582 Shares 9769 views

Tajlandia. Wyspa dla każdego

Wyspy Tajlandii jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych, jak również jednym z najpiękniejszych miejsc na naszej planecie.
Niezależnie od tego, czy jest się z dziećmi lub hałaśliwych firm młodzieżowych, jak nurkowanie czy głośnych stron, w Tajlandii jest wyspa dla każdego.
Phi Phi Island jest najlepiej nadaje się na relaksujący wypoczynek z rodziną, dzięki płytkiej głębi morza, a woda jest zawsze ciepłe. Phi Phi składa się z dwóch wysp: Phi Phi Lei i Phi Phi Don. Wyspa jest niewielka, mogą one poruszać się na piechotę. strzelanie „The Beach” movie odbyła dokładnie tutaj. Wyspy Phi Phi zostały uznane za najlepszy kinoplyazhem według gazety „argumentów i faktów”.
Phuket – największa wyspa i jednym z najbardziej popularnych kurortów Tajlandii. Na tej wyspie harmonijnie łączy dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną i dziewiczą przyrodę. Phuket jest idealnym miejscem na romantyczny wypad lub miesiąc miodowy. Tutaj znajdziesz luksusowe hotele, plaże na relaksujący wypoczynek, a małe restauracje i kawiarnie, gdzie można spróbować lokalnych owoców morza.
Chang – druga co do wielkości wyspa Tajlandii. Oto wielki charakter, wyspa ma status parku narodowego. Chang jest idealnym miejscem na wakacje. Ponadto, wyspa oferuje turystom nurkowania i klubów nocnych. Bangkok mieszkańcy przychodzą do spędzenia weekendu Chang, t. I. Na wyspie jest tylko 4 godziny drogi od stolicy.
Similan Islands – archipelag dziewięciu wysp, Tajlandia Park Narodowy, położony w pobliżu Phuket. Wyspy te są idealne dla miłośników nurkowania, ponieważ są one zawarte w pierwszej piątce nurkowania miejsc na świecie. Istnieje wiele pięknych miejsc do nurkowania, gdzie można obserwować życie stworzeń morskich. Na tych wyspach każdy podróżny może poczuć się jak mały raj.
Eksperci Lipe nazwać najlepszym z wysp Tajlandii, ponieważ nie jest zepsuty przez cywilizację. Tutaj znajdziesz luksusowe hotele i inspirujących miejsc, ale można zanurzyć się w atmosferze prywatności i połączyć się z naturą. Lipe Island słynie z pięknych plaż, czystej wody i dobrych warunków do nurkowania i snorkelingu.
Kut Island znajduje się w pobliżu granicy z Kambodżą, z powodu trudnej sytuacji politycznej, w której przez wiele lat nie był popularny wśród turystów. Ta wyspa jest idealnym miejscem na relaksujący wypoczynek, tu głównie pary bez dzieci. Większość z nich nie został jeszcze poruszony cywilizacji, więc nie można korzystać dziewiczy charakter dżungli, aby zobaczyć piękny wodospad i słuchać śpiew ptaków egzotycznych.
wyspa Tarutao dla tych turystów, którzy chcą poczuć się jak Robinson Crusoe, i być na bezludnej wyspie. Tu nic nie może zakłócić spokój – wyspa nie ma hałaśliwych hoteli, klubów i restauracji, nie było internetu. Jedyna rozrywka w Tarutao – nurkowanie. Tutaj został nakręcony show „The Last Hero” dla tajskiej telewizji.
Każda wyspa ma swój niepowtarzalny charakter i smak. Wybierając się do przeprowadzenia ich święto jednego z tajskich wysp, można uzyskać wiele przyjemnych doświadczeń i pięknymi zdjęciami natury tej tajemniczej jasnym i gościnnym kraju.