769 Shares 5739 views

Małe lalki dla dziewczynek: bez nich nigdzie

Podczas gry dziecko szczepi wiele przydatnych cech. Rzeczywiście, aby zmusić dziecko do czyszczenia rzeczy dość trudne, ale proces bicie i przekształcając go w Fun Fun – łatwo. I oczywiście, aby miłość, poczucie odpowiedzialności, zdolność do opieki i inne umiejętności mogą być rozwijane przy pomocy gier fabularnych. Małe lalki dla dziewczynek – zabawki, które wchodzą w domu, kiedy dziecko jest jeszcze mniej niż rok, a zainteresowanie nimi nie gaśnie i lata liceum. Jaki jest sekret ich niesłabnącą popularnością?

Małe lalki zabawki dla dziewczynek – Out of Time

Oczywiście, konwencjonalne PUP prototypowe stal lalka, w której dziewczęta grają więcej niż jedno stulecie. Rzeczywiście, gra fabularna w matki i dziecka samego nieciekawe, a wraz z ukochaną, prawie rzeczywistym Katya lub Masza – po prostu zapiera dech w piersiach. A jeśli lalka jak dwie krople wody podobny do małego dziecka, które musi nakarmić, wykąpać, położyć się do łóżka, a nawet wybrać się na spacer, przyjemne troski dziewczynka nie wystarczy na jeden dzień. Dlatego pupsikov, jak pieszczotliwie nazywa się dziecko, czekał ogromny sukces.

Oczywiście, technologia ewoluuje, a dzisiejsze dzieci od najmłodszych lat spędzają więcej czasu w wirtualnym świecie, brakuje wielką szansę zagrać w żywych, prawdziwych gier. Jednak psychologowie twierdzą, że dziecko gra fabularna w troskliwego mama jest bardzo przydatny dla młodych dziewcząt. Rzeczywiście, argumentować, w tym przypadku nic. Dlatego też, w pogoni za modą, nie zapomnij, że dziecko musi w pełni rozwijać. Z drugiej strony, dlaczego nie skorzystać z tych cudów, które dały postęp techniczny, wybór gry dla dziewczyn. CPMP w trakcie jej istnienia dość mocno zmodyfikowane. Z tego powodu troski o nich stało się bardziej realistyczne.

Małe lalki dla dziewczynek: co to było i co było

Kilka lat temu, wszystkie kamyczki-kids zabawkꔄbyły bardzo podobne do siebie. Pupsik i mały zestaw ubrań – to wszystko, co jest wliczone w cenę.

Ale czas mija, a zmiany wpływają nawet dość konserwatywnych elementów, w tym lalki. Małe lalki dla dziewczynek „nauczył się” zbyt wiele zrobić proste ruchy, pić i jeszcze mówić, nie wspominając o tym, że dokonując dziecka zabawka zawiera wszystko, czego potrzeba. Manekin, dzbanek, butelka, kilka zestawów ubrań , i wiele więcej.

Małe lalki dla dziewczynek może być wielkość noworodka, a tam jest mini-opcje, które można zabić czas w drodze. Nawiasem mówiąc, kolejny plus jest to, że miniaturowe wersje mogą być używane podczas gry z modeli domów.

Nie wszystkie lalki można wykąpać i umyć pupsika może naprawdę, ponieważ niektóre z nich są sprzedawane w komplecie z zasobnika i innych akcesoriów niezbędnych do tego celu. Tak więc gra może wymyślić bardzo wiele, choć wszyscy są członkami jednej wielkiej akcji, podczas której dziewczęta czują się bardziej dojrzały, bo wszyscy chcą się rozwijać bardziej.

Jeśli mówimy o cenie takich zabawek, najbardziej bezpretensjonalny modele produkcji krajowej, która jest zwrócona wiele matek nadal pamiętam z mojego dzieciństwa, istnieje około dwieście rubli, ale dla interaktywnych elementów będzie musiał zapłacić znacznie większą kwotę. W zależności od zestawu „umiejętności” szczeniąt, oraz zestaw akcesoriów dołączonych do niego, jego cena może być dwóch lub nawet trzech tysięcy rubli.