683 Shares 2172 views

Vinogradova Olga: radość lub rozczarowanie

Na książki tego autora są zbyt wiele mieszane opinie: niektórzy czytelnicy umierają z zachwytu, a stwierdzenie, że nie ma nic lepszego w gatunku miłosnego powieści fantasy, z poczuciem humoru nie widzieli; inni twierdzą, że bardziej szalone rzeczy w rękach nie trzyma. Kto ma rację? Prawdopodobnie trzeba zapoznać się z Vinogradovoy Olgoy i jej prace.


Krótko o autorze

Informacje na temat pisarza mało ofensywnie. Vinogradova Olga Nikołajewna urodził się 30 października, ale nie wiadomo, co roku, że kobiety są odpuszczone. Ona mieszka w Moskwie i jest właścicielem dobrej biblioteki science fiction i fantasy, która jest regularnie aktualizowana. Podczas gdy w posiedzeniu ponad 800 książek.

Książki Vinogradovoy Olgi

„Niemoralna propozycja” cykl

 1. „Niemoralna propozycja”. Jak zostać niechętnie kolejna narzeczona księcia ciemności, i przetrwać w tym samym czasie.
 2. "Innym Lleverlin!" konkurs piękności, który będzie konkurować na wolnym miejscu przyszłej królowej.

Cykl „Och, te ciemne”

 1. „Och, te ciemne”. Fantastyczny fantazji, co nastolatek może kontrolować imperium ciemności. Nawet jeśli jest on lekki elf.
 2. „W tym samym światłem”. Kontynuacja historii, ale w ciemności o Pani.

Nie seria

 1. „Nie ma żadnych elfów”. Opowieść o popadanku z roszczeniami do kpiny i szyderstwa wszystko popadancheskogo trend w literaturze.
 2. „Czy nie heroiczną sagę”. Typowy fantazji, gdzie wszystko miesza się powoli – wampiry, bogowie, kapłani, adepci, przygoda i miłość.
 3. „Będziesz naszą matką?” Kocham przez ból i cierpienie.
 4. „Urodzony czarownicę Natural”. Pięknie humorystyczne fantasy z wszystkimi standardowymi metodami.
 5. „Podróż na świecie” Czasem „. Vinogradova Olga opisane tutaj dziwne koleje miłości, ale z humorem.
 6. „Światło krok od szaleństwa.” Próba bezpiecznik na jednej technologii książce i magii. I, oczywiście, miłość.
 7. „Żona Wilka”. Napisane.

Plusy i minusy

Zacznijmy od dobra. Vinogradova Olga się z dość ciekawych opowieści, historie są raczej skręcona i dynamiczne. W każdej książce główny bohater czeka na miłość, przygoda, dobrych przyjaciół i szczęśliwe zakończenie tej historii.

Teraz złe. Główni bohaterowie nie zawsze myśleć i działać odpowiednio. Ponadto Vinogradova Olga często nie mogą dopasować je w akcji zastrzeżonego rodzaju. No, może nie Księciem Ciemności, aby zachowywać się jak szmata! Książki historie są czasami nie różni logika narracji, początek prawie wszystkich prac pisemnych i przemyślanych bardzo dobrze, ale zakończenie jest nieco nie pasuje. Vinogradova Olga często nie zwracają wystarczającej uwagi na dowód czytać książek, z tego powodu, tekst zawiera wiele błędów.

Ogólnie rzecz biorąc, te książki nie mają żadnych głęboko filozoficzne idee, a nie zrewolucjonizować swój umysł, ale będzie to rozjaśnić nudny wieczór w firmie kubek kakao.