500 Shares 7915 views

Popularne rodzaje kwiatów: nazwa i zdjęcie

Istnieją różne rodzaje barw, nazwy i zdjęcia są znane wielu. Ktoś, kto lubi roślin doniczkowych, a niektórzy wolą oryginalny projekt strefie podmiejskiej, używając nawet rzadkich odmian kwiatów. Zastanów się, jakie kwiaty są najbardziej popularne wśród tych i innych miłośników roślin.

pierwiosnek

ozdoby ogrodowe pierwiosnka pasuje po prostu idealnie. Po pierwsze, nie jest jasne, drugie odnosi się do roślin wieloletnich, po trzecie, pierwszy kwiaty wśród roślin leśnych. Kwiat miłość do niezwykłego wyglądu, który został nazwany „barany” lub „klucz”. Warto zauważyć, że roślina ta jest popularna w wielu krajach, ale w Rosji jest to możliwe, aby znaleźć różne rodzaje kwiatów pierwiosnka. Mieszkanie jest najczęściej uprawiana Wiesiołek Obconica, co jest piękne w rozkwicie przez cały rok.

aster

Roślina ta jest powszechna w ogrodnictwie kwietniki, jego miłości do pięknych bujnych kwiatów. Istnieje około 600 gatunków astrów, które są łatwo z nasion. Ten upraw ogrodniczych można uprawiać nie tylko w ogrodach, ale również w górach i lasach. Astry zaczął być uprawiany w Europie w XVIII wieku, nasiona roślin były importowane z Chin. gatunek byliny kwitnące kwiaty astry są sklasyfikowane według struktury kwiatów i kwiatostanów, kształtu i wysokości krzewu, a także znaki ekonomicznych. Głowice mogą być aster rurowy, prosty, częściowo podwójnej wieńcowych, kręcone, promieniowe, igły, sferyczny.

irysy

Rośliny te są miłe w jego elegancji, piękny kształt. Istnieje około 100 gatunków tej rośliny, które mogą być metrowy olbrzymi lub karłem. Dziś można wybierać różne odmiany tej rośliny, które przyciągają uwagę właściwości dekoracyjnych, pięknych kwiatów i jasnych kolorach. Wielu ludzi jak ten kwiat, a dzięki jego właściwości użytkowe. Tak więc, kłącza stosowane jako środek przeczyszczający lub sudorific, jak również jako środki uspokajające.

Istnieją różne rodzaje kolorów. Nazwiska i zdjęcia tęczówek mówić o różnorodności odmian i kolorów. Wysokość roślin może wynosić od 10 cm do 120 cm, które kwitną od maja do jesieni. Zadziwiające jest, ale ogólnie przyjęty system roślin rodzaju Iris tam, ale dlatego, że kwiaty są podzielone na bulwiasty i rhizomatous.

fioletowy

Rośliny te są najstarszymi upraw ogrodniczych i używane przez Rzymian i Greków do tworzenia wianków, które zdobią pomieszczenia w czasie wakacji. Botanicy, roślina ta jest znana od XVII wieku. Obecnie istnieje wiele rodzajów popularnych kwiatów fiołków – nie więcej niż 450. Kwiaty są powszechne w ogrodach, a także w środowisku naturalnym. Są atrakcyjne wielkości i jasne kolory miniaturowe, przekształcając każdą kwietnik.

Odmiany fiołków są tak wielu, że różnica między nimi nie zawsze jest oczywiste. Tam jest jeden kolor lub dwubarwne wariacje, w którym oko w środku, i nie ma plam, mają kolorowe, są faliste, które przyciągają uwagę falistych brzegach płatków. Najbardziej popularne mieć fiołki pokój, które są krewni lesie i ogrodzie fiołków.

Gatsaniya

Rodzaju Aster – są to różne rodzaje kolorów. Nazwiska i zdjęcia niektórych niewiele osób wie. Tak więc, na przykład, jest bardzo podobny do gatsaniya aster, który jest reprezentowany przez 40 gatunków. Kwiatostan tej rośliny są proste, półpełne lub podwójne, różnorodność kolorów zadowoli nawet najbardziej doświadczonego ogrodnika. Gatsaniya hybrydowej posiada duże i efektowne kwiatostany, które są odporne na zimno.

Kosmeya

Kolejna odmiana astry – Kosmeya że wygląda imponująco i jasne. Piękne widoki z kosmosu kwiaty przekształcić każdy ogród, wnosząc do niej elementy świeżości i nowości. Wspaniały wspaniały rozkwit dostarcza cienkie listki, które wyglądają podobnie do splątanych loków. Rośliny są skarłowaciałe lub wysoki, więc łatwo wybrać konkretne cechy konstrukcyjne ogrodzie.

Magnolia macrophylla

Istnieje wiele roślin, które są niemal w każdym ogrodzie. Ale istnieje wiele rzadkich gatunków kwiatów, które mogą ozdobić każde miejsce kraju i przynieść odrobinę świeżości i osobliwości. Na przykład, Magnolia macrophylla jest rzadkością dzisiaj, jak roślina jest zagrożone. Bardzo piękna odmiana – magnolia Siebold który jest krzewem o wysokim kubki w kształcie kwiatów 10 cm cechą tej rośliny – w twardość :. Magnolia w stanie wytrzymać do -36 stopni.

