241 Shares 8258 views

Depilacja: głębokie bikini

W dzisiejszych czasach każdy szanujący dziewczyna sprawia depilacji strefy bikini (głęboki). Również dziewczęta wybierają najdogodniejsze sposoby pozbycia się włosów w miejscach intymnych. Przy wyborze głębokie bikini usuwanie włosów, trzeba zdecydować się na bardziej akceptowalne dla ciebie znaczy. Aby rozpocząć, należy zwrócić się kochał swoją preferencje o projektowaniu swoich miejscach przetargowej. Wielu mężczyzn jak kompletny brak włosów, a niektóre pochodzą z ekstazie dokładnego miękkich „wyspy”, ale kości łonowej.


głębokie bikini

Aby usunąć niepożądaną roślinność z takiej strefy intymnej, można użyć golarki oraz specjalny krem dla skóry wrażliwej. Jednak następnego dnia po goleniu cię znaleźć nieprzyjemny kolczasty zarost, który zmusi cię do powtórzenia procedury. Ale należy pamiętać, że codzienne golenie prowadzi do podrażnienia skóry. A jeśli planujesz romantyczną randkę, a człowiek postara, aby ci cunnilingus z trzydniowym zarostem na policzkach, efekt pieszczot zostaną zredukowane do zera.

Jeśli wrażeniem reklamy i kupił depilatora w nadziei długotrwałego braku włosów w okolicy bikini, nie wahaj się – będzie to tak, ale to jest bardzo bolesne. Kilka pań śmie używać urządzenia w obszarze tuż nad stopami. Ale jeśli wprowadź liczbę tych dzielnych dziewczyn, to jesteś w szczęście – jesteś właścicielem wysokiego progu bólu. Ale jest jedna wada depilator aplikacja – wrastające włosy. Dlatego zaleca się, aby używać tego urządzenia do stóp, to lepiej wybrać coś trochę mniej bolesne dla strefy intymnej.

Woskowanie – najbardziej delikatny sposób, aby usunąć włosy w obszarze głębokiego bikini

Po zabiegi woskiem włosy rosną powoli i nie tak widoczne. Potem ból krótkotrwałe, w przeciwieństwie do depilacji. Woskowanie jest lepiej zacząć w salonie, i tylko wtedy, gdy nauczysz się, jak to zrobić, można powtórzyć procedurę w domu. Najważniejszą rzeczą jest to, aby kupić wosk jakości i dowiedzieć się, jak usunąć włosy przed ich wzrostu. Często musimy użyć taśmy woskowe w tym samym miejscu kilka razy, bo w domu nie zawsze usunąć wszystkie włosy.

Jeśli masz inny cierpliwości i wytrwałości, można spróbować usunąć włosy w strefie głębokiego bikini z pęsetą. Oczywiście, nie wszystkie mają czasu, cierpliwości, aby skorzystać z tej metody pozbycia się niepożądanej roślinności. Dla dziewczyn, które nie chcą doświadczyć niedogodności depilacji strefy bikini głębokie, zaleca się użycie golarki elektrycznej. Jest całkowicie bezbolesny, poza tym można tworzyć wszelkiego rodzaju intymnej „Hair”.

Depilacja laserowa – gładka skóra na zawsze!

Dla tych dziewcząt, którzy chcą pozbyć się włosów przez długi czas, odpowiedni laser do usuwania włosów lub depilacja głęboka bikini. Ale to jest drogie i muszą mieć czas do kilku sesjach tej procedury. Chcę nowych doświadczeń i zmienić? Zmienić projekt obszaru bikini! można całkowicie usunąć włosy lub zrobić jakieś ciekawe dla was intymne fryzury.

I pamiętaj! Dziewczynka w każdym wieku i statusu powinna dbać o siebie. Nikt nie wie co dzień jesteś na pełnym nocy z pasji i miłości. Nie ma nic lepszego niż niespodziewanych zwrotów losu, więc być gotowy do nich też!