701 Shares 1689 views

„Jeeves and Wooster”: aktorów serialu

Na początku lat dziewięćdziesiątych, ekrany odchodzący kostium serii „Jeeves and Wooster” British o życiu arystokratów 20-30 lat XX wieku. W przeciwieństwie do większości takich filmach, bohater serialu nie zrobił kilka prim ladylike pana lub pani. Fabuła gry okazało się być tandem zaradny i sługi swego pana trochę głupio brzmiące całkiem przyzwoity dżentelmen, ale ze względu na ich brak dalekowzroczności stale spada do różnego rodzaju kłopoty.


Literacki Podstawą serialu „Jeeves and Wooster”

Serial został nakręcony na podstawie dzieł Sir Pelham Wodehouse, kto wie z pierwszej ręki o życiu codziennym młodych panów, którzy często dostał swoją pozycję nie ze względu na zasługi w społeczeństwie. I tylko dlatego, że urodzili się w prawym rodziny. Oni otrzymali znakomite wykształcenie i miał dostęp do wyższych sfer, ale często nie były godne zużycia przestrzeni.

Głównym bohaterem opowieści o przygodach pana i sługi swego był młodym arystokratą Bertram Wooster, którego rodzina i przyjaciele pieszczotliwie zwane Bertie. Otrzymał znakomite wykształcenie, ale po szkole, jak większość młodych ludzi z jego pozycji, Worcester zrobił nic, spędzając cały swój czas w towarzystwie przyjaciół lub w elitarnym klubie dla panów „trutnie”. Ponadto, często odwiedza swoją rodzinę i uczestniczyć na żądanie w różnych aukcjach, koncertów, targów i innych imprez charytatywnych. Bycie dobrym mały, szlachetny człowiek, który można nazwać „pan”, a Bertram niewiarygodnie głupie, a wszystkie jego wielu arystokratycznych krewnych o tym wie. Jego opiekuńczy ciotka ciągle starają się poślubić jego bratanka, inteligentnej żony „prawa półkula” Bertie. Stara się udowodnić, że nie jest tak głupi i ciągle próbuje dać się ożenić, Worcester dostaje się do różnego rodzaju absurdalnych sytuacji, z których to pomaga wydostać się z jego oddanych Jeeves samochodu – inny bohater tej historii.

Pełna nazwa wiernego sługi Worcester – Reginald Jeeves. W odróżnieniu od swego pana, on jest bardzo inteligentny, oczytany, zaradny i ma nienaganny gust. Pomimo faktu, że Jeeves jest lepszy od swojego mistrza w praktycznie wszystko, on stara się pomagać nieszczęsny dżentelmen i jego przyjaciele, aby wydostać się z kłopotów, w które mają tendencję do upadku.

Aktorzy i rola serii „Jeeves and Wooster”

Obsada w show w wykonaniu dwóch genialnego brytyjskiego komiksu – Stiven boju i Hyu Lori. Odtwarzanie główne funkcje są dobrze znane komediowe tandem przed filmowania serii „Jeeves i Wooster”. Aktorzy studiował w Cambridge, gdzie spotkał się i zaprzyjaźnił i zaczął komponować różne numery komediowych, które były tak popularne, że wkrótce przyjaciele zaczęli produkować swój własny program w telewizji „A Bit of Fry and Laurie”.

Obaj aktorzy byli fani Wodehouse, a więc wtedy, gdy duet zaoferowano rolę w serialu opartego na twórczości tego autora, chętnie się zgodził. Dzięki swojej charakterystycznej pomysłowości one doprowadzić do pojawienia moje edycje.

Przed Fry grał Jeeves, wierzono, że kamerdyner Worcester – więcej osób starszych (novel słudzy wiek jest nieokreślona). Ale aktor tak wspaniale przyzwyczaiłem się do obrazu jego charakteru, że podczas wszystkich kolejnych adaptacjach filmowych i produkcji została przyjęta do podjęcia roli Valet młodszych aktorów, niż osoby starsze, jak to było wcześniej.

Być może jest to twórczy duet podejście komedia wykonane główni bohaterowie tak żywy i interesujący dla współczesnych widzów serialu „Jeeves and Wooster”. Aktorzy i role tak splecione, że wielu widzów po tylu latach nadal nazywa Jeeves Fry i Laurie – Worcester.

stiven Fray

Przed udziałem w show, aktor był dość popularny w Anglii. Jego dzieciństwo było klasyczne dla Anglika: szkoły prywatne i sztuk wyzwolonych edukacja. Jednakże mając niespokojny charakter, Steven vlyapyvalsya kiedykolwiek kłopoty. Ostatecznie siedemnaście Smażyć jeszcze poszedł do więzienia na trzy miesiące, i otrzymał wyrok w zawieszeniu na dwa lata.

