628 Shares 8723 views

Kiedy przeszczepioną Floks: Uwagi ogrodnika

Wszelkie ogrodnik amator w końcu myślał o pytanie, kiedy repot Phlox. Po tym wszystkim, te delikatne kwiaty w ich dekoracji są na pierwszym miejscu w popularności wśród innych bylin ziemi.

W tym momencie w kulturze ogród rozpowszechnione różne rodzaje rozpylać te kolory. Soczyste i jasne kolory, a także długie i bardzo obficie kwitnące rośliny sprawiają one niezwykle popularne wśród ogrodników, zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Ponadto płomyk bardzo odporne na zmiany temperatury. Jednak podczas silnych mrozów prawdopodobnej śmierci rośliny.

Każdy, kto jest zainteresowany, gdy przeszczepione Floks, wiem, że te rośliny mają bardzo silny system korzeniowy. Ich kwiaty, w zależności od odmiany, są bardzo zróżnicowane rozmiary, są zebrane w kwiatostany raczej duże, osiągając trzydziestu centymetrów średnicy.

Do lądowania floks zwykle wybranym obszarze, dobrze chronione przed zimnymi wiatrami i niskimi temperaturami. W lecie to miejsce jest bardzo dobrze do zatrzymywania wilgoci i zimą gromadzi się wystarczająco dużą ilość śniegu, co pozwala przejść przez kolory szczególnie silne mrozy. Phlox rozwijają się bardzo dobrze w półcieniu, ale najlepiej rosną i kwitną w słonecznych polanach.

Każdy doświadczony ogrodnik, który wie, kiedy repot Floks, wiedzą, że to jest bardzo mało wymagająca roślina, która może rosnąć na bardzo słabe gleby i minerałów użytecznych substancji. Jednak najbardziej dobrze rozwijają się one w gliniastej glebie lekkiej, która jest umiarkowanie zapłodnionego humus i obornik.

Kiedy mogę posadzić rośliny Floks

Wszystkie doświadczeni hodowcy wiedzą, że roślina ta jest jedynym bylina, która jest łatwa do tolerować transplantacji z grudki ziemi. Aby to zrobić, delikatnie obkopat rośliny, uważając, aby nie uszkodzić korzeni. Następnie trzeba przenieść piłkę w wystarczająco wstępnie przygotowane, żyznej i wilgotnej dziury. Dla lepszego ukorzenienia Floks trzeba dobrze nawozić. W ciągu kilku tygodni, wymagają one uwagi ogrodnika, jednak kiedy się zakorzenić w nowym miejscu, to jest możliwe, aby przygotować kwiaty do podziału.

Każdy, kto prosi, gdy przeszczepione Floks, powinien wiedzieć, że proces ten może wyprodukować prawie każdy dzień ciepłym sezonie. Pozwoli to czas, aby wzmocnić roślinę w nowym miejscu i przetrwać zimno. Taka sama procedura musi być przeprowadzane co cztery do pięciu lat. W przeciwnym razie roślina będzie rosnąć silnie, co niekorzystnie wpływa na jej rozkwit.

Po ogrodnik wie, kiedy repot Floks, staje się on zainteresowany w okresie ich podziału. Zwykle procedura ta jest wykonywana na początku jesienią lub wiosną, ale można to zrobić w okresie letnim. Bush-rodzic jest zwykle podzielony na kilka części, które zostały przeszczepione w różnych miejscach. W tym procesie, korzenie roślin są zazwyczaj owinięte w wilgotną szmatką i przeniesione do nowego miejsca.

Phlox – kwiat z wielkiej urody, które ozdobią każdy ogród dla dużej liczby lat.