825 Shares 3812 views

Jak się skupić? Rozwój osobisty i sukces

Na pewno zauważyłeś dla siebie, że robotnicy i innych spraw prowadzonych przez siebie jeden dzień. Istnieje również bardzo nieproduktywne okresy, podczas których nawet zwykłe obowiązki wydają się być bardzo skomplikowany i żmudny. Nie spiesz się do winy wszystko na burz magnetycznych i brak inspiracji. W rzeczywistości, ich uwaga może być kontrolowana. Nie wiem, jak skupić się na pracy lub ważnej sprawie? Jesteśmy gotowi powiedzieć.


Dostosowanie środowiska poprawnie

Zanim zaczniesz, rozejrzyj się dookoła. Wielu freelancerów pracujących poza biurem, z dumą oświadczyć, że pracy nie mają. Perspektywa pracy w wygodnym fotelu lub na ławce w parku wydaje się wielu kuszące. Ale w rzeczywistości bardzo trudno jest się skoncentrować w takiej nieformalnej atmosferze. Rada dla wszystkich ludzi, którzy pracują w domu: należy zorganizować stanowisko pracy, jeśli nie zrobiłeś wcześniej. Niech to będzie małe biurko z komputerem i wszystko, co potrzebne dla Twojego biznesu. Przechowywać w tym momencie tylko dokumentów roboczych i dokumentów.

Pracownicy biura nie powinny być leniwy, aby przeprowadzać regularne czyszczenie. Jeśli często trudno się skoncentrować, należy wyczyścić biurko pamiątek oraz szereg danych osobowych. Przechowywać tylko to, co trzeba w tym procesie. Ważne jest, aby miejsce pracy było wygodne. Stół i krzesła powinny być regulowane na wysokość do swojego wzrostu. Jeśli pracujesz przy komputerze, ustaw monitor w optymalnej odległości od oka, i eksperymentować z ustawieniami jasności. Utrzymaniu czystości na pulpicie. Jeśli to możliwe, spróbuj tak mało, jak to możliwe, żeby zjeść obiad lub angażować się w sprawy osobiste. Są stoły i krzesła być związane tylko z działalności zawodowej.

Zignorować pokusę wirtualnej przestrzeni

Jak skupić się na pracy przy komputerze, gdy widok tylu pokus? Wiele osób skarży się, że pracują bardzo nieproduktywne ze względu na fakt, że wiele z nich jest skierowana do osobistej poczty elektronicznej, serwisów społecznościowych czy komunikatorów. Postaraj się rozwinąć siłę woli i nie otwierać każdy zagraniczny strony internetowe i aplikacje podczas pracy. Jeśli tak się stanie sama, można zainstalować jeden z programów z „kontroli rodzicielskiej”. Jeśli nie potrzebujesz internetu do pracy, można po prostu go wyłączyć.

Często oderwany od ich głównym zatrudnienie prowokuje losowe myśli. Jak powstrzymać się od wyszukiwania informacji w Internecie, jeśli pamiętać o pewnych problemach krajowych lub zdecydujesz się zarezerwować bilety do kina? Szukaj odpowiedzi na osobiste pytania o World Wide Web jest warta po godzinach. Zasada ta ma zastosowanie do zamówień online, a bilet. Jeśli sprawa jest pilna, poświęcić mu przerwę na lunch.

Zminimalizować bodźce zewnętrzne

ledwie można włączyć główny nacisk w hałaśliwym otoczeniu. Jeśli pracujesz w domu lub przygotować się do egzaminu, wyłączyć telewizor, poproś gospodarstw być cicho. Niektórzy uważają, że dobrze działać przez miękkie muzyki. Jest to sprawa indywidualna. Jeśli nie podoba ci się być w absolutnej ciszy, można włączyć melodię cicho bez słowa lub zbioru piosenek w nieznanym języku. Najtrudniej skoncentrować pracowników biurowych, musiał dzielić pokój z innymi pracownikami. zapytać kolegów, by nie przeszkadzać, gdy jesteś zaangażowany w odpowiedzialnym biznesie. Jeśli pomieszczenie jest wystarczająco głośny, można nosić słuchawki, które będą grać spokojną muzykę. Ekstrawaganckie opcja – zatyczki do uszu. Ale dlaczego nie spróbować z nich korzystać, jeśli chodzi o profesjonalnej wydajności? Zachęcić rodziny i przyjaciół nie dzwonić w godzinach pracy w sprawach nieistotnych. Jeśli pracujesz w domu, należy powiadomić wszystkich członków rodziny o początku dnia, i poprosić, aby nie przeszkadzać.

Obserwować tryb aktywności zawodowej

Żaden człowiek nie jest w stanie być produktywny 24 godziny na dobę. Każdy z nas nie są roboty, a każdy z nas potrzebuje czasu na odpoczynek. W ciągu dnia pracy trzeba podjąć regularne przerwy. Optymalne – przeznacza 45 minut, a następnie reszta przez 10-15 minut. W czasie przerw w pracy, najbardziej przydatna rzecz wstać od stołu i chodzić, robić gimnastykę światła, lub wyjść na świeże powietrze. Można spędzić ten czas na przekąskę lub niektórych sprawach osobistych, takich jak połączenia lub sprawdzić e-mail. Niektórzy urzędnicy przyznają, że podczas przerw zrobić self-masaż szyi ćwiczeń dla oczu i medytować. Co najważniejsze – nie dać się ponieść i cofnąć się w czasie do pracy. Jeśli trzeba skupić i przekształcić wiele małych spraw, interwały czasowe pracą reszta może zostać zmieniona. Spróbuj się zrelaksować w ciągu 5 minut po każdych pracujących 20-25 minut.

