz będziemy notować tylko główne strefy erogenne u kobiet, które są zazwyczaj najbardziej powszechne. Zacznijmy od góry, stopniowo malejące niżej na ciele.

  1. Wargi. Dlaczego sądzisz o namiętnym pocałunku dziewczyna może dostać niemal natychmiast wzbudziła? Tak, właśnie dlatego, że jest na ustach jest tak wrażliwy na pieszczoty punktu. Nie ma prawie każdy przedstawiciel płci pięknej.
  2. Earlobe a przestrzeń za nim. Rzeczywiście, strefy erogenne kobiet są nieprzewidywalne. Niektóre doświadczenia znacznie więcej przyjemności, kiedy czule całować za uchem niż niecierpliwie oblizhut językiem wargi.
  3. Szyja. Być może o obszar, który naslyshanny lepiej niż inni. Po tym wszystkim, co kobieta rzadko stopniał od czci dotyk jego delikatnej szyi. Ale uważaj, jeden niezręczny ruch i podniecenie, może prowadzić do podrażnień. To się często zdarza, gdy w wyniku efektu łaskotanie kolej caress. I to jest bardzo smak kilku ludzi.
  4. strefy erogenne kobiet na klatkę piersiową – to, oczywiście, sutek i aureola wokół nich. Jednak nawet dotykając obojczyk może być sygnałem do swojego partnera, że nadszedł czas, aby odpocząć i cieszyć się.
  5. Spina. Spędzać palcami wzdłuż kręgosłupa, a wrócisz do ospały spojrzenie od swojego partnera. Niespodziewanie, w tych strefach skóra jest bardzo wrażliwa na wszelkie oddziaływania fizyczne. Dlatego masaż jako szczególny wpływ na znaczną część płci pięknej.
  6. Pośladków. W przeciwieństwie do piersi tyłek kobiety doskonale wytrzymują trudniejsze „uściski”. A jeśli sutki obudzony z lekkim uderzeniem oddechu lub rysika, tu ręce mężczyzny dość mają prawo, aby pozwolić sobie iść. To tylko podniecić swojego partnera.
  7. Chrząstek, krocze i wargi sromowe. Tutaj wszystko jest przeniknięte niezwykle wrażliwych zakończeń nerwowych, więc stymulacja występuje szczególnie poważne wzburzenie. Należy jednak unikać szorstkie i sztywne ruchy. Pamiętaj, że tkanka w obszarze niezwykle delikatne.
  8. Już dawno zaobserwowano, że samica strefy erogenne nie kończy się łechtaczki. Światło stymulacji odbytu partnera może przynieść niebiańską przyjemność. Szczególnie skuteczne zbliża się jej orgazm.
  9. Wewnętrzna strona ud często pozostawione bez odpowiedniej uwagi. I jest to znaczący błąd. Po całuje się na tych obszarach ciała może prowadzić partnera w namiętnym dreszcz.
  10. Nogi i stopy. Jest również bardzo wrażliwy na pieszczoty ekscytującej części kobiecego ciała. Make your girlfriend masaż stóp , i mieć pewność, że będzie ustawić ją na romantycznym nastroju. Efekty specjalne mają dotyk języka. Dlatego, jeśli chcesz wzmocnić efekt, delikatnie lizać nogi kobiet.

Nigdy nie przestawaj się na tej liście. Poszerzyć swoją kobietę dla siebie jako nieprzeczytanych książek za każdym razem, gdy idziesz do łóżka z nią. I staniesz się dla niej najbardziej niesamowitym kochankiem.