885 Shares 3732 views

Płyn do elektronicznych papierosów z rękami (w domu)

Dziś wielu byłych użytkowników tytoniu włączony do popularnego produktu – elektronicznego papierosa. Producenci urządzeń oferują swoim klientom szeroki wachlarz marek, o różnych kształtach i szeroki zakres cen. Istnieją jednak ludzie, dla których tworzenie papierosa z jego własną – kwestia zasad. W tym artykule będziemy odpowiedzi na często zadawane pytanie: jak zrobić płyn do elektronicznych papierosów? Zdjęcia dostarczone tu ilustrują popularność WE i różnorodności ich gamy produktów.

Urządzenie to papieros

Najpierw musimy zrozumieć, co jest w produkcie. To ciało, atomizer, bateria, kasety i mikrochip. Każda z tych części można kupić w specjalistycznych sklepach. Jednak o wiele tańsze i bardziej interesujące do wytwarzania części i płynów do elektronicznych papierosów z rękami z materiałów złomu. Na przykład, mała latarka lub strzykawki lekarskie jest całkiem możliwe, aby pomieścić przyszłego papierosy mieszkaniowych. Jak bateria nadaje palcem lub akumulatorów mizinchikovye. atomizer obudowa może zastąpić zwykły ustnik. Aby utworzyć pełnoprawnym atomizer będzie trzeba także ceramiczny kubek i knota. METAP i spirala nichromem włókna są fakultatywne części.

Jak zainstalować papierosa?

Zespół elektronicznego papierosa nie jest trudne. Po pierwsze, naprawić okablowanie z dwoma śrubami wewnątrz korpusu rozpylacza, a następnie podłączyć je do styków baterii. Mieszaj? Spirali nichromem włókna muszą być zamocowane do przeciwległych końców śrub. Opcjonalnie można również dostosować przycisk, aby monitorować i sterować ogrzewaniem, ale nie jest to obowiązkowe. Niechciane przedmioty mogą tylko skomplikować proces, w rzeczywistości, naszym zadaniem – aby sprawę i płyn do elektronicznego papierosa z jego własnych rąk w domu, to jest tak, że każda osoba może poradzić sobie z zadaniem.

Strona główna – dokładnie przestrzegać zaleceń zespołu, po którym wszystkie elementy są wstępnie spięte starannie umieszczone w głównym korpusie produktu. Sprawdź, czy zmontowanego elektronicznego papierosa, wystarczy poprawnie. Jeśli powrót powietrza rozpylacza wchodzi podczas wydechu, udało się stworzyć obudowę wysokiej jakości oraz środki do elektronicznego papierosa własnymi rękami.

Co to jest płyn do ES?

Zanim powiemy o procesie jej tworzenia, konieczne jest, aby w pełni zrozumieć, co to oznacza. Po pierwsze, nie jest przeznaczony do kartridżów e papierosów. To dzięki skład tej cieczy podczas palenia wytwarza parę, która symuluje dym wspólnym i długo zwykłego tytoniu. Istnieje kilka rodzajów takiego napełniania, i różnią się w zależności od procentowej zawartości nikotyny. Jest to kolejny plus, bo można kupić lub zrobić płyn do elektronicznych papierosów bez nikotyny z ich rąk w ogóle, albo w celu dostosowania jego stężenia. Jest to różnorodność smaków, co jest ważne. Każda osoba może wybrać swój ulubiony smak i wymień go, jeśli jest znudzony. zwykle sprzedawane wkłady, czyli czołgów, gdzie mieszanina palenie jest przechowywany w specjalnym sklepie. Wielkość takich wkładów mogą być różne, ale średnio zastąpi ci 30-40 zwykłych papierosów. Gdy kaseta jest skończona, to często wyrzucane, ale ludzie, którzy mają doświadczenie z palenia ES, twierdzą, że nie trzeba. Znacznie bardziej ekonomiczne po prostu wypełnić swój „lek” (jak często są one określane jako sos), tym bardziej, że można zrobić to najbardziej płynny elektronicznych papierosów ręcznie.

struktura

Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jakie składniki są zawarte w standardowym składzie płynu do elektronicznego papierosa typu. Klasyczny przykład wykonania zawiera destylowaną wodę, glikol propylenowy lub gliceryna żywności oczyszczono nikotyny w postaci ciekłej i smaków. Jak widać, składniki nie są zbyt skomplikowane, są one dość łatwe do uzyskania. Jest to bardzo korzystne, aby płyn do elektronicznego papierosa własnymi rękami. „Gdzie dużo pary wodnej, jest opatrunek jakość” – jest prawem podstawowym, po kompozycja jest skierowany do imitację dymu.

