458 Shares 4805 views

Jak prać żółte plamy pod pachami na jasnym ubraniu

Zdarza się, że odzież jest zepsuty barwione potu. Tworzą żółte kręgi pod pachami. Jest to bardzo widoczne na białych bluzek i sukienek. Można skorzystać z usług pralni chemicznej. Ale plamy od potu pojawi się znowu i znowu, można uzyskać bardzo drogie. Spróbować środków domu. Jeśli nie wiesz jak wypłukać żółte plamy pod pachami, pierwsza wskazówka – stosować wybielaczy. Ale niektóre bielenia tkanin jest przeciwwskazane. Jeśli plama nie jest stary pot, może przyczynić się do zanurzenia w proszku do prania, a następnie dokładnie umyć.


Spójrz w apteczki

W każdej domowej apteczce mieć pewność, aby znaleźć coś do wniesienia żółte plamy od potu. Bardzo dobry nadtlenku wodoru pomaga. Namoczyć szmatkę w tej sprawie i dokładnie przetrzeć powierzchnię z nimi. Ważne jest, aby dobrze obsłużyć granicę miejscu. Spłukać i wysuszyć rzeczy. Nadtlenek jest zbyt ługu dla tkaniny z jedwabiu. Rozcieńczyć wodą – nadtlenkiem 1 część 10 części wody. Nanieść roztwór na plamę na chwilę, a następnie dobrze spłukać. Więcej jedwabiu mogą spróbować roztwór soli. Szkło wody umieścić 1 łyżka. łyżka soli, dokładnie namoczyć obszar z. To nie szkodzi kolor tkanin jedwabnych, nawet pomagają odświeżyć farby.

W apteczce mają takiego przygotowania jako „aspiryna”. Zgnieść 2 tabletki, dodać pół szklanki ciepłej wody. Obficie mokro tkaniny i pocierania roztwór do plam. Zostawić coś na kilka godzin, a następnie umyć i wypłukać go dobrze. Od wymywania żółtych plam pod pachami jest bardzo trudne, zwłaszcza przewlekłego, chemikalia stosowane w ciężkich przypadkach.

„Chemia” w życiu codziennym

Trzeba będzie benzyny i amoniaku. Najpierw namoczyć w benzynie serwetkę i wytrzyj obszar dobrem. Następnie do barwienia z amoniakiem. Wyślij natychmiast coś w praniu, dokładnie spłukać i dużo. Zamiast benzyny może wziąć duchy mineralnych. Jest to bardzo silny rozpuszczalnik, to zazwyczaj pomaga pozbyć się wszystkich rodzajów plam. Lakowa może być mieszany z amoniakiem. Różne proporcje przyjęte dla różnych tkanek. Na wełnę w 4 częściach lakową się 2 części amoniaku. Właściwie leczyć to rozwiązanie żółtą plamę, pozostawić na chwilę, umyć rzeczy. Jeśli produktu dotkniętego z potu światła białego jedwabiu lub wykładziną, weź równe części składowych i leczeniu plam. Roztwór pozostawia się w wodzie, a następnie należy przemyć produkt w całości.

Jak wypłukać żółte plamy pod pachami, czy ślady dezodorantu

Przyjrzyj się dokładnie w miejscu, na powierzchni – jeśli błyszczące, okazało się, ze względu na produkt kosmetyczny. Praniu się plamy z dezodorantu? Pomaga detergentów z tkanki tłuszczowej, w tym płyn do mycia naczyń. Stare plamy, przetrzeć octem lub amoniakiem. dobrze też pomaga roztwór soli, w których konieczne jest moczyć swoje rzeczy przez godzinę, a następnie umyć. Teraz na sprzedaż, istnieje wiele specjalnych odplamiaczy. Uważnie przeczytać instrukcję przed rozpoczęciem usuwania plam. Używać tego produktu tylko dla tych rzeczy, w których istnieje odpowiednia etykieta, dzięki czemu pranie chemiczne. Jeśli jest to zabronione, należy znać kilka sposobów jak wypłukać żółte plamy pod pachami z improwizowanych środków.