500 Shares 8312 views

Ile jest nowy „oczu”? VAZ 1111 – nowy "Oka"

Trudno powiedzieć dlaczego, ale myśl o wielu wizyt „Oka” przejęcia. Spółka uważa, że ten samochód jest wielkim darem dla żony lub teściową. Tylko nie wszyscy lubią taki prosty transport, pomimo faktu, że panie potrzebują czegoś kompaktowego podczas wyjazdów na zakupy, na siłownię lub basen. Ci ludzie, którzy nie mają pieniędzy już teraz, nie będą kupować samochód zagraniczny – ten sam Ford Ka czy coś takiego. Po tym wszystkim, aby zgromadzić odpowiednią ilość, to zajmie czasu. Jeżeli samochód jest potrzebne teraz nie jest rozwiązaniem.


"Oka" … i dlaczego?

Krótko mówiąc, wybór tej maszynie – wielki kompromis. Do zakupu nie przynieść rozczarowań, trzeba dbać o szczegóły: dowiedzieć się, co i jak, i ile to będzie kosztować samochód. Wiele powinni zasięgnąć porady doświadczonego kolegi, który ma imponujące doświadczenie „współpracy” z krajowego przemysłu motoryzacyjnego i będzie w stanie utrzymać żadnych raf poprzez takie działania jak zakup pierwszego samochodu. Wyeliminuje to tendencyjne wpływ sprzedawcy i nie nadużywać niekompetencję przyszłego właściciela pojazdu. Będzie wykonać następujące czynności:

• Sprawdzaj wszystkie szczegóły na temat samochodu, o możliwych wypadków w biegu, etc.
• po kontakcie z przyjaciółmi, którzy mieli miniaturowe pojazdy, zidentyfikowanych „chorób wieku dziecięcego” i słabości;
• określić, gdzie nowy „Oka” został wyprodukowany – albo KAMAZ SeAZ.

Ile samochodów dla ludu?

Ostatni samochód zjechał z linii produkcyjnej w 2008 roku, z wyjątkiem partii na małą skalę, która została opublikowana w roku 2010. Samochód został wykonany w wykonywaniu pickup, ale niektóre z jego wad konstrukcyjnych nie mogą zainstalować na przenośniku nowym ciele. „Oka” w tej wersji bardziej przypomina zastanawiać, co jest teraz nie wiem, każdy kierowca. Po tym wszystkim, jej praktyczne zastosowanie jest ograniczone do standardowej obudowy. Wszystko to w połączeniu z małym rozmiarze jest wysoce wątpliwa opłacalności takich operacji. Dlatego też, niestety, nie jest naturalny wniosek, że nowa „Oka” w 2014 roku – maszyna, która jest praktycznie niemożliwe do spełnienia. Po serii ostatnich samochody wyprodukowane w fabryce SeAZ, zostały sprzedane już w roku 2009. W rezultacie, aby kupić „Oka” jest możliwe tylko z rąk. Przeszukanie samochodu z małym przebiegu może być opóźniony, tak aby igła w stogu siana wydają się drobiazgiem.

Ile jest „nowy”, „Oka”? Liczby, które są przedstawione poniżej, pokazują rzeczywistą cenę samochodu w zależności od jego stan techniczny, przebieg i rok wydania:

• Do roku 2002 – od 30 do 55 tysięcy rubli;
• Od roku 2002 do 2004 – 60 000-80 000 RUB.
• 2004-2006 – uśredniona wartość około 70 000-90 000;
• Od 2007 do 2008 roku – maksymalnie 120 tysięcy rubli.

Dodatkowe wydatki

Jak każdy wie, to nie jest ostateczne wartości. potrzebne będą dalsze środki w celu rejestracji, co jest możliwe, aby zrekompensować kosztem handlu z właścicielem samochodu. Rok nie może również służyć jako jedynego kryterium, ponieważ „nowy”, „Oka”, który opuścił fabrykę w 2006 roku, ze względu na szczególną uwagę, terminowe MOT i przechowywanie garaż może być znacznie lepiej niż w tym samym samochodem, ale edycja 2008.

