267 Shares 9910 views

Jakuck Góry – najlepszy ośrodek narciarski

Taka formuła pierwszy usłyszałem, powoduje łagodne zdziwienie geograficznie wykształconej populacji postsowieckim gdzie Jakucja i gdzie Białorusi. Tak, i Jakucja – to nie góry i niekończące się tundra, a także Białoruś – płaski kraj.


Ale istnieje wiele wzgórz Polesie zboczach dolin, które są aktywnie przekształcony w wygodne miejsce odpoczynku spełniającej różne preferencje w rekreacji. A wśród tych miejscach – Yakut góra ma swoją nazwę od miejscowości Yakut, który jest 38 km od Mińska. Pozycja dominująca tu jest zajęte przez góry Dzierżyńsk – najwyższy punkt na polach Białorusi.

szczyty

Góra Dzerzhinsk i cały teren pagórkowaty wokół wyposażone zimowego wypoczynku: jazda na nartach, snowboardzie, wspinaczka na górę skuter. Jedyny szlak narciarski – główną atrakcją kompleksu – ma długość około pięćset metrów i różnicy wysokości 60 metrów. Ponadto, znajduje się park dla snowboardzistów śledzić długość 400 metrów.

Nowoczesny system sztucznego śniegu umożliwia korzystanie z tras narciarskich do kwietnia oraz najnowszy sprzęt do przetwarzania stoki – utrzymać je w doskonałej kondycji przez cały sezon. Obie trasy są oświetlone w nocy i wyposażone wyciągów linowych. Oprócz jazdy na nartach i snowboardzie w parku gór Yakut mieć możliwość wyjazdu rurki na jednym ze stoków, wspiąć się na szczyt na skuterze lub jeździć na nim przez równinę. Dla tych, którzy są po raz pierwszy dołączony do aktywnego zimowego wypoczynku w górach, prowadzonym szkoły, gdzie profesjonalni instruktorzy pomogą zyskać zaufanie do rozwoju narciarstwa i snowboardingu, zawsze zaszczepienie miłości do zawrotnej locie na stokach górskich, a także nabyć umiejętności w zakresie korzystania z skuterach śnieżnych.

W sezonie zapach natury

Umieszczony w fazie jej utworzenia jako pierwszy ośrodek narciarski na Białorusi, wraz z upływem czasu aktywny parku rekreacji „gór Yakut” uzyskała status wszystkich sezonem.

Wiosną i jesienią miłośników rekreacji złożonej grupy „Yakut Mountain” oferuje dużo rozrywki. To jest siatkówka, mini piłka nożna. Jednak najbardziej popularne zastosowania jest paintball, który pozwala dusza zrzucić ciężar nagromadzonego zmęczenia w ekscytującym konkursie drużynowym, a czuję się jak bohater. Fani stan oderwania się od rzeczy ziemskich można iść na ekscytującą podróż do ATV lub poćwiczyć w dokładności strzelania z różnych rodzajów broni pneumatycznej na strzelnicy, jadąc samotnie na rowerze górskim.

Przede wszystkim pochwały

Hotele i domki rekreacji park „gór Yakut” są gotowe do przyjęcia, aby otworzyć swoje podwoje w danym dniu przed fanów resztą kraju. I miłośnicy egzotycznych i tamtejsze ciszy mogą liczyć na gościnność wieśniaków Yakut wsi.

W parku odpoczynku od rana do nocy otwarcia wielu kawiarni i restauracji, gdzie serwowane są lokalne kucharzy gościom dania kuchni narodowej, Azji i pilaw Kotlety, które mogą być przygotowane i niezależnie od szczególnych miejsc piknikowych.

Wśród dodatkowych udogodnień parku – pokój dla dzieci oraz plac zabaw dla dzieci. przechowalnia bagażu, bezpłatny parking. Opieki medycznej na miejscu. I, oczywiście, nie jest punktem wynajmu magazynowych i urządzeń dla różnych celów.

Ach, ten ślub

Złożone Góry Jakuck (Białoruś) ma wszystko, czego potrzeba do organizowania imprez o różnych rozmiarach. Oto najlepsze warunki do bankietów na świeżym powietrzu: jest sala w budynku głównym parku, jak również 4 małe pomieszczenie, gotowy cały rok na przyjęcie gości. W okresie wiosenno-jesiennym pawilon 250 i pochodzi z częścią taneczną podłogi do sprzętu audio. Gdy pawilon znajduje się kawiarnia.

Świetna obsługa, dobra infrastruktura w piękno tła lokalny charakter, łagodny klimat, bezpieczna trasa nieodparcie przyciąga wszystkich, którzy przynajmniej raz odwiedził tę niebiańską zwykły pagórkowaty teren Białorusi.