545 Shares 8596 views

Jak wybrać patelnię Rondell? Pan-grill Rondell: Opinie

Rondell marka jest powszechnie znany ze swoich potraw. Jest on umieszczony jako profesjonalnego narzędzia. Są to zbiory autora, który zawiera garnki, zestawy noży i akcesoriów. Co ciekawe dania krążki, w tym patelnie?


marka Rondell

Oprócz zestawów, niemieckiej firmy Rondell zwalnianie poszczególnych elementów. Ten garnek, woki, naczynia do pieczenia, zestawy noży, patelnie. W ich tworzeniu z udziałem najlepszych kucharzy i inżynierów, którzy korzystali wszystkie osiągnięcia w branży.

Przemieszczenie każdej zastawy stołowej podana na opakowaniu. Ale wypełnić go do góry nie jest tego warta.

tworzywo

Rondell smażenia wykonana z aluminium, konwencjonalnej obsady i zagęszczonej, stali i żeliwa. Poza szkliwa non-stick jest wygodna do czyszczenia i konserwacji. Wewnątrz patelni pokrytej nieklejąca szkliwa Tomatec, TriTitan tytanu (stosowany w „Rondell” najczęściej) albo teflon. Powłoka ceramiczna amerykański Du Pont i szwajcarski ILAG.

Teflon nie przegrzać, inaczej będzie produkować substancje toksyczne. Dla regulacji w dno naczynia do smażenia powlekanych specjalnych punktów czerwony po osiągnięciu temperatury, w której pilna potrzeba zapewnienia żywności do naczynia.

Uchwyty z bakelitu, silikon, buk, ze stali nierdzewnej. Wszystkie, z wyjątkiem ostatniego, nie pozwalają na poparzenia gorącą patelnię. Są one przymocowane śrubami do patelni ustrojowych. Długopisy są często zdejmowane. To pozwala na ustawienie patelnię w piekarniku. Ponadto są one łatwiejsze do ukrycia.

Wiele patelnie „krążki” sprzedawane z pokrywami. są one zazwyczaj wykonane ze szkła. Poprzez nich wygodnie obserwować proces gotowania. Ale można wykorzystać istniejącą pokrywę. Konieczne jest jedynie, aby wybrać odpowiedni rozmiar.

Duża liczba palet Rondell nie jest odpowiednia dla indukcyjnych. Dla nich pozwać ze specjalnym dnem.

Wiele pan „Rondell” nie myć w zmywarce.

Patelnie do naleśników

Naleśnik Skoworoda Rondell różni się od innych bardzo niskich ścianach. Ich wysokość wynosi około 1 cm. Naczynia z aluminium może być używane w dowolnych płyt wyjątkiem indukcji. Naleśniki nie palą się ze względu na fakt, że pan jest bardzo gruba, 3,5 mm. Istnieją pewne uwagi na temat położenia uchwytu. To niewielkie, co jest niewygodne podczas korzystania z daleko palnika.

Patelni do naleśników nie można myć w zmywarce. Ale czyścić go ręcznie jest łatwe.

Firmy Rondell Skoworoda do powlekania placki nie zarysować płyty ze szkła ceramicznego.

Aluminium pan RDA-287 Zeita

Mocne naczynia zagęszczony aluminium z powłoką tytanową składający się z trzech warstw trwałe. Grubość dna wynoszącą 5,5 mm, ściany – 2,5 mm. Gotowanie na nim, można obrócić potrawę z ostrzami z metalu.

To nie może być stosowany na kuchenkach indukcyjnych. Gotowanie piekarnik jest możliwe, ale tylko odkryte. Model ten może być myte w maszynie.

Pokrycie miski ze szkła odpornego na temperaturę. To chroni przed pękaniem ramką ze stali nierdzewnej.

Odlew z żeliwa patelnia Rondell Noble Red

Grubość dna 6,5 mm na patelni Rondell. Odlew z żeliwa patelnia pokryta jest konwencjonalnym szkliwie wewnątrz – nieprzywierającą Tomatec. Parowa krąży wypukłości wewnątrz kołpaka. pan uchwyty mają specjalne rowki i dogodnie położony dla gospodyni.