W tym zwrócić uwagę

Pierwszą rzeczą, aby spojrzeć na stan ciała i silnika. Tylko główne agregaty można zrobić w przyzwoitej ilości kupującego w przypadku niezadowalającego stanu i napraw. Dlatego ważne jest, aby starannie rozważyć, ile „nowy”, „Oka” i czy nie warto w proszku i strzał. Słabym punktem samochodu nadal uważane za drzwi, bo sag powodu niepewnych mocowań i nie jest dobrze zamknięta, ale ta wada nie jest krytyczna, i być może to zostać poprawione.

Co to jest „Oko” jest lepsze: SeAZ lub montaż KAMAZ?

Po rozmowie z kierowców i właścicieli tej maszyny jest łatwo zauważyć, że przedsiębiorstwa SEAZovskogo produkt jeszcze dużo lepiej niż jego bliźni z Naberezhnye Chelny. Pierwszą rzeczą, aby pamiętać, jakość lakieru. W Serpukhov pielęgnować wiele ambitnych planów. Planowany rozwój nowoczesnego samochodu miasta na podstawie sowieckiej przeszłości. Nowy „Oka” miał być hitem Federacji Rosyjskiej w sprzedaży, odpowiednio, a obraz został zrobione w dołach, w sprzęt wysokiej jakości produkcji zagranicznej. Jednocześnie KAMAZ zapłacił mniej uwagi do projektu. Malarstwo wyprodukowane w warsztatach z przestarzałego sprzętu, które zostały wykorzystane w linii samochodów ciężarowych. W rezultacie – po zimie, para jest wizualnie nie do odróżnienia samochody mogłyby zachowywać się zupełnie inaczej. Model Naberezhniye Chelni wymagają malowania obowiązkowe, warstwa dekoracyjna jest utrzymywana na powierzchni urządzenia, trwale pęknięty ma pęcherze i obrane. Auto Serpukhov takie wady nie posiadają.

Po drugie, pomimo zastosowania identycznego pojazdów mechanicznych, która jest uwalniana w WHA, do „Oka” silnik KAMAZ ma wiele wad. Mimo, że nie znajdzie dowodu z dokumentu, plotki nadal uparcie twierdząc, że SeAZ wysłał wszystkie najlepsze okazy. Natomiast w Naberezhnye Chelny była prawie połowa elektrowni do małżeństwa. Niemniej jednak to nie pomogło producenci zrealizować marzenie Rosji. „Oka”, nowy model, który był tylko w planach, a nie hit rosyjskiego przemysłu samochodowego.

Nie tylko braki

Jak na swoje czasy, samochód był świetny, więc ona nadal spotyka się na drogach. Początkowo „Oka” został wyposażony w silnik objętości 0,65 litra, ale elektrownia zbyt słabe, a w 1997 roku rozpoczęła montażu silnika na 750 centymetrów sześciennych. Auto może pomieścić 4 osoby średnio kompilacji, więc pasażerowie z klubu „którego wzrost powyżej 190 cm” nic do zrobienia. W bagażniku bardzo mało miejsca, ale jeśli krotnie tylnego rzędu siedzeń, możliwe jest, aby pomieścić małą lodówkę i telewizor. Na zużycie paliwa tego modelu nie pamiętam, bo średnie zużycie wynosi nie więcej niż 4-6 litrów, w zależności od stylu jazdy. Mimo szybko iść w tym urządzeniu jest bardzo łatwe, ale ma wiele innych zalet. Wszakże w gęstym strumieniem samochodów drogowych metropolii pozwala dokonywać cudów z powodu jego zwrotność. Jednak, aby szanować inni kierowcy powinni zapomnieć o kulturę swojego ruchu pozostawia wiele do życzenia.

Być może ci, którzy troszczą się o los tego samochodu będzie w stanie zmienić tej sytuacji. Po tym wszystkim, nowy „Oka” – maszyna, która postara się ożywić ponownie na WHA. Prawdopodobnie w 2020 roku będzie to sukces.