439 Shares 3271 views

Gdzie się udać w Ułan-Ude z przyjaciółmi i dziecka

Nie wiem, gdzie można udać się do Ułan-Ude? W tym artykule znajdziesz dobre pomysły. W tym mieście znajduje się wiele zabytków, muzeów i różnych opcji rozrywkowych. Ponadto, istnieją parki, które można chodzić zarówno z rodziną i dziecka, a także z przyjaciółmi lub bliskimi.


muzea

Gdzie się udać w Ułan-Ude dla tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego? W muzeum. W mieście wiele z nich. Na przykład, odwiedzić muzeum historii miasta. Znajduje się pod adresem: ul. Lenin, 26. Powstał w 1990 roku. W muzeum znajduje się sześć wystaw stałych ( „Through the Looking Glass”, „miejski”, były „Nostalgia” i inne).

Gdzie się udać w Ułan-Ude jeszcze? W muzeum sztuki. Jest to ciekawe miejsce w mieście jest warte odwiedzenia. Znajduje się przy ulicy Kujbyszewie, 29. Muzeum otwarto w 1946 roku i pracuje do dziś. To gospodarze wiele wystaw, ale są też stałe ekspozycje. Muzeum posiada próbki sztuki i rzemiosła, biżuterii srebrnej z włączeniem malachit, koral i lapis lazuli.

Centrum rozrywki dla dzieci, klub bary

Gdzie się udać w Ułan-Ude z dzieckiem? W klubie bary. To centrum rozrywki, gdzie dzieci mogą się bawić. Bary również klub zorganizować uroczystości. Wszystkie dzieci w centrum są spełnione bohaterów kreskówek. Na miejscu kawiarnia, które mogą zrelaksować się nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Jest to centrum przy ulicy Kluchevskaya itp 76a ..

"EvroLend"

Innym centrum rozrywki, w którym dziecko będzie zabawa – A „EvroLend”. Tutaj też są animatorom w kostiumach pracy ulubionego multgeroya. Adres instytucji Ulica Baltakhinova, 13 ..

Centrum trampolina „w chmurze” – ciekawe miejsce dla dzieci i ich rodziców

Jest to bardzo ciekawe miejsce, które jest idealnym miejscem do wypoczynku nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Centrum jest wyposażone we wszystkie trampoliny, posiada również tzw gumowej pianki pit. Jest to prawdziwa atrakcja centrum. Wszystko pit wypełnione kostkami pianki, szerokość części, która wynosi 15 cm. W centrum można odpocząć nie tylko zwykłych ludzi, ale także profesjonalnych sportowców.

Po tym wszystkim, istnieje wiele miejsc do treningu. Tutaj jest to możliwe do zrobienia najbardziej niebezpieczne elementy akrobatyczne i nie bać się czegoś szkodliwego. Jest to centrum przy ulicy Sakhyanovoy 9/2.

Kluby

Gdzie się udać w Ulan-Ude Wesoła firmy? W nocnym klubie. W mieście istnieje kilka dobrych miejsc, gdzie można się dobrze bawić. Na przykład, Klub „Once Were”. Tam można odpocząć, poznać nowych ludzi. Gdzie indziej można iść ze znajomymi? W klubie lub Sterling GoodZone.

Gdzie można zjeść? Dobrych kawiarni i restauracji

Gdzie się udać w Ułan-Ude, którzy chcą jeść?

W "remix" cafe. Tutaj można zjeść za rozsądną cenę. Służył w instytucji obsługującej kuchni europejskiej, japońskiej i rosyjskiej. Jest tam cafe przy ul. Północ, d. 92/1.

Innym przytulna restauracja znajduje się przy ulicy Kluchevskaya 6B. Nazywa restauracji Fusion. Restauracja urządzona jest w stylu loft. Atmosfera tutaj jest bardzo wygodne, personel jest pomocny. Kuchnia jest bardzo smaczny, jedzenie sałatki, dania mięsne i dania boczne w menu. Również świetne koktajle serwowane są tutaj.

Kluchevskaya na ulicy, w domu 41 to pizzeria o nazwie Dorio`s pizzy.

Tutaj przygotowują pizzę bardzo smaczne ze świeżych składników. Przyjemna atmosfera w tej instytucji. Możliwe jest również, aby zamówić pizzę do domu lub biura.

"Akwarium" – restauracji typu fast food. Jest to instytucja, pod następującym adresem: ul. Kluchevskaya, 74 (3 piętro). Wyposażenie w tej kawiarni jest bardzo przytulne, przestronne i jasne. Ceny są dostępne tutaj. Turyści będą czuć się komfortowo, żeby jeść.

Wreszcie, mała

Teraz znasz odpowiedź na pytanie o tym, gdzie iść do Ułan-Ude. Mamy uważane za dobre miejsca, które można odwiedzić z dziećmi, z przyjaciółmi lub z rodziną. Życzymy miłego pobytu w mieście!