542 Shares 3799 views

Ryby suflet – Przepis dla dzieci i dorosłych!

Ryby suflet, recepta , która wymaga połączenia dobrego smaku i użyteczne produkty mogą być klasyfikowane jako dania ze zdrową żywnością. Suflet z ryb jest często gotowane dla dzieci, ponieważ jest to przydatne i satysfakcjonujące. Ponadto, delikatny suflet ma jednolitą strukturę, piecze w piekarniku lub na parze, bez tłuszczu, nie zawiera kości – wszystkie te zalety pozwalają gotować to danie dla dorosłych i dla dzieci. Może to być miły do dekoracji i piec w różnorodnych formach.


Można podejść do procesu twórczego i dodać zielonej cebuli, kukurydzy i papryki słodkiej, a następnie skręcić w kontekście bardzo piękne ryby suflet. Receptura przygotowania tego dania nie implikuje żadnych niezwykłych składników lub trudności w technologii, która daje możliwość suflet ryby nawet początkujący gospodyni lub młodej matki, ci, którzy po raz pierwszy do czynienia z potrzebą wyżywić rodzinę z czymś smacznym.

Ryby suflet – przepis dla tych, którzy stosować się do zasad zdrowej diety lub chcą zmniejszyć masę. Jest niskokaloryczny i zawiera składniki odżywcze i witaminy.

Ryby suflet – przepis z papryką

Aby przygotować to danie, potrzebujemy 250 g filetów rybnych (morze ryb), 50 g papryki, cebula, 50 g sera, dwa jajka, łyżkę śmietany 20% tłuszczu, dwie łyżki mąki, dwie łyżki oleju roślinnego, sól i pieprz do smaku.

Filety rybne drobno posiekanej, sól, pieprz i dopraw pripuskayut patelni z masłem, posiekane cebule i kilka łyżki wody. Mamy wyjąć łyżką cedzakową i ostudzić. Trzy ser na tarce z małymi otworami, papryka pokroić w kostkę.

Ryby i mieszaninę cebuli powinien być wysłany do miksera, dodać do śmietany, żółtek jaj i przygotowane mąki, dobrze wymieszać i trzepaczka. Dodać paprykę tarty ser miesza się mieszaninę. Oddzielnie bita do jaj białek puszyste pianki. Ostrożnie dodać masę spienia się podczas mieszania z łyżką z góry na dół, aby zapobiec osadzaniu się białek.

Gotowy formochkam ciasta ryby rozszerzona (albo pobierane do jednej formy), wypełniając połowy objętości. Piec w dobrze ogrzewanym piecu przez około pół godziny. Sprawdź gotowość potrawy można wykałaczką lub drewnianym kijem. Okazuje się bardzo delikatne i smaczne danie, są również bardzo interesujące w kontekście.

Suflet z ryb dla dzieci

Aby przygotować suflet ryby dla dzieci muszą wziąć 250 g filetów z ryb morskich, cztery jaja kurze 50 ml 15% śmietany, dwadzieścia gramów masła, jeden pomidor, łyżka kukurydzy w puszkach i koperkiem. Sól – do smaku.

Filety rybne muszą wrzenia w słonej wodzie, pocięte na kawałki i zmielić z talerza lub mikserze. Jaja są podzielone na białych i żółtka, wymieszać z żółtkami masowych ryby. Dodaj do tego mieszać pokrojone warzywa i pomidorów. Wszystkie składniki są dobrze wymieszane.

W osobnym naczyniu bicza białe , puszyste i trwałej piany, delikatnie dodanie śmietany i pokonać również ponownie. Dodać masę białka do mieszaniny ryb i bardzo łagodnie mieszać, aby uniknąć gwałtownych ruchów do białek nie spadły.

Tłuszczów do pieczenia masła na dnie puszki kukurydzy nalewania, ryby wlać uzyskany mieszaninę i pieczone w piekarniku (180 ° C) przez piętnaście minut. Smaczne suflet ryby bardzo lubią swoje dziecko!

Można zrobić rybę suflet parowa. Do jego przygotowania będzie wymagać tych samych składników i tej samej techniki gotowania, z wyjątkiem ostatniego etapu – pieczenia w piekarniku. Zamiast ryby mieszanina w postaci niezbędnych do pary około 25-30 minut. Ten suflet dostaje jeszcze więcej ofert. Podmuch ryby pary może przygotować młodych dzieci i starszego malucha – piec.

Przygotowanie suflet ryby, to pyszne feed cała rodzina i uzyskać wiele składników odżywczych i zabawy! Idź kupić ryby!