463 Shares 5951 views

Honda DN-01: potężny i niezawodny rower z innowacyjnym transmisji

Pogląd, że rower pojęcie Honda DN-01 pozostanie pojęcie, utworzona w 2005 roku, po pokazaniu motocyklem na Tokio Motor Show. Nieufność spowodowana obiecuje wysoką wydajność motocykla poprzez wykorzystanie jego przekładni bezstopniowej i innowacyjnych technologii w produkcji podstawowych jednostek jednostki, która miała być zintegrowana z motocykl sportowy w tej serii.


Chociaż w momencie wydawało się, że rury, ale eksperci z firmy Honda, dzięki długiej i ciężkiej pracy, doszli do celu. Byli w stanie opracować unikalny model pracy DN-01 do produkcji seryjnej, która odbija obiecanego skandaliczne osiągi i styl z ich wcześniejszej koncepcji przedstawionej.

Honda DN 01 stale w centrum uwagi, niemal od samego początku, i przyciąga zainteresowanie tak daleko. Jeśli przyjrzeć się bliżej pojemności silnika V-twin-cylindrowym, a także stałych kół siedemnaście-calowych i wydłużonym ciele zaniżone, to afiszuje pełną motocykla. Ale jeśli wziąć pod uwagę nieobecność CAT i przyczepność, jak również niezwykłą łatwość obsługi, to jest tych i innych cech, Honda DN-1 można przypisać jakiś niezwykły wariant ciężkich skuter.

Jednak Honda DN-01 – rewolucyjny w swoim rodzaju, pojazd dwukołowy. Po raz pierwszy w historii istnienia motocykla został zastosowany najbardziej zaawansowanych, całkowicie automatyczną skrzynię biegów.

Teraz, dzięki w pełni automatycznej skrzyni biegów, kierowca motocykla nie jest już konieczne, aby być rozproszony na zmianę biegów, co z kolei minimalizuje ewentualne błędy.

Wycieczki po długich dystansach za kierownicą roweru sportowego są nie tylko bezpieczne, ale również przynosząc przyjemność jazdy. Ten model motocykla jest uważane za bardziej odpowiednie dla wygodnej jazdy, niż jakikolwiek inny konfiguracji roweru.

Możliwość natychmiast dostosować rower do najbardziej drobnych zmian w warunkach drogowych, było możliwe dzięki innowacyjnemu napędowego, stworzenie, które inżynierowie Hondy zajęło prawie 20 lat.

Wiele czasu spędził na poprawę rozwiniętym transmisji. Technologia, która została wyznaczona HFT (Human-friendly Transmission), stała się swego rodzaju „przyjaźni most”, udało się przezwyciężyć różnice między motocykli wyczynowych z konwencjonalnych przekładni dla nich, i skuterów, z ich wrodzonej gładkości i łatwość obsługi.

Zatem zarządzanie sportowego motocykla nowej generacji Honda DN-01 z innowacyjną przekładnią automatyczną, która zapewnia rower taką samą moc i przyspieszenie, a także w motocykla z manualną skrzynią biegów, jest to tylko zabawa.

I muszę powiedzieć, że ta konstrukcja umożliwia pilot po prostu zignorować proces motocykl, ponieważ nowa generacja transmisji zrobi wszystko dla niego, zapewniając gładkość i nieodpartą moc, która poczuje zarządzanie samolotu na dwóch kołach.