300 Shares 3659 views

Przedstawiając historię A.Kuprin (podsumowanie): „Wonderful Doktor”

„Ta historia ma miejsce w rzeczywistości” – mówi autor pierwszych wierszy historii. Oto jego podsumowanie. „Wonderful Doktor” różni pojemny sens i język żywy. Dokumentalny baza daje narracji specjalną intrygujący posmak. Finał otwiera tajne.


„Wonderful Doktor” streszczeniem historii. głodne dzieci

dwóch chłopców i połykaniem, ślinienie krosna, z ożywieniem omawiając co widział zatrzymał się przed witryną z duchem gastronomicznej. Wyglądają wesoły różowy pieczone prosię z gałązką zielony w ustach. Narracja „Martwa natura” za autora szklanym daje bardzo estetycznie i apetycznie. Tu i „wianek kiełbasy” i „piramida blado złoty mandarynki”. Głodne dzieci rzucać na nich „Love-głodny” oczy. Zbyt kontrastowe wygląda gotowy na Boże Narodzenie Kijowie porównaniu z smukłe figury nędznych biednych dzieci.

fatalny rok

Grisha i Wołodia poszedł w imieniu matki z listem poparcia. Tak, tylko portier wpływowy przeznaczenia z nadużywaniem pojechaliśmy trochę Ragamuffin. Potem wrócili do domu – piwnica z „płacz od wilgotnych ścian.” Opis rodziny Mertsalova powoduje ostre współczucie. Znajduje się w siedem-letniej siostry, gorączka, obok siebie w kołysce usiłujący z krzykiem głodne dziecko. Wychudzona kobieta „z zaciemnionym obliczu smutku” daje chłopiec pozostaje zimne zupy, które nie mają nic do rozgrzać. Ojciec z „opuchnięte” od zimnych rąk. Dowiadujemy się, że jest w tym pamiętnego roku, chory z gorączką, stracił kontrolę nad miejscem, które przynosi skromne dochody. Jeden po drugim padało nędzę: zaczęli boli dzieci, opuścił wszystkie swoje oszczędności, moja córka umarła, jest teraz ciężko zachorował drugi. Jałmużna nikt nie złożył, a prośba była już pewna. Oto opis nieszczęść, ich podsumowanie.

wspaniały lekarz

Rozpacz obejmuje Mertsalova, opuszcza dom, wędrując po mieście, bez względu na to, co ma nadziei. Zmęczony, siada na ławce w parku miejskim, i czuje się chęć popełnienia samobójstwa. W tym momencie w alei obcy pojawia. Siedzi tam i zaczyna przyjazną rozmowę. Kiedy starzec mówi prezentów kupowanych dla przyjaciół dzieci, Mertsalov nie stać i zaczyna krzyczeć na gorąco i zawzięcie, że jego dzieci „umierają z głodu.” Starzec słucha uważnie mylić historię i oferuje pomoc: Okazuje się, że on – lekarz. Mertsalov prowadzi go do niej. Lekarz bada chorej, pisze receptę, dając pieniądze na zakup drewna, leków i żywności. Tego samego wieczoru Mertsalov na etykiecie na butelce medycyny, aby dowiedzieć się nazwy swojego dobroczyńcy – profesora Pirogov, znanego rosyjskiego lekarza. Od tego czasu jednak „Anioł zstąpił” na rodzinę, a jego firma udał się na wzgórze. Tak twierdzi Kuprin. Wspaniały lekarz (podsumowanie Podsumowując ten wniosek do końca) zrobić bardzo humanitarnie, a to zmieniło nie tylko fakty, ale także świat bohaterów opowieści. Chłopcy dorastali, jedna z nich miała poważne stanowisko w banku i zawsze był szczególnie wrażliwy na potrzeby ludzi biednych.