Middlemist czerwony

Jednym z rzadkich i cudownych roślin – middlemist czerwono. Jeśli szukasz nietypowych rodzajów kolorach, wyglądają na bardzo kapryśny middlemist. Uprawiane w Chinach, ten kwiat został przewieziony do Anglii, gdzie stało się powszechne.

Innym rzadkich roślin – Schweinitz słonecznikowego. Botanicy wciąż nie może zrozumieć historię jej występowania i rozprzestrzeniania się. Wiemy tylko, że dzisiaj istnieje około 90 gatunków tej rośliny, która rośnie wyłącznie w Stanach Zjednoczonych.

największy

Największe gatunki kwiatów – Raflezja, który przyciąga uwagę nie tylko imponujące rozmiary, ale oryginalny wygląd. Roślina ta została odkryta na wyspie Jawa w XVIII wieku. Średnica jego kwiatów osiąga 100 cm przy maksymalnej 10 kg. Sam kwiat jest pięć mięsiste płatki, które są punktowane z góry. Każdy płatek 3 cm i grubości do 46 cm, ale nie jest to najbardziej przyjemny zapach w Rafflesia -. Zepsutego mięsa.

Największe gatunki wysokości kwiaty – Amorphophallus titanum. To jest piękne, ale jak Rafflesia, zapach nie jest najbardziej przyjemny sposób. Gnijąca kwiat – miało to miejsce w tej drugiej nazwy jest znany Amorphophallus – została odkryta na wyspie Sumatra. Roślina ta może osiągnąć wysokość dwa i pół metra, a szerokość i pół metra. Naturalnych warunkach jest po prostu nierealne postacie.

rośliny doniczkowe

Istnieje wiele rodzajów ozdobnych kwiatów, które zachwycają swoją świeży wygląd przez cały rok. Wszystkie rośliny domowe można podzielić na 4 grupy, które różnią się tylko w warunkach wzrostu:

  1. Pierwsza grupa obejmuje dekoracyjne krytych rośliny, które żyją długi czas z należytą starannością, ich liście pozostają zielone przez cały rok.
  2. Druga grupa – a kwitnące rośliny ozdobne i, które są również długowieczne, ale również zachwyci piękne kwiaty.
  3. Trzecia grupa – doniczkowe rośliny ozdobne i kwitnienia. zachwycają one efekty wizualne wzrok i są idealne do tworzenia kompozycji kwiatowych na ścianach parapecie lub w doniczkach.
  4. Czwarta grupa – kaktusa. W zielonych flory pokoju, rośliny te są prawdopodobnie najczęściej.

Co wybrać?

Do dekoracyjnego przestrzeni odpowiada różnego rodzaju kolorach. Nazwiska i zdjęcia, aby pomóc w wyborze. Przed zakupem danego zakładu, trzeba zastanowić się, jak i gdzie będą się znajdować. Po tym wszystkim, główną rolę odgrywa harmonijny wygląd każdego pomieszczenia. Najbardziej popularne są następujące grupy roślin wewnętrznych:

  • gramineous;
  • krzaczaste;
  • wyprostowany;
  • pnącze;
  • rozeta;
  • kulisty.

Wszystkie te rodzaje zielonych zachęcających ich walory dekoracyjne przez cały rok. Są one posadzone w doniczkach i umieścić na parapecie, stając się naturalnym wnętrz.

najbardziej popularne

Ozdoby do domu może być wiele roślin – od tradycyjnych do oryginalnego amarylis geranium lub róży pokoju. Nawiasem mówiąc, jest ona uważana za królową wszystkich kolorach, więc wygląda bardzo piękne i niezwykle pachnących kwiatów do niej. Roślina ta lubi światło, ale konieczne jest, aby dbać o to, że Rose nie jest przegrzany. Zamiast podlewania kwiatów trzeba spryskać codziennie, ale obfite, bo ziemia pozostała sucha.

Różne rodzaje kwiatów mają różne podejście do środowiska. Tak, cyklamen dość wymagający, więc trzeba do monitorowania temperatury pokoju wagowego i jasne światło, ale nie bezpośrednie światło. Gdy roślina wytwarza pąki kwiatowe i kwitnie, konieczne jest, aby regularnie ale nie obficie podlać.

Ciepłolubnych Houseplant – Spathiphyllum. Powinna ona być w temperaturze wyższej niż 18 stopni, ale nie jest w zanurzeniu. Podlewanie jest wymagana przez cały rok bronił wodę, a to musi być bogaty w okresie kwitnienia. Można spryskać SPATHIPHYLLUM, proces lubi.

Doskonałym rozwiązaniem dla każdego pomieszczenia – storczyki, które różnią się jednak drobiazgowy, a whimsicality. Za konieczne jest nie tylko prawo opieki, ale również czas nawadniania i opryskiwania, a jasne światło, co jest szczególnie użyteczne korzenie Phalaenopsis.

Bardzo często parapety z naszych domów i mieszkań są ozdobione roślin cytrusowych. Należą one do południa, więc musi być w optymalnej proporcji ciepła i światła. Przy odpowiednim podejściu i mogą rosnąć cytryny i mandarynki i pomarańcze. Ale jest to drzewo z cytryny może być umieszczony w zaciemnionym pomieszczeniu.

Przytulność i komfort – to do czego dążymy, urządzone swoje domy. I popularne rodzaje kwiatów – idealne rozwiązanie dla tego, ponieważ nie tylko sprawi, że wnętrze świeży, ale również przekształcenie go.