158 Shares 5706 views

ATK_package: jaki rodzaj programu, co to jest?

Większość właścicieli laptopów ASUS czynienia z preinstalowanym pakietem ATK. Czym jest ten program, odgadnąć nie wszystko, biorąc pod uwagę jej zwykły zestaw sterowników. Częściowo dlatego, że jest jednak możliwość preinstalowane narzędzia jest o wiele szersza, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.


ATK Package: Czym jest ten program i czy to na komputerze lub laptopie?

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrozumieć organizację struktury aplikacji. Co to jest program ATK Package? Naturalnie, aby wstępnie zainstalować niezbędne sterowniki w systemie dla wszystkich urządzeń „żelazną”.

organizacja aplikacja jest nieco podobny do tego, z którym mamy do czynienia w przypadku opakowań takich jak DriverPack Solution. Jednak to narzędzie oblicza się wyłącznie na komputerach przenośnych i systemów komputerowych w oparciu o płytę główną ASUS. Natychmiast zwrócić uwagę na fakt, że narzędzie działa tylko z notebooków ASUS, stosowania go do innych producentów nie mówimy w ogóle. Ale wszystko po kolei.

ASUS ATK Package: jaki rodzaj programu w pakiecie podstawowym?

Niektórzy użytkownicy uważają, że po zainstalowaniu sterowników, można usunąć aplikację. Możliwe. Ale to nie jest wykluczone, że czasami może być konieczne i ponowna instalacja sterowników i ponowna instalacja całego systemu operacyjnego. Gdzie zatem szukać załączonego oprogramowania, z wyjątkiem strony producenta? A jeśli aktualnie masz połączenie z Internetem? Co robić?

To tu zaczynają rozumieć korzyści z pakietu ATK Package. Czym jest ten program, czy jest to konieczne? Oczywiście, tak! Gdy system operacyjny jest zainstalowany (jego zdaniem) najbardziej odpowiedni sterownik, urządzenie może nie działać prawidłowo i. Ale jeśli podasz podczas instalacji aplikacji, miejsce przechowywania lub po prostu zacząć swoje własne, żadnych problemów.

Dodatkowe moduły i funkcje

Jak już wspomniano, tylko montaż opcji oprogramowania sterownika nie są ograniczone. W rzeczywistości, to ma nadal ogromną liczbę dodatkowych narzędzi, które wielu użytkowników po prostu nie zdają sobie sprawy.

Ale teraz bezpośrednio na modułach aplikacji ATK Package. Czym jest ten program? Informacje zwrotne od użytkowników w sieci sugerują, że fabrycznie zainstalowane aplikacje mają co najmniej kilka podstawowych modułów:

  • Generic Function usługi – narzędzie do całkowicie przekonfigurować obwód zasilania zainstalowany w systemie Windows, nawet przy użyciu manipulowanie przycisków od systemu komputerowego, tryb hibernacji, czy poza nim;
  • Hotkey – moduł kompletny zamianom kombinacji klawiszy „gorących”;
  • OSD – sterownik klawiszy Fn przypisując mu konkretnych działań dodawania jakichkolwiek innych klucz;
  • Media – powłoka program, który pozwala na odtwarzanie dźwięku i obrazu za pomocą oprogramowania odtwarzacza zamiast standardowego odtwarzacza of-systemach Windows, który wygląda dużo bardziej interesujący niż standardowym odtwarzaczu).

Pamiętaj, aby ustawić początkowe składniki

Jednakże opakowanie może być w pełni wykorzystany, trzeba obecność systemu użytkowego zwanego ATK0100 ACPI UTILITY, który opiera się na tym samym sterowniku.

Bez możliwe będzie tylko zainstalować sterowniki, ale korzystanie z dodatkowych modułów i mowy być nie może. Niestety, wiele osób albo zapomnieć o tym, czy po prostu nie myśleć. W tym samym użyteczność początkowo pobrać z oficjalnej strony ASUS, po czym samo włączenie do systemu.

Preset

Taki jest zarys narzędzie ATK Package. Czym jest ten program prawdopodobnie jest trochę zrozumiałe. Ustawianie parametrów jej szczególną złożoność nie jest inaczej.

Początkowo jednak, pożądane jest, aby przejść do oficjalnej zasobu ASUS tam i pobrać pełną wersję pakietu ATK Package. Czym jest ten program w sensie rozszerzonym wersji, stanie się jasne po zakończeniu pobierania. Fakt, że wstępnie zainstalowana wersja jest nieco okrojona, to znaczy, że ma wbudowane dodatkowe moduły.

Po tym, w procesie instalacji pakietu po prostu trzeba sprawdzić wszystkie niezbędne i czekać na proces integracji oprogramowania w systemie operacyjnym. Potem, oczywiście, jest to obowiązkowe, aby komputer lub laptop, aby ponownie (bez tego pakiet nie zostanie aktywowana).

krótkie podsumowanie

Należy zwrócić uwagę na fakt, że ten pakiet może pracować tylko z laptopa lub netbooka ASUS. Ani żaden inny producent, nie jest on przeznaczony. Innymi słowy, jeśli starają się korzystać z niektórych modułów oprogramowania w systemie informatycznym od innego producenta, to nie będzie działać. Z grubsza rzecz biorąc, nawet strona „żelaza” nie ma takiego wsparcia.

Z drugiej strony, jest to dla produktów firmy ASUS ten program jest zdecydowanie jednym z najbezpieczniejszych środków w zakresie wsparcia i dostosowywania. A jego oryginalny stosowanie może rozwiązać wiele problemów napotkanych podczas konfigurowania sprzętu. Pytanie tylko, jaki rodzaj używać wersji. Uważa się (i jest to potwierdzone przez opinii w całości), że najlepszym rozwiązaniem byłoby ładowanie rozszerzoną wersję ze strony producenta, a przy instalacji powyższego sterownika jest konieczne dla normalnego funkcjonowania narzędzia.

Należy dodać, że pakiet narzędzi wyglądają dość nietypowe i interesujące. Choć można by argumentować, że w zasadzie wszystko sprowadza się do zarządzania urządzeniem ASUS poprzez uproszczenie remapping klawiaturę, jednak tak nie jest. Jeśli masz laptopa tego konkretnego producenta, nie bądź leniwy i zainstalować odpowiednie narzędzia. To nawet wydajność systemu może zostać zmieniony bez użycia standardowych narzędzi systemu Windows (do podjęcia co najmniej te same schematy ustawienia zasilania).

Ogólnie rzecz biorąc, można dodać w sumie tylko to, aby pozbyć się programu nie jest konieczne w każdym przypadku. Przynajmniej będzie się przydać podczas instalacji sterowników (szczególnie wtedy, gdy system automatycznie ustawia marka nie jest to, czego potrzebujesz). Jednakże, jeśli nie brać pod uwagę tylko program sterujący, zawsze można użyć oprogramowania jak i uniwersalny sterownik Booster umożliwia automatyczne pobieranie aktualizacji sterowników bezpośrednio ze strony producenta. ASUS i w tym sensie nie jest wyjątkiem.