Odpowiednie planowanie – klucz do sukcesu

Popularnym pytanie wśród ludzi, którzy są zainteresowani w zwiększaniu osobistej produktywności: jak skupić się na pracy, gdy myślę tylko o tym, jak zacząć? Jednym z sekretów wysoce skutecznych ludzi – dobrego planowania. Wydać nie więcej niż 5 minut dziennie tworząc listę spraw i starać się go śledzić. Korzystanie codzienne planingi, będziesz zawsze wiedzieć, co robić, i stają się mniej rozproszony. Jeśli twoja praca polega na realizację różnych spraw i zleceń, można dokonać codziennie listę rano w pracy. Przestań marnować czasu na myślenie o możliwym przepływie pracy, co sprawia, szczegółowe plany akapitach. Zgadzam się, nawet najtrudniejsze zadanie wydaje się już takie, jeśli podzielić go na kilka mały i prosty w wykonaniu.

Motywacja, która działa

Każdy menadżer wie, jak ważne jest, aby motywować swoich pracowników. Więc dlaczego nie można stać się osobistym szefem dla siebie? Rozwijać swój własny system nagród i kar. Wszystkie przypadki zostały zakończone zgodnie z planem? Doskonałe, kupić czekoladę, poczytać dobrą książkę lub iść do łóżka wcześnie. Jeśli skupimy się całkowicie zawiodły, przełożyć niektóre planowane na zakup duszy lub pozbawienie się z rozrywki na wieczór. Nagrody i kary powinny być projektowane indywidualnie. Obiecał za wykonanie prac nagroda należy naprawdę przyciągnąć i zachęcić do wypełnienia wszystkich warunków umowy z nimi. Nie zapomnij, aby myśleć o przyszłości. Wielki zachęta do pracy szybko i dokładnie – pamiętaj, co kariera możliwości czekają. Nie ma innej opcji – tylko nie zapomnij, że pracujesz dla pieniędzy.

Nie wahaj się, aby chwalić się i być dumni z naszych sukcesów

„Sam chwali – nie chwalić” – to przysłowie jest bardzo znaczące. Świętuj swój własny sukces, można nawet zacząć prowadzić prywatnego osiągnięcia pamiętnik. Zachować odrębną notatnik i napisz w nim co noc sukcesy żyli dni. Czy jedno więcej niż planowano, albo pracują 10% szybciej niż normalnie? Gotowe! Można udostępniać osobiste sukcesy z kimś z krewnych. Znajdź kogoś, kto będzie słuchać z zainteresowaniem historię o swojej pracy i uwielbienia. Takie wsparcie zapewni dodatkową motywację.

pracować bez wysiłku

Pytanie, jak skupić się na procesie pracy, a nie zwykle zadawane przez ludzi, którzy kochają swoją pracę. Zgadzam się zaangażować w interesującej pracy jest zawsze miła. Ale moment jest to, że nawet najbardziej ulubiona praca nudna. Jeśli podoba Ci się komputer lub interaktywne gry oferują wymyślać. Przerwa zwykły dzień roboczy w oddzielnych „zadań”. Nie zapomnij, aby cieszyć się każdą zwycięstwo i przejść do następnego poziomu. Innym doskonałym rozwiązaniem wzrost produktywności – konkurs z kimś z jego kolegów. Możesz zaprosić kogoś do pracy w sporze z ciekawych nagród. Ale jeśli komunikują się z kolegami na działalności jest lepiej zachować konkurencję w tajemnicy.

Pomóc dostroić do mózgu w procesie pracy

W celu jakości do pracy, należy utworzyć wszystkie niezbędne warunki. organizacji pracy nie pomoże, jeśli nie dbać o siebie. W celu wykorzystania maksymalnego potencjału własną rękę, trzeba być w dobrej formie fizycznej. Nawet liczyć na wysoką wydajność, jeśli czujesz się źle. Zwolnienie od pracy z tytułu choroby, wymyślił jakiegoś powodu. Starają się wyspać i śledzić ich własne zdrowie. Regularnie wietrzyć swoje biuro. Przypadków nie należy rozpraszać potrzeby fizjologiczne. Terminowe przekąski podczas przerw wypić kawę lub herbatę. Zawsze czystą wodę pitną. Kiedy trzeba się skoncentrować w pracy, można spróbować użyć aromaterapii. Uważa się, że najlepiej jest skupić pomaga drzewa herbacianego. Wystarczy dodać kilka kropel aromatu lampy i cieszyć dyskretny aromat.

Nie pytaj, co niemożliwe od siebie

Wszelkie wskazówki, w jaki sposób można skoncentrować się na pracy lub szkoły, skoro nie pomoże, jeśli nie spałem przez kilka dni lub po prostu doświadczony najsilniejszy stres. Staraj się nie przepracowania i jakość odpoczynku. Jeśli było coś niezwykłego i nadzwyczajnego, ma sens w ogóle odmówić kontynuować wziąć wolne od pracy iw domu. Oczywiście, mówimy o jakichś poważnych i niespodziewanych wypadków. Ale gdy ostrość nie jest szybko uzyskane z powodu jakichś błahych problemów należy podjąć edukację swego charakteru. Nie bierz do serca małe rzeczy w życiu, a nie starać się działać heroicznie, gdy nie jest potrzebny. Lubię moją pracę i starają się zrobić to dokładnie. W tym i głównego produktywności tajnych kłamstw.