365 Shares 8745 views

Manicure czerni i złota. Paznokcie w modnych odcieniach. Pomysły i funkcje

Myśląc nad obrazem, trzeba rozważyć wszystkie szczegóły. Po niechlujstwa lub nieprawidłowe manicure może podważyć całą pracę dla doboru skutecznej stroju. Hue wybrany gwóźdź powinien być w harmonii z makijażu, ubrania i akcesoria. Szczególna ostrożność jest wymagana kolory jak czerń i złoto. Paznokcie pomalowane w tych kolorów może stać się główną cechą zarówno obrazu i jego nieodwracalnego uszkodzenia.


Niektóre wielkie idee opisane w tym artykule pomogą Ci stworzyć ekskluzywny wizerunek.

Czas i miejsce dla czerni i złota paznokci

Wszelkie mistrz manicure wie, że każdy kolor jest odpowiedni do danej sytuacji. Tradycyjnie, czarny i złoty manicure mowa wieczorem.

Podstawowym błędem, który często popełniają początkujący obawy długość paznokcia. Wszystkie ciemne kolory wyglądają dużo lepiej na krótkich nagietki i często długo wyglądać drapieżnie, a nawet wulgarne.

Manicure w kolorach czerni i złota, oczywiście, można zrobić, aby właściciele wydłużone nagietek, ale pod warunkiem, że ich kształt jest blisko idealne, a dokładność aplikacji na wierzchu. Ale ta kombinacja nie jest wspólne dla codziennego stylu. Zwykle uciekają się do niego w przeddzień święta.

Kolejny ważny szczegół, które należy wziąć pod uwagę, kto ma zamiar zrobić czarno-złoty manicure własne działanie dotyczy. Pamiętaj, że oba te odcienie nie wybacza błędów. Skórek barwione, szorstka, nierówna powierzchnia uderzeń – wszystko to jest niedopuszczalne, ponieważ nawet najmniejszy błąd będzie oczywiste.

Najprościej: elegancki manicure z kryształkami

Zgadzam się, wygląda luksusowe pióra, ale biorąc pod uwagę to jest oczywiste, że technologia jest prosta. Będziesz potrzebował czarnego lakieru i złota dżetów, mniejszy, tym lepiej. Ten manicure można zrobić za pomocą szelak oraz lakier zwykły.

Przynieś swoje ręce, aby usunąć cały nadmiar na powierzchni paznokci spacer buff. Zastosuj czarną farbą i pozostawić do wyschnięcia. Jeśli używasz żelu użyć lampy.

Wykorzystując pęsetę, delikatnie umieścić kryształy w kolejności, w jakiej chcesz, ale staraj się nie przesadzić. Jeśli czujesz, że baza klej nie wklejać na tyle silny, wzmacniają ją ze specjalnym klejem do sztucznych paznokci.

Wystarczy trochę wysiłku – manicure i gotowe. Szczególnie imponujące będzie wyglądać, jeśli biżuteria jest obecna także czarne złoto.

Paznokcie w stylu mozaiki

Dzisiaj ten manicure jest bardzo popularny. Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić. Można użyć gotowych wskazówek, naklejek i malować się ostrożnie.

Wygląda wspaniały tandem mozaiki i szkło do paznokci, dla których potrzebny jest specjalny film.

Pokrywa warstwę lakieru do paznokci jasnozłoty (lub beżowe) spoin. Dopóki jest ona sucha, umieścić trójkąty pęsetą z filmu. Do wyschnięcia i wyciągnąć kilka czarny liniowy. Pamiętaj, aby użyć bardzo cienkiej szczotki i aplikatory.

blask

manikiurzystka zaleca się stosowanie farby z brokatem dla tych, którzy dopiero zaczynają uczyć się podstaw sztuki paznokci. Specjalne umiejętności nie są wymagane, ale wzór okaże się spektakularne, zwłaszcza jeśli farba zawiera inkluzje o różnej wielkości i koloru.

Ten pomysł jest świetny i szybko zrobić manicure na wakacje. Nie jest tajemnicą, że na publikację wielkiego czerni i złota. Paznokcie pomalowane czarny lakier żelu stosując konwencjonalne blask musujące można dokonać w ciągu kilku minut.

Wzornik manicure

Poniższa metoda wymaga wytrwałości, a nawet dyscypliny. Jeśli coś pójdzie nie tak, nie starają się narysować linię, to lepiej, aby usunąć lakier do paznokci i poprawek.

Aby ułatwić pracę, użyj cienkie paski. aplikatory profesjonalne brakowało znaku lekko lepką substancję, która nie pozwoli im się przesunąć na gwoździu. Jest to bardzo wygodne. Jednak, na ogół, na tej manicure jako aplikator może być stosowany nawet wycięte z pasków papieru. Szczególnie dobre manicure matowy czarny złota, skonfigurowane w tej technice.

Święto zbliża

Wiemy już, że wiele kobiet nie są w pośpiechu, aby zrobić manicure w tych kolorów w życiu codziennym. Ale zdarza się, że jest dokładnie to, czego potrzebujesz!

Motyw party – to dobry pretekst, aby czarny manicure ze złotym wzorem. A podobne festiwale poświęcone jednego podmiotu, obecnie u szczytu popularności. Na przykład, jeśli wybierasz się na wieczór panieński w czarownice stylu, taki pomysł może stać się hitem. Wspominaliśmy już, w jaki sposób efekt może mieć czerni i złota – paznokcie mogą wyglądać agresywny. Być może, siedząc w formacie szabatu – to tylko ich sprawa?

Popularnie tej kombinacji na święta. Zrobić wspaniały manicure ze złota płatki śniegu można wykorzystać kalkomanie, naklejki lub umiera. Oczywiście, można i narysować mroźny wzór, ale rzecz, która wymaga dużych umiejętności. Ale wynik jest dobry – Paznokcie w stylu tej zimy opowieść.

Innym powodem, dla lśniącej czerni i złota manicure, który jest po prostu niemożliwe, nie wspominając – jest Halloween. Wystarczy wkleić na gwoździe, metalowe ozdoby w postaci lotnej myszy, duchy lub słodkie cherepushek stać się królową wieczoru.

W każdym razie, wybór projektu na czarnym i złotym lakierem do paznokci, nie zapomnij o sens działań. Jak czerń i złoto – kolor jest bardzo kapryśna. Warto trochę zbyt daleko – a wynik będzie przypominać bardziej Madame Broshkina, nie stylowe damy. Ale połączenie umiejętne i racjonalne wygląda naprawdę luksusowe.