685 Shares 1836 views

Papierosy Play: funkcje, cena

Papierosy Play – produkt krajowy jest powszechnie znany wśród palaczy. Są one powszechne i są popularne ze względu na niską cenę i szerokim zakresie. Proste projektowanie opakowań, dostępności, elegancki wygląd, smak – jeden godność wyrób tytoniowy.


producent

Play papieros produkuje rosyjskiej marki „Don tytoniu”. W tej fabryce tytoniu, który znajduje się w mieście Rostów nad Donem, o długiej historii. Został założony w XIX wieku. Jej reorganizacja dużą skalę miało miejsce w 1992 roku. W tym okresie spółka całkowicie zastąpiła sprzęt techniczny. Udział „Don tytoniu” na rynku jest dwanaście procent. W 2016 roku firma sprzedała 35 miliardów papierosów. Dziś jest to największy na produkcji wyrobów tytoniowych w Rosji.

design pack

Grać różne rodzaje papierosów posiadać własne opakowanie, które zasadniczo nie różnią (line, kolor). W 2012 roku projekt paczka została całkowicie zmieniona. Powodem tego był skandal, który wybuchł po sprzedaży papierosów. Wielu uważało, że opakowanie jest przeznaczony dla nastolatków (jasnych wzorów, typu non-klasyczny). W przeciwieństwie do starego, nowy minimalistyczny design i dyskretny. Dla wygody, producenci stosowane do pakowania smakowych rozpoznawania napisów Classic i zapach, lub uderzyć i wymieszać. wyroby tytoniowe Play jest, jak to zostało przedstawione przez samych producentów, konsumentów aktywnych i wesołych, którzy są przyzwyczajeni do bycia w centrum uwagi i żyją w szybkim tempie. Kampania reklamowa papieros ma własny slogan: „grę, swoje zasady, swój ruch”.

typy

Papierosy Play – młody znaczek wydany na rynku w 2011 roku. Kupujący dostępny klasyczny Gra Hit and Play Mix o smaku. Należy zauważyć, że „Don tytoń” produkuje wyroby tytoniowe w niskim segmencie kosztów, super formacie wyszczupla. Ten cienki papieros, który różni się od normalnej długości, grubości i walory smakowe. wyrób tytoniowy Odtwórz Classic Hit posiada filtr. Produkty Play są dostępne w wielu rodzajach wyrobów tytoniowych. Graj Innovation Blue, grać Innovation srebrny, grać nieco, Mix, Hit, top. Dla jednego z najbardziej popularnych wśród nabywców obejmują papierosy Odtwórz White.

marka Play zyskał popularność nie tylko w Rosji, ale również za granicą. Wszystkie produkty są dokładnie testowane, posiada licencję. Początkowo papierosy były przeznaczone dla młodych konsumentów. Zostało to potwierdzone przez projektowanie opakowań – jasny i atrakcyjny. Cena jest również kluczowym czynnikiem dlaczego papierosy są tak popularne. Są one dostępne dla wszystkich kategorii obywateli, w tym studentów. Z drugiej strony, taka przystępność, aktywna kampania reklamowa, atrakcyjne opakowanie powoduje wczesne uzależnienia od wyrobów tytoniowych.

Współczesna nazwa, piękne pakowania design – główny powód, dla nastolatków, aby kupić papierosy. Paczka przyciąga wzrok, a imię wielu ludzi kojarzy się z gry komputerowej. Play (wtyczki) – rodzaj wezwanie do działania, beztroski rozrywką. Sama nazwa wskazuje także, że zawsze możesz kliknąć na pauzy i zatrzymać. Jednak pomimo piękny design, papierosy, niezależnie od ich jakości, przynosząc ogromne szkody dla zdrowia.

struktura

Odtwórz Hit papierosy produkowane z filtrem. zawierają żywicę – 5 mg nikotyny – 0,4 mg. Pakiet dwadzieścia sztuk. Kupujący dostępne dwa rodzaje Fortress – 5/5, 0,5 / 0,4. Producent produkuje także aromatyzowane papierosy o smaku winogronowym. Poprzednio używane smak „Berberys”. opakowania handlowe spotykają się odgrywać różne kolory: pomarańczowy, fioletowy, niebieski. Produkt w innym smaku i siły.

Absolutnie wszystkie papierosy, niezależnie od marki i ceny, składają się z szkodliwych substancji chemicznych i niebezpiecznych substancji. wyroby tytoniowe zawierają więcej niż sześć składników. W dymie papierosowym jest około siedmiu tysięcy pierwiastki chemiczne. Około siedemdziesięciu substancji w papierosach powoduje śmiertelne choroby, w tym raka płuc.

Najważniejszym elementem tutaj – nikotyna. Jest to substancja narkotyk. W dużych ilościach, dostając się do organizmu nikotynę zatruwając go. Rozpoznać negatywnego wpływu tytoniu jest proste: jeśli człowiek palenia poczuła nagłe zawroty głowy, nudności, osłabienie organizmu, z dużym prawdopodobieństwem przyszedł nikotyny zatrucia. Dla bardziej dotkliwe jego skutki obejmują drgawki, omdlenia, brak tlenu.

koszt

Czy mogę kupić papierosy Play? Cena – jedna z zalet produkcji „Don tytoniu”. Dziś play pakiet można nabyć za 26 rubli. Klasyczna Gra Classic Hit kosztował 41 rubli, Play filtr Hit – 76 rubli. Ceny tytoniu stopniowo rosnąć, dynamikę dorastania. Nawet najtańsze papierosy wzrośnie z czasem w kosztach.

opinie

Papierosy Play, sądząc po opiniach, są niedrogie. Są lekkie, cienkie, nie silny, że nie mają nieprzyjemny zapach, smak dobry, kompaktowy i znakomity. Wielu powie, że producent wykorzystuje wysokiej jakości tytoń. Duży asortyment – jedna z zalet papierosów. Wadami są niepodważalne krzywda, która ma produktów. Papierosy są przyczyną niepłodności, raka płuc. Niektórzy, wręcz przeciwnie, podkreślają, że jakość tytoniu pozostawia wiele do życzenia.

Ponadto kupujący są alarmujące kampanie papierosy. Są zbyt aktywne i skierowane do młodych konsumentów. „Don tytoń” produkuje wiele rodzajów papierosów, które zostały wycofane z produkcji z powodu jasnych opakowaniach i chwytliwych nazwach. Marketing producent zbyt agresywna taktyka. Należy zauważyć, że po skandalu z opakowania, producent zmienił konstrukcję i reklamy papierosów w czasopismach młodzieżowych są obecnie dostępne.

411 shares 3607 views
552 shares 3387 views