197 Shares 4683 views

dzieci Tymoteusza: od kogo, jak wielu z nich żyje iz kim?

Gwiazdy zawsze przyciągają uwagę opinii publicznej do ich kreatywności. Bardzo często życie prywatne gwiazd jest tajemnicą, jak starają się ukryć dane przed ciekawskimi oczami. Brutal raper Timati – Zainteresowanie jest rosyjski show-biznesu. Większość fanów interesuje dzieci Timati.

Kim jest Timothy?

Timur Ildarovich Yunusov – obecnie nazwa słynnego artysty. Urodził się w Moskwie w dniu 15 sierpnia 1983 roku. Jego rodzice (ildar i Simon) są bardzo bogaci ludzie, jak mój ojciec przez całe życie jest na rynku. Jako dziecko, Timur i jego młodszy brat Tom, który w wieku 3,5 lat, lub jeśli czegoś potrzebujesz. Mieli piękny dom i najlepsze zabawki, ale mój ojciec podniósł im prawdziwy neizbalovannyh mężczyzn. W wieku 13 lat młodych, Tim przeniósł się do Los Angeles. Rodzice podjęli decyzję, aby rozwijać się w syna chęci do nauki. Ale oprócz hip-hopu, celowego małego faceta zainteresowanego, chyba że starsze dziewczęta. Dlatego poznanie szybko odeszły w tle i cały czas był poświęcony osobom modne i klubów nocnych.

Początki kariery

Życie w Ameryce spodvigla Timur poważnych działań. Postanowił, że w cokolwiek robił rzeczy, które kochasz. W tym celu grupa VIP77 powstała w 1998 roku, który otrzymał światową sławę, ale pomógł młodych talentów do wykazania się jako wykonawca.

„Star Fabryka” i parada miłości

W 2004 roku rozpoczął sezon 4 z „American Idol” na Channel One, gdzie Timothy i inne chłopaki wygrali miłość publiczności śpiewając pieśni i pokazać swoje twórcze talenty. Nad projektem (prowadzony przez najlepszych nauczycieli śpiewu i tańca) Timati, Nastya Kochetkova, Ratmir i Dominik Dzhoker postanowili założyć zespół o nazwie „Banda”. Widzowie uwielbiali bohaterów projektu, więc automatycznie stały się bardzo popularne. W tym czasie dla rodziny Timothy, dzieci były czymś bardzo odległym. Ale to było na „American Idol” się żywe relacje między Tymoteusza i Alex. Miliony ludzi następuje rozwój stosunków par, ponieważ nawet po zakończeniu projektu wszystkie one pojawiły się razem. Jednak w 2007 roku, para ostatecznie rozpadł się.

poważny związek

Timur miał związek z uczniem VGIK Mila Volchek. Romans trwał 5 lat, ale nie na wesele. Poważne zamiary pary były widoczne od ich publikacji na portalach społecznościowych, gdzie dzielili swoje piękne zdjęcia z jasnymi akcentami gotowości do rodziny. Dzieci Timati zawsze zainteresowani. Mawiał, że Mila – jest to kobieta, z którą chce mieć spadkobierców. On niepokojem odnosi się do wszystkich dzieci. Ale rodzina Mila Volchek nie działa, a matka dziecka Timati – zupełnie inna kobieta. O szczegółach dokładnej separacji, niewiele wiadomo, ale to nie ma znaczenia, ponieważ każde życie toczy się w jak najlepszy sposób.

Alena Shishkova rola w życiu Tymoteusza

Alena Shishkova – młody 24-letni udany model Tiumeń. Przez długi czas mieszka w Moskwie. Zdobył nagrody w regionalnych konkursach piękności w swoim rodzinnym mieście. On poprawił swój wygląd, plastyka nosa, i zwiększając objętość warg przed podbój stolicy. Naturalne piękno, charyzma i profesjonalnym dziełem chirurgów plastycznych poprowadził ją do drugiego miejsca w konkursie „Miss Rosji 2012”. Po tym, życie dziewczynki zmieniła się diametralnie. Zauważyła kwalifikujące agencje kawalerskie i modelowania oferujących drogich kontraktów. Timothy miał dać Alena dużo bukietów kwiatów i godny darów że dobył uwagę na to. Poznali się pod koniec 2012 roku podczas kręcenia klipu. Na wiosnę 2013 Shishkov ustąpił i przyznał, że jest zakochana.

Alena dziecko i Timati

Pomimo wzruszającej relacji, nie było wesele. Jednak 09 marca 2014 urodziła się córka, moja matka stała Alena Shishkov. Tymotka, której dziecko rodzi się w masie 4 kg i wysokości 53 cm, to ogromnie zadowolony. Ukryte przed wzrokiem ciekawskich, ciąży Alain przebywał cały okres przed dostawą w Republice Dominikany. Ponieważ była zawsze moja matka Timothy Simon Jakowlewna. Wydawało się, że dzieci będą ciemnowłosa Timothy, jak tata. Jednak noworodka córka Alice była naturalną blondynką. Z ojcem, ona przejęła niesamowitych mimiki. Wreszcie intrygi ujawnione. Dzieci Timati – jest jedyną córką Alice.

Kto mieszka córkę Timati Alisa?

Podczas pracy w Republice Dominikany sąsiadującego Alena i Simona były Timur. Niemal cały pierwszy rok życia dziecka z matką i babcią spędzony na plaży. Alena bardzo szybko przyjść do formy po urodzeniu córki, i udał się na swoim ulubionym miejscu pracy. Większość czasu spędził z babcią dziewczynę Simone, jak rodzice wycieczka harmonogram nie pozwala im spędzać dużo czasu dziecku. Timur i Alain nie żyją rodziny, każdy ma swoje własne życie. Ale dla dobra córki utrzymują przyjaźnie i świętować urodziny razem okruchy. W mieszkaniu Moskwie Alice troskliwej babci, ale cały swój wolny czas spędzają rodziców z córką.

Wychowywać Alice

Timothy dziecko, którego zdjęcie jest przedstawiona powyżej nie jest rozwijany przez lata. A wszystko dlatego, że babcia Szymona przywiązuje ogromną wagę do wychowania dziecka, wyrastają z jej prawdziwej gospodyni. Jest to konto „Instagrame”, która została podpisana prawie dwa miliony ludzi. Wiele poprosić o nowoczesnej babci napisać książkę na temat wychowywania dzieci, jak gra z metod uczenia się i rozwoju są bardzo interesujące dla wielu matek. Jest on podzielony na różne historie życia, które nie pozostawiają nikogo obojętnym. Uważa on, że pomimo ilości pieniędzy dziewczyna powinna być w stanie poradzić sobie w pracach domowych i mają dobre wykształcenie.