Firmy grill Rondell Skoworoda

pan grill został wynaleziony w celu Fry żywności. Zwykle ma kształt kwadratu. Żebrowane dno. Prowadzi to do tego, że żywność jest prawie dotyka do dna patelni.

Ten grill pan nadaje się do gotowania dużych kawałków dowolnego mięsa. Ale drobno posiekane warzywa w nim nie smażyć. Jak naleśniki lub jaj. Ale są też inne rodzaje patelni.

gwarancja

Stal firma Rondell Skoworoda ma gwarancję 25 lat, z aluminium – 2 lata. Akcesoria wykonane z bakelitu i silikonu – 3 lat. Jeśli w puli zostało ujawnione usterki małżeństwa przez producenta, a także wymieniane.

Użytkowanie i konserwacja

Producenci nie zalecają nic cięcia nożem na patelni Rondell. Każdy z modeli powinny być wykorzystywane zgodnie z jego przeznaczeniem. Patelni – smażyć, zapiekanka – dusić warzywa na patelni – gotowanie.

Wybierz rozmiar patelni potrzebne, biorąc pod uwagę wielkość palników. Najlepiej, powinny one być takie same. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do kuchenek elektrycznych. Wymiary dna może być nieco większy niż grzejnej.

Problemem dla kuchenki gazowej może być rozwiązany przez regulację szerokości płomienia zgodnie z patelni.

PAN wielkości podanej na zewnętrznej krawędzi. Dno jest zawsze trochę mniejszy. Może to być 8 cm konwencjonalnych patelnie, 4 cm naleśnik, rusztów i garnków. Walkie posiada dno, które jest 2 razy dłuższa niż krawędź zewnętrzna (wielkość).

Optymalna wielkość i jest uważane za uniwersalne patelnie 24 lub 26 cm. Ale niektóre potrawy są lepiej przygotowane w dwóch blachach mniejsze.

Jak wybrać patelnię

W tej chwili najlepsza jest uważany za tytanu powłoka non-stick TriTitan. To pozwala gotować z małym lub bez tłuszczu. Można użyć szpatułki metalowe i łyżeczki. Szczególnie skuteczne PAN powlekanie zaciśnięte. Tłuszcz zbiera się w rowkach, to pożywienie nie wysycha, miękkie i soczyste.

Produkty z szalek z powłoki ceramicznej jest bardzo szybko wytwarzać nie palą, łyżki metalowe nie porysować. Ale boi się strajków. Nie może być rozdrobnione.

Jeśli pan trzeba więcej piękna, należy kupić z powłoką ceramiczną.

W takim przypadku, jeśli jesteś gotowania dużo i często, to lepiej kupić patelnię z tytanu.

pozytywne recenzje

Opinie użytkowników powiedzieć, że jedzenie na naczyniach Rondell nie przykleja. Reklamacje z powłoką nieprzywierającą nie jest nawet po kilku latach użytkowania. Porównując pokrycie „Rondell” i „Tefal”, użytkownicy są na korzyść tych pierwszych.

Kupujący lubią odłączaną rączką, która jest wyposażona w Skovoroda Rondell. Opinie mówią, że jest łatwy w użyciu, nie jest ogrzewany. Może ona zostać usunięta przed zapisaniem ich. Sami patelnie równomiernie ogrzewane, więc spray olej z fontanny nie latać.

Jak użytkowników, aby przesunąć grill krążki. Opinie mówią, że może całkowicie zastąpić grill.

Farba na dole też nie spada i nie zarysować.

Okazuje soczyste, żywności suchej, nie palone jakości. Smaczne mięso i warzywa pochodzą. I pomimo tego, że bardzo mało oleju jest konieczna przy korzystaniu Skoworoda krążki

negatywne opinie

Po paru latach patelnie Zastosowanie aluminium na dolnym dmuchanego kopca, ze względu na to, co stanie się pan na palniku nie jest płaska, lecz nieco ukośnie. To pogarsza jakość gotowania, choć nie jest krytyczna, i sprawia, że wyglądają na pewnych rozwiązań.

Firma Rondell Skoworoda słabo sprzątane od dołu, to jest brzydkie, jak za dawnych wyrobów żeliwnych.