glikol propylenowy

Jest przezroczystą ciecz o aczkolwiek słaby, lecz dostatecznie charakterystycznym zapachu. Konsystencja lekko lepki, ma słodki smak. Składnik ten jest dopuszczony do obrotu i szeroko stosowane w wielu krajach jako dodatek do żywności. Jeśli mówimy o przemyśle spożywczym, znajdą Państwo część glikolu propylenowego słodyczy, ulubione ciasteczka owsiane lub rolki gąbki łatwo. Energia i wiele napoje gazowane zawierają również ten składnik. Jest on stosowany w produkcji kosmetyków, ponieważ ma zmiękczający i nawilżający efekt, który jest bardzo przydatny do tworzenia różnego rodzaju szamponów, balsamów i innych. O ile nasza tematem jest kwestia jak zrobić płyn do elektronicznych papierosów w domu, możemy śmiało powiedzieć: bez tego składnika – w jakikolwiek sposób. Tutaj, ze względu na higroskopijny glikol propylenowy pozwala na utrzymywanie poziomu wilgotności do długotrwałego przechowywania. Wykonuje również sterylizację, konserwant i funkcję przeciwbakteryjną.

glicerol

Lepki, przezroczysty i bezbarwny, płynny, który rozpuszcza się całkowicie w wodzie. Komponent jest często stosowany jako dodatek do żywności stosowanego do wytwarzania ekstraktu herbaty, imbir, kawę i inne rośliny. Jest szeroko stosowany w procesie produkcji musztardy, każdy galaretek, napojów, które nie zawierają alkoholu i octu. Dla tych, którzy przynajmniej raz zastanawiał się, jak zrobić płyn do papierosów elektronicznych grube, odpowiedź znajduje się: pomoc glicerynę. Jest on powszechnie stosowany w przemyśle w celu rozpuszczenia wszystkich rodzajów lekarstw i zwiększenie lepkości ciekłych składników.

nikotyna

W rzeczywistości jest to alkaloid zawarty w dużych ilościach w roślinach należących do rodziny psiankowatych. Należą do nich tytoń, pomidory, ziemniaki, bakłażan, etc. Ze względu na swoje właściwości higroskopijne jest łatwo miesza się z wodą. Nikotyna ma ostry nieprzyjemny zapach i smak. Podczas długotrwałego użytkowania przyczyn zarówno fizycznego i silnego uzależnienia psychicznego. Ważne jest, aby pamiętać, że nikotyna – prawdziwa trucizna, która może prowadzić do śmierci. Dlatego też, jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób, aby płyn do papierosów elektronicznych do zapamiętania: używany do napełniania tylko rozcieńczoną nikotynę. Skóra nawet kropelki substancji w czystej postaci z pewnością dostarczy Ci w poważne kłopoty ze swoim zdrowiem. Jeśli ostatecznym celem jest wykorzystanie ES – w końcu rzucić palenie, mają cierpliwości. Nie od razu zrezygnować z kaset nikotyny. Ważne jest, aby w pełni zrozumieć, jak zrobić płyn do papierosów elektronicznych. Na mg, stopniowe, stopniowo zmniejsza się zawartość nikotyny nadzienia. Jedynym sposobem będzie można zapomnieć o jego nałogu.

smaki

W celu nadania smaku i aromatu nowoczesnego płynu dodać specjalny aromat identyczny z naturalnym. Miło było nie tylko palenie elektronicznego papierosa i cieszyć się w tych samych zapachów ulubione kolory lub, powiedzmy, owocowych. W celu wytworzenia płynu do elektronicznych papierosów z własnymi rękami, wykorzystać te środki aromatyzujące, które są nietoksyczne przez drogi oddechowe i nie pozostawiać sadzę i zanieczyszczenia oleju przez odparowanie. Popularne eteryczne olejki są zdecydowanie nie nadaje.

Elektryczne fanom dzisiaj jest niezwykle trudno zaskoczyć, ponieważ sklepy oferują szeroką gamę różnych dodatków i wypełniaczy pachnące. Ci, którzy początkowo trudno porzucić zwykłe papierosy, odpowiedni opatrunek z klasycznego zapachu tytoniu i egzotycznych kochanków mogą korzystać z aromatem owoców, czekolady, wanilii i mięty. Dla wymagających i nie istnieje „lekarstwo” ze smakiem napojów alkoholowych, takich jak gin, brandy lub likieru. Taka różnorodność wypełniaczy daje wiele opcji, w jaki sposób, aby płyn do elektronicznych papierosów, aby wybrać ulubiony smak i zawartość nikotyny kontrolę. Co może być bardziej wygodne?

