446 Shares 2330 views

Dlaczego nie wydrukować klawiaturę? Możliwe przyczyny usterek i ich eliminacji

W tym artykule, będziemy zrozumieć ważne pytanie: dlaczego nie drukuje klawiaturę? To zjawisko nie jest niczym niezwykłym, jak chcielibyśmy. Ale to nie powinno być przestraszony. Problemy z urządzeniami wejściowymi i wyjściowymi są dozwolone bez żadnych problemów. Tylko w niektórych sytuacjach konieczne jest, aby spróbować ustalić dość funkcjonowania komponentu komputera. Ale z jakiegoś powodu klawiatura może odmówić pracy? A co zrobić w konkretnej sprawie?

złącze uszkodzenie

Pierwszy przypadek nie występuje bardzo często, ale to nie występuje. Zwłaszcza na starych komputerach. Dla notebooków to ustawienie ma znaczenie tylko wtedy, gdy chodzi o oddzielenie podłączoną klawiaturę.

Na czym to polega? Dlaczego nie wydrukować klawiaturę? Problem ten może znajdować się w połączeniu urządzenia sprzęgającego. On czasami przerywa lub jest uszkodzony. W tym scenariuszu, klawiatura nie mogą być podłączone. Jeśli używasz starszego modelu (Kobieta PS / 2), wskazane jest, aby wymienić sprzęt na USB. Lub połączenia z innym urządzeniem końcowym. Można również spróbować naprawić gniazdo. Ale ta metoda nie daje długą gwarancję urządzenia.

kierowca

Dlaczego nie wydrukować klawiaturę? Kolejny, już bardziej częstym powodem jest brak sterowników dla urządzeń wejściowych danych. Zwłaszcza jeśli chodzi o multi-funkcjonalnego, klawiatura do gier z dużą liczbą dodatkowych przycisków. Jeśli urządzenie odmówił pracy, zaleca się przede wszystkim w celu ponownego zainstalowania sterowników do niego. Lub je zaktualizować.

Zazwyczaj klawiatur dołączone do dysku za pomocą odpowiedniego oprogramowania. Następnie komputer uruchomi się ponownie. A jeśli powodem było to było w sterownikach, wszystko zaczyna działać. Opcjonalnie można wyłączyć i włączyć urządzenie po zalogowaniu się do systemu operacyjnego. Ale to nie zawsze jest tak proste jak się wydaje. Po tym wszystkim, komputer – urządzenie, które można przedstawić wiele niespodzianek. I to nie jest zawsze skorygować je szybko i łatwo. Więc jakie inne scenariusze można wyróżnić?

zatykanie

Dlaczego nie wydrukować klawiaturę? To pytanie prędzej czy później zaczynają się martwić praktycznie każdemu użytkownikowi. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych, którzy nie oglądać Komputer i jego komponenty. Klawiatura nie drukuje kilka listów? Co robić? Jeśli mówimy o urządzeniu, które jest już co najmniej jeden miesiąc pracował prawidłowo, można sugerować tylko jedno – aby przeprowadzić czyszczenie podzespołów.

Klawiatura – urządzenie, które jest w stanie zatkania. Kurz, resztki żywności, okruchy – to wszystko pozostaje między przyciskami. A mówimy o laptopach i komputerach stacjonarnych. Dlatego cała klawiatura musi być czyszczone sporadycznie. Przynajmniej raz w roku. Lub w razie potrzeby. Zaleca się również, aby nie jeść przed monitorem. Technika ta nie będzie zaśmiecać ponownie do podłączonego urządzenia. Nawiasem mówiąc, ten problem jest najczęstszym scenariuszem.

Teraz rozumiem, dlaczego nie drukować klawiaturę. Tylko należy zwrócić uwagę na fakt, że czyszczenie nie powinny być wykonywane samodzielnie. Zwłaszcza jeśli chodzi o początkujących użytkowników. I zaleca się szczególnie nie więcej niż czysta klawiatura samego laptopa. Lepiej jest to urządzenie wejściowe do centrum serwisowego. Prawie wszystkie dostępne instrumenty klawiszowe czyszczenia usługi. Wystarczy kilka godzin, można rozwiązać problem, który wyprzedził użytkownika. Po czyszczeniu klawiatury będzie działać w pełni sił.

permutacja

Ale to nie wszystkie scenariusze. Czasami zdarza się, że klawiatura jest wpisywanie niewłaściwych znaków. I to jest bardzo trudno znaleźć wytłumaczenie dla tego, co dzieje się w tej sytuacji. Wszakże w rzeczywistości, urządzenie działa. Tylko nie tak jak powinno. Powodem, że litery są drukowane numery czy nie, to zajmuje tylko jeden. Ten nieprawidłowy montaż urządzenia. Jeśli zdemontować klawiaturę, można zauważyć, że istnieje mechanizm dla każdego przycisku. Komputer odbiera sygnał od pewnego klucza i wpisując konkretny charakter. Dla wygody użytkownika, ustalenia te zostały podpisane w postaci przycisków na klawiaturze. Jeśli te ostatnie są odwrócone, wydaje się, że urządzenie drukuje niewłaściwe znaki.

