188 Shares 5459 views

Cafe "Milk", Niżny Nowogród: zdjęcia, opinie

Mleko – bezpośredni związek z dzieciństwa, pachnący owsianki i pieszczoty mojej matki. Jednak w Niżnym Nowogrodzie restauratorów przedsiębiorczy postanowiliśmy uruchomić sieć kawiarni o tej nazwie. Trzeba powiedzieć, że marka zakorzeniła i zyskał dobrą popularnością. Już każdy mieszkaniec i gość z miasta wie Cafe „Milk”. Niżny Nowogród stał się miastem, gdzie pierwsze miejsca w sieci, gdzie wzrosła i opracowane. Jest możliwe, że wkrótce się z miasta.

Trochę o sieci

W rzeczywistości, pomysł był tak pojemny, że nie może być realizowana w jednej instytucji. Musiałem otworzyć jeden po drugim, aż sześć kawiarni. W ten sposób firma zaczęła tłumaczyć swoje marzenie w rzeczywistość. Aby realizować swoje plany, aby poszerzyć zakres i kawiarni „mleko” (Niżny Nowogród), właściciele stworzyli sieć sześciu szkół w różnych częściach miasta. Każdy z nich ma swoje różnice, jak my teraz dyskutować.

Oryginalny „Loft”

Zdecydowaliśmy się zacząć od najbardziej interesujących miejsc w sieci, które znajduje się przy ul. Alekseevskaya d. 15. Jest to mały, ale bardzo przytulny cafe "Milk". Niżny Nowogród różni niestandardowe podejście do wizji doskonałego wypoczynku. W związku z tym pojawiły się kawiarnie, sugerując oazę spokoju, różnorodne dania i wspaniałe desery.

Nazwa jest uzasadniona. Jadąc tutaj, znaleźć się w innym świecie. Jest to naprawdę dobry stary strych z bajek. Dlatego cafe „Milk” (Niżny Nowogród) i stał się tak popularny. Zapomniane przedmioty lokatorów starych książek, rowery, stare skrzynie i płytki wykonane z winylu – to wszystko znalazła umieszczenie jej na półkach i ścianach. Duże okna oferują wspaniałe widoki na ulicach były ciche.

menu

Cafe „Milk” (Niżny Nowogród), czasami jest to po prostu nazywa się „Strych”, oferuje szeroki wybór dań. Ale tu nie znajdzie zwykłe fanaberie restauracja. Oferuje doskonałe domowe potrawy z różnych narodów świata. Wśród europejskich i rosyjskich dań spotkać popularne rasy białej i Japończyków. Zawsze dostępne dla prostej sałatki rosyjskiego i egzotyczne sushi, włoskiej pizzy i soczyste Khinkali, jak również wiele innych potraw.

Cafe „Milk” (Niżny Nowogród) słucha każdego z użytkowników. Istnieje oddzielny menu dla singli, jak również specjalna sekcja dla wegetarian. Kompletny posiłek może być wspaniałym deser. „Milk” ( „Poddasze”) – jest to miejsce, gdzie chcesz się ponownie i ponownie. Znajdziesz tu duży wybór napojów i alkoholu.

"Mleko-Frid"

Gdzie spędzić czas najbardziej aktywną młodzież? Oczywiście, muszą wszechstronny klub, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Nowoczesne chłopcy i dziewczęta nie chcą tracić czasu na ławkach, chcą czegoś więcej. Jednak ten sam rodzaj klubów rozrywkowych już być karmione. W związku z tym zupełnie nową instytucję utworzone, co w połączeniu całkowicie niekompatybilne. To jest parkiet i przytulna kawiarnia, bar z jego pokazów ogniowych, wydarzenia sportowe, a także imprezy tematyczne, gry i wiele innych. Jest to centrum rozrywki w „Hansa” centrum handlowego, na parterze.

