828 Shares 3070 views

galaretka z czarnej porzeczki

Istnieje wiele deserów, które kochają zarówno dorosłych jak i dzieci, a jeden z nich – Jelly. Nasza rodzina od dawna lubiący różnych potraw z porzeczek. Porzeczki od dawna znanym człowiekowi, i to się podoba jego smak, ale jego skład witamina został otwarty niedawno.


Zapewne wielu z was wie, że galaretki i inne dania z czarnej porzeczki smaczne i, co najważniejsze, przydatnych traktuje. Witamina ta może być ucztą gotować jeszcze przez cały rok. W lecie jest to naczynie wykonane ze świeżych owoców, a także w zimnych porach zamrożonych kawałków. Galaretka z czarnej porzeczki doskonale ozdobić śniadanie, zregenerować siły i dobry nastrój na cały dzień.

Jeśli chcesz zrobić galaretki trzeba majstrować nieco, ale efekt jest tego wart. Przygotowanie wielką różnorodnością opcji, wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie najbardziej optymalny stosunek porzeczek i cukru. Ktoś, kto lubi pokislee dobrze, słodki ząb wolą więcej cukru. Na świąteczny stół, można zastosować bardzo ładny dwukolorowe galaretki z czerwonych porzeczek i czarnych, Bay jej warstw na szczycie siebie. Ponadto, porzeczka galaretka – diety deser. Możesz cieszyć się niepowtarzalnym smakiem z małym lub bez szkody dla figur.

Przygotować galaretki z czarnej porzeczki nie jest trudne, ale to zajmie czasu. Aby rozpocząć, niech żelatynę w zimnej wodzie przez czterdzieści do pięćdziesięciu minut, tak że spuchnięte. Po czasie połączyć nadmiaru wody. Jagody (od stu do stu pięćdziesięciu gramów) powinny być oddzielone od liści i gałązek i gotować przez około pięć minut. Następnie należy zdecydować, czy chcesz mieć całe owoce w galarecie. Jeśli nie, to po ugotowaniu owoce należy zmielić na miazgę. W przeciwnym razie, powinny one być w całości lub częściowo pozostaje nienaruszony. Następnie wlać cukru (100 g) i ponownie umieścić na płytce i doprowadź do wrzenia. Po tym, mieszanie uzyskanej mieszaniny żelatyny i odesłać do płyty. Gotować mieszaninę nie dać, ale ciągle mieszając, w celu uniknięcia galaretowate grudki i uzyskania gładkiej w przyszłości gotową potrawę. Następnie, mieszaninę miesza się dokładnie usunąć ze ciepła. Następnie konieczne jest, aby ochłodzić i wlać do foremek, miejsce w lodówce przez około sześć godzin (trochę więcej, ale nie mniej). Kiedy można wypróbować swoje dzieło. Opierając się jak to możliwe, aby przygotować galaretki, czarna porzeczka czerwone wino.

Oto kolejny z przygotowania tego dania receptur.

Składniki zostały zmienione, teraz bierzemy cukier i sok z porzeczek w stosunku jeden do jednego. Aby rozpocząć, należy dokonać porzeczki sok. Przede wszystkim trzeba dobrze spłukać wodą wszystkich jagód. Następnie, porzeczki należy podgrzać albo w piecu lub w cedzidło, umieszczonego w naczyniu z wrzącej wodzie lub w kuchence mikrofalowej. Ostatnią opcją jest najprostszym i najszybszym, ale także najbardziej istotne dla nowoczesnych gospodyń domowych. Pięć minut i można przejść do następnego kroku. Mianowicie, wycisnąć sok. Jak to zrobić, decydować o sobie. Porzeczki mogą być przekazywane przez sito lub sokowirówki, ale wybór jest coś do rozważenia. Poprzez jasne soku wychodzi, aby uzyskać jasną galaretkę. Cóż, jeśli użyć sokowirówki, galareta będzie pochmurno.

Wymieszać sok z cukrem i nadać mu napar. Wlać do rondla i umieścić na ogień, mieszając, aż do rozpuszczenia cukru. Stanie się tak szybko, w regionie od dwóch do trzech minut. Po wymieszaniu, mieszaninę wlewa się do słoików lub innego naczynia (w zależności od rodzaju kształtu chcesz dać i jak ubiegać się). Jako nakładka lepiej jest użyć papier pergaminowy i sznurki. Aby to zrobić, moczyć je i nadać kształt pokrywy. Jest to konieczne, aby zapobiec kondensacji. Gdy chłodzenie może być doprowadzane do stołu. Oto druga prosta recepta na co galaretki, czarna porzeczka.
Wszyscy życzymy smacznego!