Dlatego w tej sytuacji jest tylko jedno rozwiązanie – aby zebrać klawiaturę poprawnie. Oznacza to, że umieszczenie mechanizmów pod każdym klawiszem, we właściwej kolejności. Sobie na to jest bardzo problematyczne. Więc najlepiej nosić gadżet do centrum serwisowego. Jeśli nie chcesz, aby po raz kolejny zastanawiam się, dlaczego nie drukować klawiatura nie powinno być na własną rękę do wycierania i umyć ten składnik. Często problem z nieregularnym układzie klawiszy następuje dokładnie po samooczyszczające. Nie jest to najbardziej niebezpieczne, ale również nie jest zbyt przyjemna chwila.

nieprawidłowy montaż

Nie działają przyciski na klawiaturze? Co robić? Po pierwsze, nie panikuj. Po drugie, aby analizować swoją ostatnią akcję z tym urządzeniem. Użytkownik w większości przypadków sam sprawca staje się problemem łączenia komponentów komputerowych. Co zrobić, jeśli klawiatura nie działa? Jeśli użytkownik na własną rękę próbuje dowiedzieć się urządzenie, zaleca się, aby wziąć go bezpośrednio do centrum serwisowego.

Powodem jest nieprawidłowy montaż urządzenia wejściowego. Najprawdopodobniej, gdy użytkownik próbował zebrać klawiaturę gdzieś odszedł ważny kontakt. Nie jest rzadkością, które powinny być zapamiętane. Można rozwiązać ten problem na własną rękę. Jednak użytkownicy wskazują na fakt, że w nieudolnych rękach klawiatura nie działa. Tyle tylko, że zostanie ona całkowicie zerwane. I rzemieślnicy zazwyczaj uzyskane z pierwszego urządzenia i zdemontować i zamontować go tak, że jest w pełni obsługiwany bez przerwy.

małżeństwo

Co należy zrobić, jeśli klawiatura nie drukuje? Wiele zależy od sytuacji. Jeśli nie jest to nowe urządzenie, powyższe wersje wydarzeń może również być częścią tego powodu odmowy pracy. Ale co wtedy, gdy rozmowa jest o prostu kupić klawiaturę? Jeśli zostały zainstalowane wszystkie sterowniki, problem może mieć tylko jeden powód – małżeństwo. I nie będzie tylko całkowite zastąpienie klawiatury. Zaleca się niezwłocznie skontaktować się ze sklepem, w którym zakupiono urządzenie. Nie będzie można wymieniać. W przeciwnym razie trzeba będzie kupić nowy gadżet.

niezgodność

Co należy zrobić, jeśli klawiatura nie działa? Wymagane jest, aby dowiedzieć się, dlaczego podłączone urządzenie odmówił wykonywać swoje funkcje. W rzeczywistości, tylko w rzadkich przypadkach użytkownicy są główne przyczyny wypadku. Znacznie częściej wszystkie problemy można rozwiązać samodzielnie.

Dlaczego nie wydrukować klawiaturę? Całość może być w systemie operacyjnym nie jest kompatybilny. Problem ten pojawił się dopiero niedawno. Najczęściej użytkownicy jej twarz z systemem Windows 10. Z tego systemu operacyjnego stary model klawiatury nie działają. Na laptopach z tą chorobą nie jest przestrzegana. Tak, klawiatura posiada również swoje własne wymagania minimalne. I oni powinni zwrócić uwagę. Ponieważ będzie to albo trzeba zmienić urządzenie w końcu, lub ponownej instalacji systemu operacyjnego kompatybilnego z gadżetu.

wirusy

Nie działają przyciski na klawiaturze? Urządzenie to zazwyczaj odmawiają pracy? Jeśli wszystkie z powyższych przypadków nie pasuje, można by pomyśleć, ostatni, najbardziej rzadkie zestrojenie – infekcję systemu operacyjnego. Wirusy – głównymi wrogami stabilnej pracy komputerów. Mogą one mieć wpływ nie tylko oprogramowanie, ale również na podłączonych urządzeń. Na przykład, pod negatywnym wpływem na klawiaturze, lub nie drukuje lub drukuje niewłaściwe znaki lub ona nie umieszczają kilka liter / znaków na raz.

Wyjścia są dwa: ponowna instalacja systemu operacyjnego od zera lub obróbki komputerowej analogicznym infekcji. W pierwszym przypadku będą musiały całkowicie sformatować dysk twardy, dopiero wtedy ponowna instalacja systemu operacyjnego. Drugi przykład wykonania, na ogół, nie jest wystarczająco skuteczne. Z tego powodu zaleca się, aby zapisać wszystkie dane i ponownej instalacji systemu operacyjnego na komputerze. Więc 100% wirus zniknie.