"Milk-letni"

Jeśli masz ciepłe wspomnienia z domu babci na wsi, gdzie poranne słońce zalewa ganek, i tak pyszne zapachy świeżych wyrobów piekarniczych, od razu sobie sprawę, że przyciąga stałych gości. „Milk-letni” (kawiarnie, Niżny Nowogród) – ulubione jedzenie i słodkie desery, które są wykonane ręcznie. Jest dzieci zabawki miękkie i świeże kwiaty. Jak odwiedzanie najbardziej kochał. W kawiarni znajduje się w centrum handlowym „Woda Świata” w Janki Kupały, 30A. Szczególnie dobre przyjść tu z rodziną i najbliższymi, wziąć letni werandę i oglądać jak słońce.

Take 2

W rzeczywistości, miasto ma inny „Milk-lecie.” Cafe (Niżny Nowogród, Wstawiennictwo, 52) znajduje się w centrum handlowym „Schody”. Kiedy po raz pierwszy przybył do tego miasta, radzimy udać się tutaj na lunch. Fakt, że kawiarnia znajduje się w historycznym mieście, co jest szczególnie interesujące dla turystów. Tutaj można cieszyć się obfite i smaczne domowe posiłki. W cieplejszych miesiącach istnieją dwa otwarte werandy.

Ciepłe letnie dni w kawiarni

Atmosfera kawiarni „Mleko Clumba» naprawdę wyjątkowa. Jest wypełniona ciepłe letnie dni. Na ścianach kawiarni oświetlone światłami słoneczny żółty nazwy kawiarni, ozdobne kominki dalszego wzmocnienia efektu ciepła. oświetlenie wnętrza drewniane stoły i stojaki, półkolisty sufit klatki na otwartym powietrzu o małych królików.

To jest bardzo jasne i przestronne cafe „Milk”. Menu (Niżny Nowogród słynie z doskonałych restauracji z dobrym jedzeniem) urozmaicone, domowe i bardzo smaczne. A lekkie desery i napoje orzeźwiające będzie sposób, w każdych warunkach pogodowych, o każdej porze roku. Cafe Adres: Gagarin Avenue, 32.

„Mleko-Sport»

Jeśli lubisz oglądać jak kucharz i omówienia wyników sportowych, pamiętaj, aby odwiedzić ten przytulny. Został on stworzony, zainspirowany duchem fanów sportu. Teraz mają miejsce, gdzie można oglądać mecze i wspólnie kibicować swojej ulubionej drużyny. Będzie doskonałym dodatkiem i menu specjały. sugestie. Lekkie przekąski i urozmaicone menu pozostawi nikogo obojętnym. Kuchnia jest otwarta, dzięki czemu można oglądać jako zamówienie jest uformowane. Profesjonalni kucharze zorganizować od normalnego gotowania żywności na pokaz, więc to będzie ciekawe, absolutnie wszyscy.

„Ptasie mleczko” (kawiarnia, Niżny Nowogród)

Znajduje się na bulwarze Jubileuszu. To różni się od wszystkich innych przez swoje położenie. Dosłownie Sormovskiy parku rozpoczyna się w dwóch etapach. Więc tutaj można nie tylko cieszyć się miły wieczór, ale także czyste powietrze, piękne krajobrazy i widoki na jezioro. Jest zatem szczególnie popularny letni taras, który otwiera się w lecie.

Cafe „Milk” (Niżny Nowogród, obszar Sormovo) z przytulne wnętrza urządzone w odcieniach beżu i Burgundii. Duet z kuchni europejskiej i rosyjskiej i przyjazną obsługę docenią każdego odwiedzającego. Gdzie można spędzić wieczór z przyjaciółmi lub zamówić bankiet. Zamówienia i na wesela i bankiety.

zamiast wniosku

Cafe „Mleko” – duża sieć, w której każda nowa kawiarnia ma unikalny i niepowtarzalny design. Do tej pory miasto ma już około ośmiu kawiarnie tematycznych, a wkrótce ich liczba może nadal rosnąć. Niepohamowana wyobraźnia pozwala restauratorów założyć, że w przyszłości czekamy na coś jeszcze bardziej interesująca. Być może, a wkrótce pojawi się w sąsiednich miastach, najbardziej ulubiony „mleko”.