Pomimo swojej przestępczej przeszłości i reputacji, człowiek był tak mądry i utalentowany, że może zrobić w tej elitarnej uczelni, takich jak Cambridge, został zaangażowany w badaniu literatury angielskiej. Tu zaczął brać czynny udział w działaniach teatralnych studentów.

Kilka lat później przyjaciel zaproponował, aby uruchomić swój własny show, ale to nie ma sukcesu. Nie będąc pojednani z niepowodzenia Fry i Laurie zorganizowany duet komediowy, a po wielu próbach, aby skonfigurować przekazywanie „A Bit of Fry and Laurie”, która była w stanie utrzymać się w powietrzu tak długo, jak osiem lat.

Jednocześnie, Stephen był aktywnie zaangażowany w inne projekty. Aktor dostosowany musicalu "Me and My Girl". Produkcja ta odniosła ogromny sukces i przez osiem lat, z powodzeniem koncertował w całym kraju i za granicą.

Stiven Fray uczestniczył także w innym serialu telewizyjnym do znaczącego projektu „Jeeves and Wooster” – „Czarna Żmija”. Projekt ten telewizor jest bardzo lubiana przez publiczność.

Jednak ta popularność i uznanie na całym świecie, aby Stephen przyniósł jeszcze jego kamerdyner Jeeves. I choć kilka lat później aktor znakomicie zagrał rolę Oscar Wilde w filmie o tym samym tytule, i został uznany za najlepszy wykonawca roli historii telewizji, dla większości widzów będzie zawsze posiadać wiedzę Jeeves z doskonałym wyczuciem stylu i lukavinkoy oczach.

Po zamknięciu „Jeeves and Wooster” projektu, aktorzy pozostają najlepszymi przyjaciółmi, a nawet opublikował książkę. Ale każdy z nich zaczął swój własny sposób. Fry udał się do obsady filmu, w samym odcinków. Brał także udział w wielu programach jako gość star. Ponadto, Stephen zaczął aktywnie angażować się w działalność literackich: powieści, pisał artykuły, dramaty i eseje.

W tej chwili, aktor jest uznawany nośnik klasycznego języka angielskiego. W związku z tym, że jest to program edukacyjny, w radiu, jak również zapisów audiobooków. To jest głos Stephena Fry mówi narrator audiobooków o przygodach Garri Pottera. Poza tym, on wyraził kilka gier wideo i postaci z kreskówek.

Dziś aktor, jako klasyczny dżentelmen, prowadzi aktywne życie społeczne i bierze udział w wielu projektach charytatywnych.

Hyu Lori

W przeciwieństwie do swojego charakteru, Lori – Pretty osobę inteligentną i utalentowaną i aktora. Dzieciństwo z przyszłych gwiazd z przeszłości, jak również, że z Fry, w szkołach prywatnych, choć warto zauważyć, że rodzice Lori – Szkotów. W tym bardzo trudno uwierzyć, patrząc na wygląd typowego brytyjskiego aktora.

Od dzieciństwa, Hugh zawodowo w wioślarstwie, zdobył mistrzostwo kraju i otrzymał wiele innych nagród prestiżowych sportowych. Jednakże, z powodu choroby musiał odłożyć swój trening, więc w wolnym czasie zaczął grać w teatrze amatorskim w Cambridge, gdzie poznał swoją przyszłą „Jeeves”. Dalsza kariera Laurie Fry opracowany synchronicznie karierę. Chociaż kiedy zostali zastrzeleni z kolegą w „Blackadder”, Hugh już sławny, ponieważ w ciągu ostatnich dwóch sezonów serialu, w przeciwieństwie do Stefana, miał ważną rolę. Jego bohaterowie byli boleśnie podobny do Berti z serialu „Jeeves and Wooster”. Aktorzy, z którymi musiał pracować nad tym projektem, w dużej mierze przyczyniły się do poprawy ich Lori grę, bo za nim nie było wykształcenie działając – w Cambridge, studiował archeologię i antropologię.

Następujące była seria części bitowych, podczas gdy w 1990 roku duet Fry, Laurie rozpoczął pracę nad serią „Jeeves and Wooster”.

Aktor grał małe role w innych filmach, zagrała w teledyskach i dźwięcznych kreskówek. W roku wydaniem serii w połączeniu z książką one opublikowane Fry, która stała się bestsellerem.

Po zakończeniu show, mimo popularności, Lori nadal naliczane do ról drugoplanowych. Również aktor został zaangażowany w dźwięczności postaci z kreskówek i nagrywanie audiobooków.

