514 Shares 9324 views

Nissan Wingroad: najciekawsze rzeczy o Utility Vehicles japońskich

Nissan Wingroad – ten pojazd użytkowy, produkowane w świetle japońskiego koncernu „Nissan”. On produkowany na rynek krajowy. Model ten stał się bardzo popularny – zarówno w Japonii i na Dalekim Wschodzie. Dlaczego? Ma to wiele przyczyn. Cóż, trzeba powiedzieć, przynajmniej niektóre z.


Krótko o modelu

Tak więc, pomimo faktu, że Nissan Wingroad – Maszyna wyprodukowana dla krajowego rynku azjatyckim, zyskał popularność w naszym kraju. Rosjanie kochał minivan dzięki stylowy i ciekawy design i zestaw funkcji potrzebnych samochód tej klasy. Więcej samochód stał się znany w Ameryce Południowej. Oni sprzedają w wersji z kierownicą po lewej stronie. Interesujące jest to, że jak większość taksówek w Peru są samochody tego modelu jest.

Poprzednik Nissan Wingroad WFY11 sekundy ciało – ten wagon, znany jako słonecznej Kalifornii. Nawiasem mówiąc, ten model również cieszył się dużą popularnością. Dlatego nie dziwi fakt, że i wyznawca, który nagrał się do minivanów, wzrosła do wyeksponowany.

Na pierwszej generacji

Pierwszy Nissan Wingroad (Y10 dokonane w ciele) powstała na Słonecznym platformy. Potencjalni nabywcy następnie oferują wybór 14 różnych modyfikacji. Zakres miał przekładni automatycznych i mechanicznych. Plus, producenci Opracowaliśmy nawet wszystkie koła wersji dysku. Co o napędowych? Większość tych modelu zakupów – samochód z silnikiem o pojemności 1,8 litra, który rozwija moc 125 koni mechanicznych. Dobrym wskaźnikiem dla samochodów osobowych i ciężarowych. Opcje, oczywiście, skromny – ABS, cztery okna, dwie poduszki powietrzne, elektrycznie sterowane lusterka, klimatyzacja. W zasadzie – wszystko co może być potrzebne. I, oczywiście, komfortowy salon. W rzeczywistości, aby stworzyć komfortowe krzesło i zostawić dużo miejsca w środku – to było głównym celem twórców. Muszę przyznać, że zrobili go osiągnąć.

druga generacja

Nissan Wingroad, który rozpoczął publikację w 1999 roku została przekształcona w przeciwieństwie do swoich poprzedników, w pierwszym pokoleniu. Maszyna ta wywodzi bardziej szczegółowe prace projektowe. Po pierwsze, przednia część modelu została poprawiona. W efekcie sprzedaż Nissan Wingroad znacząco wzrosła. Ponieważ samochód zaczął wyglądać bardziej delikatnie i ostrożnie. Ale to jest dobrze wiadomo, że wygląd – ważna jakość, dla których konieczne jest, aby zwrócić uwagę przy zakupie samochodu.

W 2001 roku model ten został sprzedany w wysokości pięciu tysięcy egzemplarzy. Organ ten może ukrywać się około 47 różnych modyfikacji (jeśli nie brać pod uwagę Nissan Wingroad AD, która różni się od tej wersji tylko optyka). Cóż, jaka wersja była dostępna dla potencjalnych klientów, konieczne jest, aby rozmawiać osobno.

O jednostki napędowe

Cóż, na wozy drugiej generacji dostępne były wyłącznie benzynowe silniki. To nie jest tak mocny, ale nadaje się do minivanów. Najbardziej słaby sporządził 86 koni mechanicznych. Najsilniejsze – 190 „konie”. Były one dostępne i tak zwane „średnie” warianty. Na przykład, 105 KM urządzenia i silniki 120 i 150 „konie”.

napęd na cztery koła będzie dostępny tylko dla tych wersji, które mają silnik o pojemności 1,8 litra pod maską. Nawiasem mówiąc, skrzynia biegów daje możliwość wyboru. Był dostępny jako automatyczne i ręczne – tu wszystko zależy od preferencji kupującego. Plus, gdy producenci dodany CVT wyposażona z możliwością ręcznego wyboru biegów (których jest sześć).

Wiele osób zastanawia się, czy istnieje wersja diesel. Tak, one istnieją, ale tylko na niesławnej Nissan AD. Ale zarówno napęd przednich i tylnych kół. A także wyposażony w „mechanika” lub „automatyczne”. Na ogół, wybór jest. Na korzyść silnika wysokoprężnego jest dokonywane przez ludzi, którzy cenią sobie oszczędność, ponieważ ta wersja nie zużywają mniej paliwa niż benzyny. Wiele firm kupuje te samochody jako pojazdy firmy, zdecydowano się na zakup warianty wysokoprężne. Są one idealne do podróży prywatnych.

trzecia generacja

W 2005 roku, nowy samochód – Nissan Wingroad Y12. Ciało było interesujące stylizowany minivan i, w porównaniu z poprzednią generacją, stała dłużej. To wszystko ze względu na fakt, że deweloperzy zwiększyli rozstaw osi o 6,5 cm. silnik Gamma zaczęła obejmować tylko 1.8- i 1.5-litrowe jednostki benzynowe. A teraz, w większości modeli ustalono CVT. Nawiasem mówiąc, w zależności od rodzaju silnika wybiera osobę indywidualnie skonfigurować i zawieszenie.

I zmieniłem salonie. Twórcy skupili się na różnych opcji dla jego transformacji. Teraz wystarczy złożyć fotele przednie, jak i tylne. Przedni panel jest również zmieniony wygląd.

Najlepsze, wygodne i potężne samochody są uważane za „Nissan” z silników dwulitrowych. Oba z nich może pochwalić pojemności 190 koni mechanicznych, a także całą oferowaną takiej wersji z manualną skrzynią biegów lub automatyczną.