687 Shares 8464 views

"The Queen of Spades: Czarny Rite": aktorzy i fabuła filmu

Dziś będziemy mówić o „The Queen of Spades” filmowego. Zostaną przedstawione, grał w aktorów filmowych. "The Queen of Spades: Czarny rite" – horror stworzony przez reżysera Svetoslav Podgaevskaya. Został wydany w 2015 roku i zawiera elementy mistycyzmu na podstawie folkloru dziecięcego.

streszczenie

Omówienia fabuły filmu, aktorzy nadal będą prezentowane. "The Queen of Spades: Czarny rite" – obraz, który opowiada o różnym wieku nastolatków Kate Matthew, Seryozha i Anya. Organizują spotkania w domu w zimie. Kate mówi of Spades – złego ducha, który mieszka po drugiej stronie lustra. Może być wywołana przez specjalną ceremonię się zorganizować przed lustrem. Aby grać Anna, na polecenie bohaterów Katie zorganizować ceremonię. W ostatniej chwili coś się dzieje.

Otwiera drzwi szafy i usłyszeć szelest. Ania pochodzi Matwiej. Mówi jej, że słyszał odgłosy nocnych i dźwięki i dostrzegł w jego mieszkaniu w lustrze Queen of Spades. Ponadto rano stracił w tył głowy kępka włosów. Anya początkowo nie wierzy Mateusza i jego zachowanie przywodzi na rysunku. Kiedy idzie do kuchni nalać herbatę, ktoś porywa Mateusza i dusi go. Anna wraca do pokoju i na podłodze dławi Man. Ona wzywa karetkę, ale Matthew umiera.

Dziewczyna zaczyna depresja. W rozmowie z matką, powiedziała, że widziała damę pik. Liczby potwór pojawia się w zeszycie szkolnym. Ania mówi, że nie stworzył tych obrazów. Matka wzywa byłego męża Anton, który jest rozwiedziony. On podchodzi i próbuje nawiązać kontakt z córką. Dziewczyna go odrzuca. Tymczasem z pewną osobą do komunikowania się poza Siergieja. Prosi, aby powiedzieć, jak pozbyć się pań. Rozmówca to nakazuje.

Anton próbuje odejść, ale samochód nie uruchomi się. Próbuje zwrócić samochód do życia, to przychodzi czas Katya. Anton prosi ją, aby powiedzieć mu, gdzie odbywa się ceremonia. Odwiedzają mieszkania Mateusza. Wkrótce dołącza do nich Siergiej. Mówi on nakręcony Queen of Spades wideo. nastolatki Anton nie wierzę. Nocą widzi sen, to Ania chowa się pod łóżkiem. Tam znajdzie zeszyt z rysunkami, potem do kuchni, aby usłyszeć jej głos. Śpieszył z powrotem, aby zobaczyć dziewczyny stojącej z powrotem. W tym przypadku, niektóre istota strizhot włosy.

Anya to pojawia się z pokoju i mówi ojcu, że nie ma przed nim. W tym momencie mężczyzna atakuje ducha. Budzi się. Widzi drzwi Dama Pikowa i zapala. W jego miejsce widzi Anya tłumaczy sobie sprawę zwykłego snu. Na pogrzebie ojca Anny idzie do łazienki i nie może wydostać się stamtąd. W lustrze widzi damę pik. Nagle nie jest pracownikiem kostnicy i donosi, że autopsja ciała Mateusza znaleziono niezwykłą rzecz, fakt, że na zdjęciach można zobaczyć, jak trup z mgłę.

dramatis personae

Najpierw zostanie przedstawiony do aktorów grających główne role. "The Queen of Spades: Czarny rite" – film, w którym jedną z głównych stron jest Anya. Alina Babak wykonany obraz. Vladimir Seleznyov grał egzorcysty. Igor Hripunov zagrał rolę ojca Anny – Anton.

inni bohaterowie

Katia i Siergiej został również wyposażony w fabuły filmu „Dama pikowa. Czarny rite” Aktorzy Vladimir Dmitriev i S. Pokhodaev uosabiają te obrazy. Evgeniya Loza zagrała matkę Ani. B. Sadiki zagrał rolę Mateusza. Maria Fomina zawarte wizerunek dziewczyny z ringu. Maxim Stoyanov grał lekarza. Natalia Domeretskaya pojawił się w przebraniu nauczyciela Ani. Dmitry Kulichkov grał patologa.

fakty

Oto kilka szczegółów na temat filmu, aktorzy zostały przedstawione powyżej. „The Queen of Spades: Czarny Rite„- to obraz, który wydał producentów Daniel Makhort Władimir Polyakov i Gieorgij Málkov. Roboczy tytuł filmu „Speculum”. Teraz możesz dowiedzieć się więcej na temat filmu „Dama pikowa. Czarny rite” Aktorzy i role, jak również cechy działki zostały omówione powyżej.