Na początku dwutysięcznej karierze Laurie wymyślił. Dostał główną rolę w brytyjskim filmie „Wszystko jest możliwe, baby”, a także w mini-serii „Fortysomething”.

Nieoczekiwany obrót w jego karierze był udział w amerykańskim serialu „House MD”. Rola niepełnosprawnego lekarza, który nienawidzi mężczyzn, ale w tym przypadku jest to świetny diagnosta, przyniósł aktorowi niesamowitą popularność na całym świecie i wiele nagród. Ponadto, ze względu na rolę Gregory House, Laurie był w Guinness World Records jako artysty, zebrane na ekranach telewizyjnych maksymalną liczbę widzów.

Dziś aktor aktywnie usuwane, a udział w programie telewizyjnym, a także turystyki ze swoim zespołem na całym świecie. W 2005 roku był następujący przykład Stephen Fry opublikował swoją książkę, a w 2007 roku brytyjska królowa przyznała mu Order Imperium Brytyjskiego.

Stephen Fry, aktor przyjaciół do tej pory, a ponadto jest to „Jeeves” jest ojcem chrzestnym wszystkich swoich dzieci.

Inni aktorzy serialu

Ten projekt pomógł udowodnić wiele innych utalentowanych brytyjskich aktorów. Wśród nich, Robert Daws, który grał niedawno miłosne i inne Berti – Tappi.

Ten wielki aktor ma małych ról kiedykolwiek pojawić się w „A Bit of Fry and Laurie”, więc chętnie zgodzili się na udział w tym projekcie. Przeprowadzono również w serii, Daws zaczęły pojawiać się dużo, głównie w telewizji. Niestety, większość z serialu z jego udziałem nie wykazano w Rosji, oprócz tego, że piękny strój z serii „Dom sióstr Elliot”, gdzie Robert grał zupełnie innego rodzaju.

Kolejna jasna gwiazda serialu stał się doświadczonym teatr aktorka Brenda Bruce, który grał w pierwszym sezonie Ciotka Delia, kochający swojego głupiego siostrzeńca i marzy, aby dołączyć go w końcu. Młoda marka zagrała w produkcjach telewizyjnych, a także udział w telewizyjnym show męża. Po zakończeniu serialu zagrała dwa filmy, a zmarł w 1996 roku.

Znani Fat Lady (Elizabeth Spriggs) z pierwszego filmu o przygodach Harry'ego Pottera ma także udział w filmie kilku odcinkach serialu, zastępując czwartym sezonie Meri Uimbush, wcześniej grał rolę ciotki Agaty. Aktorka doskonale stanie zastąpić swojego poprzednika. Po serii, często pojawił się w filmach w rolach drugorzędnych. Ona nawet miał szansę zaistnieć w filmie Michałkow za „Cyrulik syberyjski”. Z Hyu Lori Elizabeth później pracowali razem w filmie „Rozważna i romantyczna”, warto zauważyć, że w tym projekcie, zagrała matkę w prawo.

Żywe i niezapomniany charakter, który uczestniczył w przygodach Jeeves and Wooster we wszystkich czterech pór roku, był także lubiący idei faszyzmu Roderick Spoud. Postać grał Dzhon Terner. Pomimo faktu, że aktor zaczął kręcić film z dwudziestu czterech lat, nigdy nie był w stanie osiągnąć wiele sukcesów, choć miał szansę uczestniczenia w wielu ciekawych projektach. Rola w serialu „Jeeves and Wooster” stał się dla niego najważniejsza, choć po serialu on nadal aktywnie usunięte, podczas gdy w 2000 roku nie opuścił zawodu.

W „Jeeves and Wooster” serii, z udziałem wielu utalentowanych aktorów, ale większość z nich nie są znane poza ojczyzną.

Pomimo faktu, że seria została wydana ponad ćwierć wieku temu, wciąż jest na świecie, pozostaje on popularny. W wielu krajach w badaniu angielskiego rozwinąć poprawne uczniowie wymowę zawierać fragmenty serialu „Jeeves and Wooster”.

Aktorów grających w tym filmie, projektantów wnętrz i kostiumy, a także całego personelu załogi tak skutecznie przekazuje sens życia, w którym toczy się akcja, że seria zdobyła dwie nagrody BAFTA za najlepszy projekt i grafiki.

„Jeeves and Wooster” – serii, która jest jednym z klejnotów kina brytyjskiego i światowego. Przede wszystkim jest to zasługa komediowi Stephen Fry i Hyu Lori, któremu udało się dokonać jego postacie żywe i wyraźne. To niefortunne, że zadanie nie otrzymali odpowiednie nagrody, ale popularność i widz miłość większa niż jakiekolwiek złoconych posągów i medali.