765 Shares 6904 views

Co jest zamek i jak to zrobić

Jeśli spojrzeć w słowniku, to zamek, będziesz wiedzieć, że to kędzierzawy kosmyk włosów. Termin odnosi się do loki, kontroli Naturalnie wyrzucona za pomocą specjalnych narzędzi.

Uzależnienie od rodzaju włosów rasy

Ludzie, którzy mają przynależności do różnych ras mają różne struktury włosów. Różnią się kolorem, porów, grubość i przekrój poprzeczny, który określa tendencję do pojawienia się loków.

Przedstawiciele kontynencie afrykańskim widać dość często silnie poskręcane włosy, przypominające sprężyny. Wynika to z faktu, że przekrój włosa ma kształt eliptyczny. Azjaci mają okrągły przekrój włosy, nie wiem co curl. Sploty zwykle bezpośredniej. Włosy mieszkańców europejskiej części często mają tendencję do wyglądu loków. Mogą być wymawiane, lub mieć lekkie falowania.

fryzura wieczór

Dla wielu kobiet loki są uniwersalnym fryzury, które mogą być wykonane na włosach każdej długości. Mają absolutną elastyczność i są doskonale połączone z garnitur i strój wieczorowy. Kolejną zaletą jest brak konieczności odwiedzania fryzjera. Każda kobieta może szybko tworzyć loki w domu. их так, чтобы не тратить много времени с утра, собираясь на работу? Jak zrobić je tak, aby nie spędzają dużo czasu rano, idąc do pracy?

Można użyć lokówki. One nawinięte na mokre włosy i czyste, z kutego na nich mus. Mogą iść spać. Rankiem w papilotach są usuwane – fryzura gotowa. Jeśli nie ma pewności, że włosy miał czasu, aby całkowicie wyschnąć, zaleca się, aby wysuszyć suszarka do włosów. Walce o różnych średnicach istnieje, który pozwala wybrać najlepszy zależności od długości włosów i pożądanej średnicy loki. Ponieważ im wystarczająco niewygodnym snem, może być zastąpiony przez kawałków tkaniny lub papieru skręconych linek.

przykład co curl jest wynikiem splecionych w warkocz mokre włosy mieszka. Jeśli to rozkręcić po wysuszeniu włosy, uzyskuje się piękne loki. Pigtailed wygodne do spania i rano, untwining go, można cieszyć się wynik.

Szybkim sposobem zrobić loki

Gdy nie ma wystarczająco dużo czasu, aby tworzyć wyszukane fryzury, przyjdzie z pomocą różnych urządzeń: curling, curling, szczotkowanie, i suszarka do włosów. lokówki i zalecane do stosowania na suche włosy. Aby szybko zamki nie są prostowane, nie należy ich dotykać, dopóki nie chłodzi całkowicie. Szczotkowanie i suszarka do włosów są wykorzystywane do pakowania mokre kosmyki. Jeśli twoje włosy są długie, za łatwość instalacji muszą być wstępnie zmontowane do ogona, a następnie rozpocznij uzwojenia.

Małe loki mogą być również wykonane bez nawijania włosów na noc. Potrzebuję kołek i curling. Wszystkie włosy być podzielony na cienkich nici, z których każda z kolei jest przykręcona mocno sztyftu i górna utwardzający jest trwałe przez kilka sekund, a następnie lekko skręcony części. Kiedy wszystkie włosy są nawinięte w taki sposób będzie, powinny być posypane lakierem. Metoda ta pozwala na osiągnięcie spektakularnych wyników, ale travmoopasen włosy.

Niektórzy ludzie mają kręcone włosy z natury, inni nawet nie wiedzą co to curl. To jest, aby różnorodność w ich drodze są różne stylizacji.