549 Shares 4854 views

Imbir spala tłuszcz – użyteczną właściwość №1

Tłumaczenie z starożytnego języka sanskryckiego imbiru – „medycyny uniwersalnym”. Był on używany przez cały czas, aby pozbyć się wielu chorób. Jest to również rozwiązanie do ogromnych problemów współczesnej ludzkości – otyłość. Jest konsultowany przez tych, którzy próbowali wiele diet, ale rozstanie się z kilku dodatkowych funtów nie mógł. Imbir spala tłuszczu i zwiększa odporność, przywraca organizm i uspokaja układ nerwowy. I nie jest to pełna lista zasług.


Znak na historii

Fakt, że spala tłuszcz imbir, dowiedzieliśmy się niedawno, jak zresztą i inne korzystne właściwości tego wspaniałego zakładu. Wprowadzony kilka lat temu na półkach rosyjskich sklepach produkt szybko zdobyły serca milionów. Iw jego Wschodzie jest znana i ceniona przez dziesięciolecia. Wzmianki o nim można znaleźć w traktatach starożytnych chińskich i greckich eposów. O tym powiedział w swoich pismach naukowych Konfucjusza. W starożytnych Indiach wartość roślina była tak wysoka, że otrzymuje pieniądze. W średniowiecznej Rosji również wiedział i był nazywany „korzeniem króla” – niech sobie wyobrazić mógł tylko bardzo bogatych ludzi.

Przydatne właściwości

Dziś popularne plotka przypisuje się tej rośliny wiele użytecznych właściwości, chociaż badania naukowe były prowadzone. Na efektywność instalacji oraz spala tłuszcz imbiru, mówią wyniki jego stosowania. Tak więc, obserwowano przyspieszenie metabolizmem, wydalaniem z krwi „zły” cholesterol, oczyszczania jelita i wątroby, terminowe wydalania kału, neutralizacji pasożytów jelitowych oraz poprawa pracę przewodu pokarmowego. Ponadto, na podstawie nalewki imbiru zwiększa potencję, leczy astmę i przeziębienia. Gingerol substancja zawarta w zakładzie, nie tylko spala tłuszcz, ale również daje wyjątkowy smak pokarmu niż chętnie korzystają kucharzy na całym świecie.

Używamy imbir do odchudzania

Herbata z imbirem. Rub startego korzenia średniej. Trzy do pięciu łyżki startego korzenia wlać dwa litra wrzącej wody. Odstawić na godzinę lub gotować na małym ogniu przez 2-4 minuty. Dodać miód do smaku i potrwać 3-5 filiżanek herbaty dziennie. To może być ogrzewany.

Pamiętając, że Ginger spala tłuszcz nawet w towarzystwie innych składników, spróbuj jeszcze kilka opcji do przygotowania leczniczej herbaty do utraty wagi.

Mint. Zemleć w mieszalniku 60 g świeżego dobrze przemytego mięty. Dodać trochę kardamonu (szczypta) i połowę imbiru jest średniej wielkości. Zalać wrzątkiem, pozostawić na pół godziny. Dodaj dwie łyżki soku pomarańczowego i trzy łyżki soku z cytryny. Ta nalewka zimny napój.

Lemon. 50 g drobno startego imbiru wlać dwa litra wrzącej wody i dodać soku wyciskanego z jednej cytryny. Niech parzyć przez kilka godzin i pić przez cały dzień.

Czosnek. Cięcia korzeni 4-5 cm, skórki i pocięto na cienkie plasterki. Następnie dodać kilka ząbków czosnku i zalać dwoma litrami wrzątku. Pozostawić na pół godziny do chwili obecnej. Następnie wyjąć imbir i czosnek. Gotowa do picia herbata musi być w postaci ciepła.