766 Shares 4414 views

Co kobiety jak mężczyźni?

Co kobiety jak mężczyźni? Powstaje pytanie to w umyśle każdej kobiety przynajmniej raz w życiu. Zasadniczo, to pojawia się po niepowodzeniu miłości, koniec relacji jest proste, albo wskutek nieodwzajemnionej miłości. Niestety dać jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie nikt nie potrafi.


Jest to często można obserwować obraz kiedy silny, przystojny młody człowiek prowadzi pachą domową pani z zaniżone dobrym wyglądem a zarazem czule patrzy na nią. I spektakularne kobieta w takich momentach nigdy nie przestają zadziwiać świat niesprawiedliwości. Dlaczego inteligentna, piękna, niezależna kobieta z bogatym światem wewnętrznym po trzydzieści nadal samotny i prostak, który nie osiągnął niczego w życiu, z wyjątkiem ślub pierścień na palcu, szczęśliwym małżeństwie? Co kobiety wolą mężczyzn?

Zanim znaleźć odpowiedź na to pytanie, to pomaga zrozumieć, co kobiety przestraszyć silniejszą płeć. Zdecydowanie mądry. Niedawno chłopcy unikają zbyt dobrze odczytu kobiet, chociaż teraz rzadko spotykane w takiej sytuacji. A niektóre panie z wysokim IQ twierdzą, że jest to po prostu „obmelchal człowiek”. Wszystko może być …

Uważa się, że pytanie „co kobiety kochają mężczyzn” mogą być odbierane przez „inteligentne i piękne.” W rzeczywistości, ludzie w obliczu takich ekstremalnych, starają się go unikać, to dlatego, że wierzą, że będzie dużo kłopotów. Podświadomie silne panie są postrzegane jako rywale. Wielu ludzi po prostu zbyt leniwy, aby poskromić krnąbrnych kobiet.

Co powinien kobieta zadowolić mężczyznę, bo jego zainteresowanie i chęć do komunikowania się? Na pewno nie skromny, ciągle chichocząc stworzenie, które stale czyta kolorowych magazynów i robi coś innego niż sushi nie jeść. Wszystko powinno być miarą. Każdy mężczyzna szuka swojego ideału, ale kobieta, jednoznacznie, wiele osób chce czuć zagadkę.

Co kobiety jak mężczyźni? Na pewno nie suką, wbrew powszechnej opinii. Takie kobiety są bardzo atrakcyjne, a w ślad chłopaki fantazjach seksualnych, ale z reguły bardzo rozwiązłe. Zbudować z tych pań długotrwałym związku jest praktycznie niemożliwe. Tak, a dla mężczyzn – samobójstwo moralnej.

Egoistyczny charakter, przyciągają zwykle zbyt mało ludzi. Myślą tylko o sobie i nie toleruje żadnych zastrzeżeń. Jeśli facet nadal postanowił zawiesić z tej pani, on prawie całkowicie wkrótce stać się słabym człowiekiem, który stracił swoje własne „ja” z całego serca i nienawidzi władcze żonę.

Pomimo faktu, że często jest to możliwe, aby zobaczyć przystojnego mężczyznę obok nieokreślonego dziewczynki, tym silniejsza płeć nie jest jeszcze zbyt lubiący szarych myszy. Są zbyt pomocny, opiekuńczy, gotów znieść wszystko, a wkrótce zacznie drażnić partnera.

Problem polega na tym, że ludzie, mimo wszystko, są różne: inteligentny, blisko, piękny, biznes, dobre, skąpy, szczodry, nieprzyzwoite, i tak dalej. I każdy z nich szuka swojej bratniej duszy. Możemy powiedzieć tylko jedno: mądrość kobiet od niepamiętnych czasów jest jakość, która była w stanie przyciągnąć każdego faceta. Te panie są w stanie szybko ocenić sytuację i podjąć odpowiednie działania czasu. I robią to szczerze. Czasami naiwne, czasem zalotny, czasem zły, czasami dotyka – kobieta jest zawsze otoczony uwagi. I jest to osoba zainteresowania kobiet i mężczyzn prosty zazdrość potencjalnych konkurentów w walce o osobistym szczęściu.

Każdy, kto szuka odpowiedzi na „co kobiety kochają mężczyzn”, należy pamiętać o jednej prostej rzeczy: trzeba być sobą, nigdy nie nosić maski i działać według serca instynktownie. Każda kobieta los przygotował drogę i spotkać przyzwoity człowiek może tylko wtedy, gdy wiesz, jak czekać.