220 Shares 4601 views

Depilator "Brown" – niezbędny asystent usuwania włosów

Od czasów starożytnych usuwanie włosów u kobiet uważano nie tylko za część higieny osobistej, ale za ostre znaczenie w związku z religią, rytuałami i tradycjami. Włosy usunięto z nóg, dłoni, bikini i nawet z twarzy. I dziś kwestia usuwania włosów jest nadal bardzo ostra.


Najbardziej pożądane są następujące metody usuwania włosów: za pomocą zwykłej maszynki do golenia, wosku, fotoepilacji lub depilatora. Efekt golarki jest dobry, ale krótkotrwały, kilka dni (a jeszcze częściej wcześniej) procedura będzie musiała powtórzyć się ponownie. Kiedy maszynka do golenia jest często używana, skóra staje się czerwona Być zirytowany. Procedura z użyciem wosku jest dość bolesna i nieprzyjemna, chociaż nogi pozostają gładkie przez co najmniej dwa tygodnie. Fotoepilacja sugeruje całkowite usunięcie włosów, ale skutkiem ubocznym może być poważne oparzenia. Ale usuwanie włosów za pomocą małego depilatora jest uważane za najbezpieczniejszy sposób.

Depilator "Brown", recenzje tylko pozytywne, będzie Twoim idealnym i niezastąpionym asystentem w tej kwestii. W magazynie zobaczysz ogromną liczbę modeli depilatorów, wiele z nich jest podobnych do siebie, ale gdy dokładnie zbadane są zupełnie inne.

Jeśli zdecydujesz się na zakup pierwszego depilatora "Brown", ale nie wiesz, co wybrać, Zacznij od najprostszego modelu – "Brown 3270 Silk-epil 3". Depilator ma mały rozmiar, ma wygodny kształt i stosunkowo niską cenę. Dwadzieścia pincet i dwie prędkości zapewniają maksymalny komfort podczas usuwania włosów. Działa cud technologii z sieci. W zestawie znajduje się nożyk do dysz, dysz do masażu i golenia. Akcesoria mogą być wybrane w dowolnym kolorze.

Wśród podobnych modeli – depilator "Brown 5185 Silk-epil5 Young Beauty". Jest to bardziej zaawansowana wersja, w której nie ma dwudziestu, ale czterdzieści pincety, zapewniając dokładniejsze usuwanie włosów. Płynna głowica depilatora pozwoli Ci delikatnie i szybko pozbyć się włosów w pobliżu goleni i na kolanach, a oświetlenie terapii nie pozwoli Ci przegapić pojedynczego włosa. Zestaw zawiera rękawicę chłodzącą, która w procesie depilacji łagodzi bolesne odczucia. Ten model, podobnie jak poprzedni, działa wyłącznie z sieci.

Niekwestionowanym zwycięzcą wśród kobiecych akcesoriów do usuwania włosów jest depilator "Brown" w modelu "7931 Silk-epil 7". Urządzenie jest nieco większe niż poprzednie modele, ale z tego nie mniej wygodne. Liczne pęseta usuwają nawet najkrótsze włosy (0,5 mm), co sprawia, że nogi są gładsze. Akcesorium działa zarówno w sieci, jak i poza zasięgiem akumulatora, więc jest to bardzo wygodne dla długich podróży. Oprócz standardowego zestawu dysz, zestaw zawiera dysze do obierania.

Depilator "Brown" – niezbędny dodatek dla każdej kobiety. Procedura usuwania włosów może odbywać się w domu, w podróży, na wakacjach, a nie tylko w salonie piękności. Upewnij się, że spośród wielu różnorodnych produktów do usuwania włosów najskuteczniejsze będą depilatory "Brown". Opinie o nich na różnych forach kobiet są bardzo dobre.