274 Shares 7785 views

Budujemy dom na kilka dni lub najszybszej domu

Teraz, domki są coraz częściej można spotkać młodych ludzi. Nowoczesne domy ewoluowały znacznie: obszary, gdzie każdy wolny metr od łóżka, stały się bardziej jak miejsce na odpoczynek, a stary nieporęczne domy zostały zastąpione przez lekkie, piękne budynki. Z różnych materiałów budowlanych, budować dom stał się łatwe i proste. Tylko jeden sezon jest piękny nowy dom na pusty opuszczonym miejscu, a niektórzy rzemieślnicy mogą zbudować domek zaledwie kilka dni. Jak to jest możliwe?


Więc dedykujemy dzisiejszym artykule następujący temat: Budowa domku na kilka dni lub najszybszej domu.

Dobrze przygotowane miejsce pod budowę – to połowa sukcesu. Jeśli masz razem z działki starym domu, pimped, bez żalu zrównać go. Odnawianie starych budynków – ciężkiej, długiej i kosztownej pracy. Uzyskanie całkowicie nową stronę, uwolnić go z nadmiaru pni drzew i, usuwanie zanieczyszczeń, poziom całej powierzchni. Jeśli jest to nie można sobie pozwolić, wynajem ciągnika, która jest kwestią godzin do poziomu terenu na to, jak będzie można wykupić śmieci z serwisu.

Następnie gospodarz do produkcji fundamentów domu. Pale śrubowe do budowy fundamentu będzie doskonałym rozwiązaniem. Do skurczu i mieszaniny cementu suszenia zajmie Ci tylko kilka dni. Może wykonać pracę samodzielnie, lub zaprosić ekspertów do tego celu. Jeśli instalacja będzie odbywać się zgodnie z zasadami, można uzyskać wiarygodne i solidne podstawy.

Aby szybko zbudować dom ramki, użyj elementów sibitovymi, lub kupić gotowe ramki. Poprzez zakup ready „projektant”, będzie można zebrać całą klatkę domu w ciągu jednego dnia. Po tym wszystkim, wszystkie deski już dopasowane do siebie, są ponumerowane i ułożone w odpowiedniej kolejności.

Materiały dla domków można kupić w każdym sklepie z narzędziami, a wraz z nadejściem sezonu letniego otworzył wiele placówek, które są tak dogodnie położonych wzdłuż dróg krajowych. Dlatego zawsze chętny może kupić prawie każdy materiał – czy drzwi wewnętrzne lub sztucznego kamienia, nie wydając dużo czasu w tym przypadku. Rozważmy najpopularniejsze materiały budowlane do ogrodu.

produkty z drewna są wykorzystywane w niemal każdym kraju budowy – nie tylko drzwi wewnętrzne, ale również okien i innych szczegółów .. Ta produkcja ogrodzeń, a dom rama i mały składzik. Z drewna można kupić gotowy dom lub kąpiel. Trzeba tylko zebrać składniki, które zostały wcześniej podpisane i ponumerowane w kolejności. Pozyskanie płot, będzie można zbudować fasadę obbit ogrodzenia i kolejowych domu. Wiele punktów sprzedawane są gotowe toalety, altany i huśtawki, które można przewozić nawet w małym samochodzie.

Duży wybór powłok na dachach w postaci płytek, blach ocynkowanych lub łupków umożliwia chałupników znaleźć odpowiednią opcję. Aby zakończyć elewacji w domu , można wybrać nie tylko szyny, ale z płyt warstwowych, dekoracyjne cegły lub kamienia sztucznego. Nie zapomnij o okolicy. Różne rodzaje płytek doskonale ozdobić każdy obszar.

Zakup materiałów budowlanych dla ogrodu, kierując jakości i wartości produktów. Zanim pójdziesz na zakupy, wcześniej wyliczyć wielkość i ilość materiałów.

Montaż okien, pożądane jest, aby powierzyć specjalistom, którzy również w ciągu dnia będzie z powrotem wszystkie okna. Metal – szybkie i niezawodne pokrycie dachu. Z pomocą przyjaciół lub krewnych szybko pokryje dach parę godzin. I ostatnim etapem będzie dokończyć elewację domu. wykończenia może być konwencjonalnym natarcia i saydingovye płyt. Wszystko to szybko i łatwo zainstalować.

Więc zbudować domek na kilka dni. Jest to najszybszy dom będzie służył przez wiele lat i nadal będzie zachwyci ciebie i twoich wnuków.