781 Shares 1494 views

Jak budować pośladki ćwiczenia dla człowieka lub lokalizacji, z której nogi rosną.

Niestety, ale ci tyłek mężczyźni rzadko zwracają uwagę. Z jednej strony, ponieważ nie jest bardzo watchable miejsce. Az drugiej – wielu po prostu nie przywiązują wagę. I na próżno! Kobiety – inny widok. Co więcej, mężczyźni za ich opieką. Ale nie taki, który przypomina suszonych płoć lub zadu karmione jagnięcinę. Więc śmiało – do perfekcji.


Jak podkręcić pośladki człowieka szybka i uczyć się w centrum fitness, gdzie różnorodność sprzętu do ćwiczeń przeznaczonych dla rozwoju różnych mięśni. Dla mężczyzn, aktywnie uczestniczących w zajęciach sportowych, wskazane jest, aby trzymać się określonej diety. Kalorii może wzrosnąć do 4500kkal. Dieta powinna zawierać wystarczającą ilość białek i witamin.

Jak budować pośladki człowieka i nie dać się zranić? Muszą stosować się do zasad postępowania. Nie można naruszać zasadę ładunku stopniowością, dramatycznie zwiększyć głośność, intensywność i złożoność ćwiczeń. I, oczywiście, należy zwrócić uwagę na mięśnie, które otrzymują największe obciążenia.

Jak budować pośladki mężczyzny w krótkim czasie? Tylko ze stałych codziennych zajęciach, wynik można spodziewać się w ciągu kilku tygodni. Jeśli staje się naprawdę bardzo pilna, przejdź spożycie leków, które pomagają budować masę mięśniową.

Jak budować pośladki mężczyzny i nie lepiej? Możesz pomóc zbilansowaną dietę, która jest wykonana z uwzględnieniem zużycia kalorii. I, oczywiście, zdrowy styl życia, bez żywności i nadużywanie alkoholu.

Jak budować pośladki w domu? Proponowane ćwiczenia naprawdę łatwe do wykonania w domu, jeśli korzystanie z siłowni, jest to niemożliwe z jakiegokolwiek powodu. Tak, a prace powinny być wykonane w przerwie obiadowej.

Ćwiczenia na pośladki.

Ćwiczenia №1. Podskakują.

Pozycja wyjściowa – ręce za głowę, siedząc, łokcie maksymalnie rozwiedzeni stóp umieszczone ramię szerokość od siebie. Wykonaj 20-25 odbijania, nie pochylając się do przodu. Obcasy dotykając podłogi, miękkie lądowanie. Ilość -3 podejścia.

Ćwiczenia №2. Wiosna.

Pozycja wyjściowa – lonży prawą nogę, ręce na pasie. Kolanko do poziomu nosa. Lewa noga na nos, lekko wygięte. W ciągu półtorej minuty wykonać sprężysty ruch w zwolnionym tempie. Po położeniu końcowym stóp zmianie bez przerwy. Ilość – 2 zestawy na każdą nogę.

Ćwiczenia №3. Krany.

Pozycja wyjściowa – hip wziąć na zakręcie 45 stopni nogę w kolanie, ręce oprzeć się na krześle. W ciągu pół minuty maksymalne biodra do tyłu. Powrót do trzymać prosto, nie pochylając się do przodu. Zmienić pozycję nóg. Ilość – 2 zestawy na każdą nogę.

Ćwiczenia №4. „Pistolet”

Pozycja wyjściowa – stopy szerokość barków, lewa ręka na jego pas. Prawa ręka oprzeć o ścianę lub krzesło. Uruchomić „pistolet” (kucki) na prawą nogę, po lewej wyciągnięte do przodu. Liczba przysiadów do 20 razy. Im wyższy poziom wykształcenia, tym więcej trzeba zrobić przysiadów. To samo na lewej nodze. Podczas wykonywania ćwiczenia stóp stupnoy pivot wszystko dotyka podłogi. Ilość – 2 zestawy na każdą nogę.

Ćwiczenia №5. Wyciskanie.

Pozycja wyjściowa – siedząc na stołku, ściśnij piłkę (piłka nożna, koszykówka) między nogami. Skompresować go o maksymalnej mocy do 40 razy. Pozostawać w stanie naprężonym przez 10 sekund. Numer 3 razy bez przerw.

Ćwiczenia №6. Odwrócenie.

Pozycja wyjściowa – oprzeć się plecami o ścianę, nogi zgięte pod kątem prostym, ręce na pasie. Poziom stóp. Pozostań w tej pozycji około minuty. Bez rosnąć, rozwijać palce od siebie, znowu opóźniony o jedną minutę. Bez rośnie, wdrożyć skarpetki wewnątrz, utrzymywał się przez chwilę. Ilość – 2 podejście.

Reszta przerwa pomiędzy ćwiczeniami 1,5 minuty. Pomiędzy zestawami 30 – 40 sekund.

Te ćwiczenia pomogą Ci zrobić dupę bardziej atrakcyjny dla kobiet. I uwierz mi, oni to doceniają! Kilka miesięcy treningu – i twój tyłek jest nie do odparcia.