784 Shares 4484 views

Dekoracyjne fasola – bezpretensjonalny i piękne rośliny

Fasola dekoracyjny szeroko wykorzystywane podczas tworzenia projektowania krajobrazu. To działa dobrze podczas sadzenia różnych powierzchni, takich jak ściany, płoty, altanki i balkonów. Dekoracyjne fasola ma trójlistkowe liście, które są malowane w ciemnym kolorze zielonym, łodygi dotrzeć do 5 centymetrów. Kwiaty pochodzą zarówno prostym lub białego i czerwonego dwutonowe zabarwienia, są zebrane w kwiatostanie.

Dekoracyjne fasola jest dość duże owoce, które są wyraźnie widoczne na tle liści. Nasiona tej rośliny mają różowawy odcień. Jego dekoracyjne fasola kwitnące zachwyci cię od początku lata do wczesnej jesieni. Ale nawet po tym, jak pączek, jego wygląd nie stają się mniej atrakcyjne, ponieważ strąki są zebrane w pęczki wyglądają imponująco i kolorowe.

Dekoracyjne – rośnie fasola

Roślina ta jest bardzo ciepłolubne i nie toleruje niskie temperatury. Rosnąć powinno być na dobrze nawożonej gleby, która powinna być dobrze vzryhlonnye i mokry, to także miejsce, gdzie będzie uprawiana dekoracyjne fasoli powinny być dobrze oświetlone

Jako top dressing do ziarna jest dobry do stosowania nawozów azotowych i superfosfat. Dla bardziej aktywnego rozwoju jest konieczne, aby przejść do rozdrabniania gleby, bo to jest dobry mierzwa, ale w żadnym wypadku nie można użyć nawozu. Z terminowego pończoch rośliny szybko opletet warunkiem powierzchnię.

Powielanie Polityka płatna dekoracyjne nasiona fasoli do siewu ich produktów po wystąpieniu trwałego ciepła, najlepiej w maju. W każdy otwór znajduje się między 2 i 3 nasiona pozostawić odległość między wgłębieniami 40 centymetrów. Młode pędy, ponieważ zarówno dojrzałych roślin boją się mrozu, więc muszą być dodatkowo pokrywa nocą.

Jeśli zdecydujesz się na miejscu na własną rękę stworzyć Architektura krajobrazu, to nie znaczy, że jest to niezbędne do korzystania z wielu różnych roślin ozdobnych i niezwykłe. Czasami można stworzyć niepowtarzalne kompozycje przy użyciu stosunkowo konwencjonalnych elektrowni, i działa dobrze dla tych miniaturowych warzyw. Połączyć piękne z pożytecznym i nie wymaga dużych kosztów materiałowych.

Dla tych celów, roślina jest dobrze nadaje się jako element dekoracyjny fasoli. Roślina ta jest bardzo skromny w uprawie, szybko rośnie i ma elegancki i atrakcyjny wygląd. Ze względu na gęste rozmieszczenie liści, roślina wygląda bardzo bujny, osiąga wysokość do czterech metrów i ma długi okres kwitnienia.

Najprostszym sposobem stosowania tej rośliny w projektowaniu architektury krajobrazu – używa go jako tło dla różnych kompozycji kwiatowych. Ale dekoracyjne fasola również wygląda świetnie jako samodzielna roślina jest szczególnie prawdziwe w odniesieniu do jego zastosowania w prowadzeniu pionowym ogrodnictwie. Wykorzystuje naturalną zdolność roślin do zwijania się dobrze i tak dobrze wygląda w pobliżu altanach, ogrodzeniach, ścianach, domów i innych podobnych miejsc. Ze względu na gęstą liści dekoracyjnych ziaren tworzy przytulną odcień, a duża liczba małych kwiatów cieszą oko i podnoszący na duchu.

Korzystanie wspomnianą roślinę można tworzyć oryginalne i nietypowe łóżka stożek kwiat. Aby utworzyć je w środku pionowy kołek jest włożony i związał jego górną linę. Po tym, końce mocowane do podłoża za pomocą kołków. Pozostaje do roślin ozdobnych ziaren, które są umieszczone wzdłuż konturu struktury i po pewnym czasie, że pasuje jej obovet, dzięki czemu można uzyskać piękną i niepowtarzalną żywą piramidę.

Najczęstsze odmiany fasoli są dekoracyjne „two-tone”, „Mamut”, „Butterfly”, „Czerwony Kapturek”, „francuski”, a także wiele innych. Jeśli kupiłeś nasiona koloru białego, a następnie być przygotowany na to, że trzeba wyhodować roślinę, która będzie mieć różowy lub biały kolor, a jeśli nasiona są fioletowy lub czerwony odcień, odpowiednio, kwitnąć to fiolet-czerwone kwiaty.