Prawda, jeśli niezależny przygotowanie?

Jego własne ES Tankowanie zrobić z wielu celów. Po pierwsze, ze względu na redukcję kosztów, ponieważ płyn kupiony w sklepie, będzie kosztować kilka razy droższe niż jednego można zrobić samemu. Po drugie, to wiesz na pewno, że wypełnienie nie zawiera nic zbędnego. Kolejną zaletą jest to, że będziesz w stanie stworzyć niepowtarzalny płyn z twierdzy i smak, który najbardziej Ci odpowiada i nie może ono dostępne w handlu. Głównym powodem, dla którego fani elektronicznych papierosów często uciekają się do mieszania cieczy siebie, oczywiście, jest cena. Doświadczeni palacze twierdzą, że cena zapełniać zakupy więcej niż 5 razy.

Procedura działania

1), glikol propylenowy i gliceryna są podstawą ładowania, składniki te muszą być zmieszane w optymalnym dla każdego indywidualnego przypadku i proporcje dodano wodę destylowaną.

2) określenie pożądanego stężenia nikotyny. Dla początkujących, to najlepiej, aby rozcieńczony.

W celu prawidłowego obliczenia ilości składników potrzebnych do określenia przybliżonej liczby papierosów wypalanych dziennie przez użytkownika, a następnie pomnożyć tę kwotę przez zawartość nikotyny na papieros (można przeczytać na opakowaniu). Dla przykładu, zwykle ogranicza się do jednego pakietu na dzień, to znaczy 20 papierosów pomnożonej przez, na przykład, 0,8 mg nikotyny (zawartego w 1 cz.) Daje 16 mg produktu. Oznacza to, że należy zacząć od płynu w dawce 16 mg i stopniowo zmniejszać koncentrację.

3) pozostałe 10% – jest smakowy.

Tutaj mamy odpowiedzieć na często zadawane pytanie dzisiaj o jak zrobić płyn do papierosów elektronicznych. Instrukcje, jak widać, nie jest niczym trudnym. Najważniejsze – wyraźnie za nią i do poważnego rozważenia procesu.

środki ostrożności

W procesie napełniania, mamy do czynienia z, choć proste, ale wciąż z reakcji chemicznej, więc należy być bardzo ostrożnym. Po raz kolejny przypominamy, że kupując czysty i nie rozcieńczoną nikotynę, jesteś w grupie ryzyka zarówno własnego zdrowia i zdrowia ludzi wokół ciebie. Wszystkie zakupione elementy należy przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w miejscach, w których dokładnie nie natknąć się dzieci lub zwierzęta domowe. Bądź odpowiedzialny! Nie myśl, że papieros elektroniczny jest całkowicie nieszkodliwe, więc dym może być w nieograniczonych ilościach. Należy pamiętać, że w płynie zawiera nikotynę, która jest szkodliwa dla zdrowia, wiedzą miarą wszystkich rzeczy. Nie zakupu komponentów do płynu w wątpliwych sprzedawców lub znajomych. Zaufaj tylko znak jakości na opakowaniu i należy zwrócić uwagę na stopień oczyszczania USP. Liczne badania wykazały, że wszystkie składniki w niewielkich ilościach są bezpieczne dla zdrowia ludzkiego.

niektóre przeciwko

Nie wszyscy wspierać niezależną produkcję stacji benzynowych dla ES, tłumacząc, że fakt, że niedoświadczony człowiek może zaszkodzić ich zdrowiu z powodu nieznajomości lub zaniedbania. Według wielu, lepiej jest powierzyć tę pracę profesjonalistom, którzy wiedzą dokładnie, co iw jakich proporcjach wymieszać. Jeżeli nie jesteś pewien, że mogą one wyraźnie postępuj zgodnie z instrukcjami i nie pomylić, nie warto ryzykować. W takich przypadkach lepiej jest przepłacać i kupić gotowy płyn w sklepie, oszczędzając sobie w ten sposób od kłopotów i doświadczeń.

wniosek

Podsumowując, możemy sformułować kilka określające momenty:

1) cieczy klasyczny na papieros zawiera 5 składników. Należą do nich glikol propylenowy, nikotyna, gliceryna, oczyszczoną wodę i środki aromatyzujące.

2) podczas tworzenia lub wybór płynu jest, aby zwrócić uwagę na procent nikotyny, stosunek glikolu propylenowego i gliceryny i nietoksyczności środki aromatyzujące.

3) Przygotować płyn w domu nie jest trudne, wystarczy mieć wszystkie niezbędne składniki i ściśle przestrzegać instrukcji.

4) obliczyć stosunek powinien być zgodny z cieczy kalkulator.